Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14011402140314041405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 yıllık 2 tane scriks pro sahibiyim herhangi bir paslanma söz konusu değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .Kutan. . kullanıcısına yanıt
    ayni kalemden bendede var tutma yeri olarak pensan my iq mu kullanfiniz

• rdsml R kullanıcısına yanıt
    Benimki kırmızı gibi bir renk aldı.Bilmiyorum sizinkiler nasıldır?Bir de kalemin ucu yalama yaptı kendi kendine açılıyordu.O kadar kaileti bir kalem değil bence
  • Mustafa510626 M kullanıcısına yanıt
    İlk günki gibi duruyorlar bilemedim şimdi

• rdsml R kullanıcısına yanıt
    Belki de kronik değildir bilemiyorum ama kalem hafifti sağlam değil gibiydi bana o intibayı vermedi

• Arkadaşlar elinde ya da koleksiyonunda lamy spirit 0.5 kalem olan var mı ? Satın almak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zebra drafix 0.7 bulabilirseniz alın arkadaşlar, ben uzun süre önce kendime almıştım şimdi de yakınıma alayım dedim ama bulamadım. onun haricinde staedtler graphite 779 da güzel kalem bence. Faber-Castell Grip II 1347 benzeri bir model ama uc kısmı biraz daha uzun bir de sağlamlık bakımından tatmin edici.
  • Arkadaşlar rotring tikky 2 nin 05inde üst kısım kahverengi 07sinde mavi oluyor ya hem 07 hem kahverengiyse sahte midir?

• Fuow kullanıcısına yanıt
    Evet o kalem

• NWT151 N kullanıcısına yanıt
    Sahte mi kesin bilemeyiz. Ama kalemin gövdesinde üst tarafına kahverengi olup iç mekanizması mavi ise yüzde 98 ihtimal mekanizma değiştirilmiş.

• Son zamanlarda Pentel Smash alan oldu mu? Tutma yerindeki kauçuk aradaki boşluk yüzünden acayip ses çıkarıyor. Herhalde son seri üretimlerin hepsi böyle.
  • Exodus09 kullanıcısına yanıt
    Ben ilk smashimi yaklaşık altı yıl önce aldığımda da o ses vardı ama çok aşırı değildi.Yine de rahatsız edici bir durum.Yaklaşık bir ay kesintisiz kullandıkça o ses kayboldu, yani oturdu o kauçuk parçalar.Güncel üretim tüm smashler aynı mıdır,bilmiyorum.Tavsiyem elinizde o kauçuk parçalarla oynayın,zamanla oturur.
  • gokan90 G kullanıcısına yanıt
    Zebra drafix fiyatına göre gayet kaliteli bir kalem.Ben tanesi 20 liradan 0.3 ve 0.5 modellerini almıştım.İkisi de iyi kalemler.Hafif ve sağlam,tutmaç kısmı da rahat.
  • mr jingles M kullanıcısına yanıt
    Zebra tect 2way nasıl hocam?

Metal olanı ile zebra drafix arasında kalsanız ne alırdınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tct123_gs -- 9 Şubat 2020; 18:19:1 >
  • tct123_gs kullanıcısına yanıt
    metal tect2way çok iyi ya drafixle kıyas bile olmaz bence
  • tct123_gs kullanıcısına yanıt
    metal tect2way çok iyi ya drafixle kıyas bile olmaz bence
  • İskenderun da yaşayan varsa elimde kalem birikti çoğunu bir hevesle aldım kullanamadım uygun fiyata verebilirim. PM atabilirsiniz

• Rose 15 R kullanıcısına yanıt
    Pm attım.

• ankarada musa c adlı bir arkadaş letgo'da kalem satıyor pentel 500 600 35 iki 500 60 for pro yazan 80 e satıyor. zebranın bir modeli, uni ballın açılan modeli, caran tükenmez,rapid bunları satıyor kalemler sıfır ustunde etiketi var bir bakın derim
  • ankarada musa c adlı bir arkadaş letgo'da kalem satıyor pentel 500 600 35 iki 500 60 for pro yazan 80 e satıyor. zebranın bir modeli, uni ballın açılan modeli, caran tükenmez,rapid bunları satıyor kalemler sıfır ustunde etiketi var bir bakın derim
  • 
Sayfa: önceki 14011402140314041405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.