Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MAVİT gerçekten çok özür dilerim ama kotayla başım belada yaa bıktım durduğu yerde yükseliyo video izlemiom rsm indirmiyom müzik indirmiyom
    biri giriyo galiba lanet olsunki ağustosa kadar giremeyebilirim .giremezsem çok özür dilerim arkadaşlar.
    MAVİT SENDEN DE ÇOK ÖZÜR DİLERİM.
  • Akin_tr
    görüsmek üzere kardesim kendine iyi bak kardesım eger wlan kullnıyorsan sifre koy ve gırmedıgın zamanlarda modemı acık tutma
  • yeni kalem tanıtımları bekliyoruz
  • evet yenı tanıtımları hazırlamaktayım su anen kısa zamanda tanıtımları yayımlayacagım
  • graph1000 internet bulabileceğimiz bir site varmı.öss ders çalışması için nasıldır kalem 0.5 olarak kulllanıcam.
    Öss üzerinede avantajlı kalem tanıtımları yaparsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuAltıTaarruz

graph1000 internet bulabileceğimiz bir site varmı.öss ders çalışması için nasıldır kalem 0.5 olarak kulllanıcam.
    Öss üzerinede avantajlı kalem tanıtımları yaparsan sevinirim

www.kalemkutusu.com da bulabilirsin. Biraz ağır kalemdir. Elin çok terliyorsa hiç önermem çünkü boyası atıyor. Kendim de kullanıyorum. Genel olarak kaliteli kalem, yazım için de çizim içinde oldukça uygun.

• SuAltıTaarruz
    evet kardesım cliffburnstein kardesımınde onerdıgı gıbı kalem kutusu sıtesınden alısverıs yapabılırsın bende oradan yapıyorum havale kabul edıyorlar bu arada guzel guvenılır bır sıte genelde fıyat aralıgını dusuk tutmaya calısıyorum kardesım kalemlerde senın dedıgın gıbı sınavlarda kullanılabılecek kalemlerıde tanıtıyorum.konuya genel bı ınceleme yaparsan goreceksın ornegın benım sana onerım sınav ıcın:caran d'ache frosty'dir konumuzda bu kalemın tanıtımı bulunmaktadır.gerekırse daha fazla yardımcı olurum kardesım sınavlar ıcın alacaksan optıkle ısın olacaktır 0.5 yerıne 0.7 onerımdır ama ben 0.5 alıskınım dıyorsan kullanbılırsın tabıkıde.graph1000 cızım kalemıdır kardesım belırteyım eger uygun fıyatlı bır kalemde ıstersen hem omur boyu garantısıde var 15 tl sadece caran d'ache frotye bakmanı ısterım caran d'acheyı duymamıs olabılırsın marka olarak ama cok ıyı bır markadır benım favorı markam
    kalem kutusu tıkla

• görüntü olarak oldukça vasat ancak kalem konusundaki tecrübelerinize dayanarak galiba bu kalemi alıcam
    0.5 tutkunuyumdur aslında ama bu sene 07ye geçmeyi düşünüyorum optik zor doluyor 0.5le ve yazı yazarken fena halde bayabiliyor.teşekkürler kalem öneriniz için yakından takip ediyorum
  • SuAltıTaarruz
    ılk dıkkat ceken goruntusu oluyor bole vasat durduguna bakma fıyat performans acısından en guzel kalemlerın basında gelır sıddetle tavsıye ederım umarım yardımcı olmusuzdur cliffburnstein arkadasımla beraber
  • Mavit kardeş
    kota sorunum galiba düzeldi.işte bende kotaya karşı arada sırada girmeye çalışırım.haftaiçi boşum grip2011 ile ilgili bbir araştırma yapıcağım.bir kağıta gerekli bilgileri yazarım işte müsvetteye sonra da konuya koyarım kardeş kota yüzünden rsm nası hallet cez bende 1-2 rsm var yeterli mi sence?kardeş bu hafta içinde bitirmeyee niyetliyim merak etme 2 resim koyarım önemli diğeceğin bişi varsa sen yaz ben yarın bakarım ii geceler
  • Akin_tr
    bı kac onerı daha oncede soylemıstım ama hatırlatayım cok uzun tutma derıne gırme ama cokta yuzeysel gecme
    benım kalıplarımı kullanbılırsın yanı kalemın adı uretıldıgı ulke artılar eksıler gıbı kısaltma yapma resımlerı cok koymana gerek yok ama oncekı tenıtımını sılmenı onerırım hanı ılk tanıtımını cunku aynı kalemın tanıtımını ard arda yapmak olmaz deneme tahtası olmasını ıstemeyız degıl mı konununbu dedıklerıme dıkkat edersen sevınırım kardesım resımlerı ınternetten bulup url lernı kopyalayıp burada paylasabılırsın uploadta kota sorunun varsaoncekı tanıtım hakkında dedıklerıme goz at ve aynı kalemı tanıtacaksan o tanıtımı sılersen sevınırım cunku eskı tanıtımın bu yenısı ıyı olsa bıle ıyı olanı golgeler.

