Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11911192119311941195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tombow 2B bile bana göre kömür gibi hocam. B ve HB kesiyor beni ancak
  • Ben de bi hevesle 4B ve 3B kullandım bi dönem...

Ama bana uymadığını farkettim ve şu an B kullanıyorum. Memnunum, dağılma neredeyse hiç yok ve koyuluğu benim için ideal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar kullandıklarım. Özellikle S20 ve PG5 ten vazgeçemiyorum

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• dostlar elime scrikss 419 bordo dolma kalem geçti. 2 adet temiz kullanılmış. satmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qanzen -- 13 Mart 2017; 0:2:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qanzen

dostlar elime scrikss 419 bordo dolma kalem geçti. 2 adet temiz kullanılmış. satmayı düşünüyorum. fiyatı fazla gelebilir ama 120 tl düşünüyorum.

PM
  • Qanzen kullanıcısına yanıt
    İyi satışlar. Fiyat da iyi yani ben zamanında 80 liraya almıştım şimdi dolar oldu 3,70
  • HolyDemiJohn kullanıcısına yanıt
    dolardan değil bana geldiği fiyat çok yüksek. yinede isteyenler olur diye satışa çıkardım.
  • KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) arkadaşlar pentelin bu ucundan bulabileceğimi bir yer var mı turkiyede e bay da var ama paybal ile turkiye deki alisverisi yapamıyoruz elinde olupta satmak isteyen veya bende pentrl smash var çok az kullandim takas ekmek isteyen varsa irtibata geçsin benim le

• Arkadaşlar elimde fazladan uni shift pipe 0.5 hic kullanılmamış kalem bulunmaktadır satmayı düşünüyorum fiyat olarak kargo dahil 65 düşünüyorum

• sayaga kullanıcısına yanıt
    Hocam bugüne kadar amazondan hangi kalemleri aldınız merak ediyorum

• ateş ve güneş kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Skins

Fiyat ne

Burgulu olan 150, diğerlerini sormadım. Kırtasiyede epey çeşit vardı
  • Arkadaşlar forumda bu konu çok dolu ve yararlı.
    Ancak amazondan free shippingle gelen kalemleri ve satıcıları listelesek daha güzel olur diye düşünüyorum.
  • Sonunda Rapid Pro'nun tutmaç kısmı için orjinal bir yöntem bulabildim. 3TL'ye Scrikss Proxi 1.2 kalem aldım ve onun tutmaç kısmını söktüm.

• sayaga kullanıcısına yanıt
    Hocam free shipping uygun fiyatli saticilari listeler misinjz acaba?

• Kalemin üçünün yamulup yamulmadıgını nasıl anlarız?

• Pensan IQ plus kullanıyorum ve beklentilerim oldukça düşüktü bu kalemden ama beni şaşırttı. Mekanizması sağlam, hiç de bozulacak gibi durmuyor. Ucuz kalemlerde çok gördüğüm aşırı uç verme sıkıntısı yok ve kalemi elde tutmak rahatsız etmiyor. Tek sıkıntım içeri giren kısım sanki biraz oynuyor gibi ama bu da benim kusur bulmak için uydurduğum bir şey herhalde. Ben kalemi beğendim öneririm, okulda neredeyse herkeste var.

• supercu S kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=me%3DA816C8DTS12D8&field-keywords=Pentel+Mechanical+Pencil+Lead+ bu iki sayfada aradığın uç bulunuyor. ücretsiz kargo ve daha önce @sayaga hocamız bu satıcıdan kalem almıştı güvenlik konusunda bir sıkıntı olmadığını düşünüyorum.
  • Pensan Dokutech. 2,5 liraya dünyanın en f/p kalemi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah ulan ah

Zamaninda yaklasik 20 tane rotring tikky vardi

2 tane de faber castell vardi

Şu mimar kalemi gibi olanlardan...

2 tane daha rotring almistim ve ertesi gün 2 si de calinmisti.

Eski zamanlari özledim....

Takipteyim.

Bu aralar favorim emektar faber castell grip plus im.

Valla cok iyi ya

• 
Sayfa: önceki 11911192119311941195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.