Şimdi Ara

KALİTEYİ BOZMAYACAK VİDEO KESİCİ -YARDIM- (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
23.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xActiveXx -- 7 Mayıs 2020; 21:14:11 >
  • Geçiş karesinden kesemezsiniz, eğer kesmek isterseniz mpeg1 ve 2 formatına çevirip istediğiniz kareden kesebilirsiniz
  • hoooooorrrrttttt
    1- boilsoft vs gibi render almadan ve görüntü kaybı yaşatmayan hangi ücretli programı almalıyım???
    2- kesme işleminde ayrıca saniye kaybı oluyordu az önceki mesajda gördüm sanırım farklı bir cevabı daha yok bu sorunun... zaman sapması olmadan kesme yapan paralı program öneriniz nedir beyler?

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 8 Mayıs 2017; 6:7:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKullanIcIyIm

hoooooorrrrttttt
    1- boilsoft vs gibi render almadan ve görüntü kaybı yaşatmayan hangi ücretli programı almalıyım???
    2- kesme işleminde ayrıca saniye kaybı oluyordu az önceki mesajda gördüm sanırım farklı bir cevabı daha yok bu sorunun... zaman sapması olmadan kesme yapan paralı program öneriniz nedir beyler?

saygılar

5 sene olmuş ben konuyu açalı.

Maalesef bir fikrim yok hocam, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlar umarım.
  • jovanovic kullanıcısına yanıt
    tşkkrler
    saygılar
  • movie maker diye biliyorum
  • Profesyonel programlar var. After Effects gibi
  • Camtasia Studio programını tavsiye ederim. Kullanımı kolay, kaliteli, program gibi program.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.