• kardeş
    kan beynime sıçradı bütün sayfalara baktım bulamadım tanıtımı ya da ben göremedim napcam ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akin_tr

kardeş
    kan beynime sıçradı bütün sayfalara baktım bulamadım tanıtımı ya da ben göremedim napcam ben

sayfa 12'de
  • Bence o kalemin tanitimi yeterli gibi, sen baska kalemlerde tanitabilirsin akin :)
  • 1 saatlik detaylı incelemeden sonra, Cross'un Medalist serisi kalemini tanıtmaya karar verdim. Klasik Cross'larda olduğu gibi ince ve şık bir kalem. Dış yüzeyi paslanmaz çelik üstü parlatılmış krom kaplama. Parlatılmış diyorum çünkü, normal krom Cross'lardan biraz daha parlak, kendi sitesinde de bu renkten bahsedilmiş. Klasik Cross'larda tepe genellikle siyah plastik olurdu, bu seride metal kullanılmış. Altın kaplama modellerinden sonra en değerli modeli bence Medalist serisi. Tepe, klips ve ucu 23karat altınla kaplanmış. Buram buram kalite kokuyor. Diğer Cross'larda olduğu gibi bu kalem de fiyatını sonuna kadar hak ediyor. İç mekanizmasından bahsedecek olursam, çift taraflı döndürme sistemi mevcut. Bu sistem de diğer kalemlerden farklı kılıyor. Uç kısmı içine girebiliyor ve tek uç kalınlığı mevcut. Mekanizması Scrikss Kalem tarafından ömür boyu garantili. Kalem ne çok ağır ne çok hafif, ağırlık merkezi ortada. Eli çok terleyenler için uygun bir model olmayabilir. Yine de güzel bir kalem. Dış yüzeyinde sahibinin adını yazdırmak için boş bir alan bırakmışlar desenler içinde. Kutu içeriği ise, kullanma talimatı ve garanti kartı çıkıyor. Kaliteli bir kutuya sahip. Ucuz fiyatlara temin edebiliyorsanız kesinlikle kaçırmayın. Hep artı yönlerinden bahsettim. Birkaç eksi yönleri de var bunlar;

1. Tek uç kalınlığı 0.5 olması.
    2. Üretim yerinin kalemin üzerinde bulunmaması, tahminimce Uzak Doğu.
    3. Eli terleyenler için uygun olmayacak.
    4. Firma kalemin üzerindeki kaplama altın için garanti vermemesi.

Piyasada 100-110TL arasında satılıyor. Ben 50TL'ye temin ettim.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• Bir resim daha

• Arkadaşlar kotanın bir ayağı çukura yarın girecek ilerleyen günlerde çukurdan çıkacağını sanmıyorum
    MAVİT
    tanıtımı yarın hazırlayıp sunucam eski tanıtımı sildim.önerdiğin yyerle dikkat etcem.
    ZEYMTR
    Kardeş sağol cinnetler gelmişti bulduğun için teşeküürler kardeş

• http://www.pensfromheaven.com/images/pens_writing_instruments/Designer/Grip_2011/grip_2011_menu_square.jpg
    Bir deneme yaptım arkiler rsm açılıyomu açılmıyosa url kopyalama nasıl yapılıyor
  • FAYDALI BİLGİLER:

