Şimdi Ara

Kaliteli ev sinema sistemi kurmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm degerli dostlar kaliteli ev sinema sistemi kurmak istiyorum elimde Pioneer 920 Avr var birde eski harman kardon hkts 7 boxlar ama onlari degistirmek istiyorum.

Söyle kaliteli olan 5.1 sistemini kurmak istiyorum. parasal olarak sorun yok sadece kaliteli olmasi lazim Almanya berlinde Teufel firmasinin boxlari var amahttp://www.teufel.de/heimkino/theater-500-mk2-5.1-set-cinema-p9973.html,

daha baska tavsiye edebileceginiz sistem varmi?

• nadeto kullanıcısına yanıt
    örnek olarak verdiğin teufelin türkiyede bir satıcısı yok sanırım mükemmel ürünleri var yalnız burda satıcısının olmaması ve olsada fiyatlarının çok daha fazla yüksek olacağı nedeniyle satın almakta zor olacaktır
  • Pioneer 920 amfi için Dali lector 8 HCP takımı önerebilirim. Eğer para sorununuz yoksa Dali Mentor takım'da alabilirsiniz.
    Ben Dali Concept takım kullanıyorum ve çok memnunum.
    Ankarada ikamet ediyorsanız gsa elektronik sayfasına bir göz atın derim.

Saygılarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumboro

Pioneer 920 amfi için Dali lector 8 HCP takımı önerebilirim. Eğer para sorununuz yoksa Dali Mentor takım'da alabilirsiniz.
    Ben Dali Concept takım kullanıyorum ve çok memnunum.
    Ankarada ikamet ediyorsanız gsa elektronik sayfasına bir göz atın derim.

Saygılarla

Adam Almanya demiş. Konuyu düzgün okuyun ama.
  • Kardeşim güzel bir ses sistemi kurmak istiyosan bence hiç düşünme LG al çok iyi bass veriyor ve fiyatları ekonomik Bende şuan lg var 2 senedir kullanıyorum aynı ses kalitesiiyle devam ediyor arıza şuana kadar hiç olmadı
  • doki99 D kullanıcısına yanıt
    Arkadaş AVR kullanıyor siz LG diyorsunuz. Alakasız olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nubert nuLine serisine bakin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

nubert nuLine serisine bakin...

Cevabiniz icin tsk.

Nubert nuline serisini cok tavsiye ediyorlar ben ismini yeni duydugum icin biraz kararsiz kaldim
    ama aklima yatan Heco firmasinin celan gt 902 modeli geldi birde magnat firmasinin 1009 modeli var bunlarda bas 200 wattin üstünde birde 93 desibel ses cikisi var yani cok güclü hoperlörler.
    onun haricinde Kef veya Dali, Wharfedale b&w ve ismini sayamadiginm bir cok marka var
    bügün bir elektronik magazasindan Heco Celan 5. 1 set tavsiyesi aldim fiyat olarak 2900 euro cikarttilar normal fiyati 3600 euro ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nadeto -- 13 Mart 2014; 20:51:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.