Şimdi Ara

Kaliteli bir FPS arıyorum..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar.. bugün can sıkıntısından arşivdeki COD 2'yi yükliyim dedim. ama pişman oldum eskiden severek oynuyoduk da şimdi gözüme güzel gelmedi. alıyosun silahı dalıyosun meydana ne düşman belli ne hedef belli bodoslama sıkıyosun. böyle değil de daha adam gibi çatışma ortamı olan, stratejinin falan ön plana çıktığı, tek amacın mermi yakmak olmadığı bir oyun arıyorum.. cod'un ileriki serilerini bilmiyorum eğer istediğim gibiyse onları da önerebilirsiniz.

• resmen battlefield bad company 2'yi tasvir etmişsin. tam aradığın oyun
  • crysis.....
  • BFBC2 VE COD'UN MW 1-2 ve Black Ops'u oyna derim, hem seneryosu da bayaa iyi.
  • Call of Duty: Modern Warfare, Battlefield: Bad Company 2, Medal of Honor, Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2
  • teşekkürler.. black ops önceki oyunlara bağlı mı? yani mw2 yi falan oynamadan onu oynarsam senaryo olarak bi kopukluk olur mu? crysis ve bf2 yi de ekledim listeye :)
  • Crysis 1-2 . ne yapacağın sana kalıyor , istersen bodoslama istersen stratejik
  • quote:

Orijinalden alıntı: holojen patates

merhabalar.. bugün can sıkıntısından arşivdeki COD 2'yi yükliyim dedim. ama pişman oldum eskiden severek oynuyoduk da şimdi gözüme güzel gelmedi. alıyosun silahı dalıyosun meydana ne düşman belli ne hedef belli bodoslama sıkıyosun. böyle değil de daha adam gibi çatışma ortamı olan, stratejinin falan ön plana çıktığı, tek amacın mermi yakmak olmadığı bir oyun arıyorum.. cod'un ileriki serilerini bilmiyorum eğer istediğim gibiyse onları da önerebilirsiniz.

Arma2 operation arrowhead.strateji, ve mermi kisitli oldugundan ates ederken 2 kez dusunuyorsun campaign bitince editor var oradan kendi gorevlerini tasarlayabilirsin
  • Bad Company 2
  • STALKER a bakabilirsin.Bodoslama ilerleme die birsey yok:) zaten ilerleyemessin.ayrıca 3 oyununda türkce yamaları mevcut.
  • COD Modern Warfare 2
  • Tom Clancy's Splinter Cell Conviction.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.