CARAN d'ACHE firması 1924 yılında İsviçre'nin tarihsel saat ve mücevherat imalatçısı Arnold Schweitzer tarafından kurulmuştur. Günümüzde üstün kalite ve kanıtlanmış deneyim efsanesidir.
    Şirket İsviçre'nin tek kurşun kalem, sanatsal malzeme ve lüks yazı gereçleri üreticisidir.
    İsviçre bütün dünyada "teknik üstünlük, hassasiyet, güvenirlik ve buluş sembolü" olarak kabul edilmektedir.
    Tüm ürünler el ile, Cenevre fabrikalarında üretilir ve bu üretim üstün geleneksel el sanatçılığını, bilgisayar destekli makinelerle birleştirmektedir.
    Her CARAN d'ACHE kalemi "İsviçre Malı" etiketini taşır.
    Goliath refili mükemmel bir yazı kalitesini, 600 A4 sayfa yazma kapasitesine ulaştırır.
    Önemli bir geleneksel mükemmellik belirtisi ise dolmakalem parçalarını ve mürekkep destek bölümlerinin sistemleri sır olarak saklanmaktadır.
    Yazı gereçleri tek tek test edilir ve sadece çok üstün bir kalitede el yazısını sağlama seviyesinde kabul edilir.
    Ömür Boyu İsviçre garantisi mevcuttur.

Evet arkadaslar bugun sizlere Caran d’ache dunas’ı tanıtacağım
    ADI: Caran d’ache dunas
    FİYATI: 137-138 tl
    ÜRETİCİ/ÜLKE:İsviçre
    GARANTİ:Ömür boyu

Evet arkadaşlar tanıtacağım kalemin fiyatı biraz yüksek gelebilir ama verilen paranın hakkını fazlasıyla veren bir kalem. Kalemimiz İsviçre el işçiliğine sahip bir kalem bu yönü kalemin daha çok koleksiyon değeri taşıyan bir kalem diyebiliriz. Dunas’ın ilk dikkat çeken özelliği kullanıcıya geniş bir renk yelpazesi sunması ve farklı tasarımı.Çevirmeli mekanizmaya sahip olan Dunas’ın yapısına ve tasarımına mükemmel uyum sağlamış olan bu mekanizma kullanıcıyı fazlasıyla memnun edecek düzeyde.Kalemin tutusu frosty tarzına yakın yani ele oturan uzun sureli yazımlarda rahat etmenizi saglayacak bir tutuş rahatlığı sağlayan Dunas standart ağırlığı yakalamış gibi standart ağırlık düzeyinde kalem kullanan kullanıcılar için ideal.Çevirmeli mekanizmalı kalemleri kullanmayı seviyorsanız Caran d’ache Dunas’ı kullanmanızı tavsiye ederim.Ömür boyu garanti sunan Caran D’ache Dunas’ta da kalemler konusundaki ustalığını fazlasıyla göstermiş işin açıkcası.Dunas’ın yanında hediye edilen kalemlik gayet etkileyici ve kullanıcının yüzünü güldüren bir ayrıntı.Kalemin frosty’deki gibi orta kısmındaki Caran D’ache yazısı kaleme tasarım açısından artı bir şıklık kazandırmış.
    ARTILAR VE EKSİLER
    +Kalemin el işçiliği üretimi yanı sıra el isçiliği olmayan malzeme farkı bulunan daha alt fiyatlarda sunduğu Dunas’ta kullanıcıya fiyat açısından alternatif sunuyor.
    +Kalemin şık, klasik, ve sportif tasarımı kaleme gayet güzel bir atmosfer kazandırmış.
    +Kalemin tasarımıyla uyumlu mekanizması çoğu kalemin yakalayamadığı bir çizgi yakalamış
    +Geniş renk yelpazesi kalemin renklere ve değişik zevklere hitap etmesini sağlamış
    +Kalemin yanında hediye edilen şık kalemlik kimi markaların vermediği hatta gayet yüksek fiyatlara sattığı kalemliklere kullanıcının fazladan ücret vermesini engellemiş.
    +Taşınılabilirlik açısından bakacak olursak Caran D'ache'ninde Dunas'ın yanında vermiş olduğu hediye kalemlik ile taşınılabilirliğin kolaylaştığını söyleyebiliriz
    (+) ve (–) bir özellik:kalemin çevirmeli mekanizması gayet güzel ama Caran D’ache çevirmeli mekanizma sevmeyen kullanıcılar için aynı tasarımda bir alternatif kalem üretebilirdi.
    -Caran D’ache Dunas’ın sadece 0.7 uç seçeneği sunması kullanıcılara ve bu açıdan kullanıcıların yüzünü güldürmüyor işin açıkcası.

ürün linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 7 Temmuz 2010; 1:35:08 >

• Akin_tr
    yeni tanıtımını beklıyoruz
    resim biraz kucuk gıbıme geldı ama yınede bı bakalım tanıtımında eksık olursa resımlerı ben hallederım
    dedıgın resmın url:http://www.pensfromheaven.com/images/pens_writing_instruments/Designer/Grip_2011/grip_2011_menu_square.jpg
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.