Şimdi Ara

(Kalça sıkışması sendromu) Lütfen yardım edin bilgisi olan kişilerin tavsiyelerini bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sağ bacağımda son 5 aydır kalça sıkışması var ağrılarım zorladiğım zamanlar oluyor (spor yaparken) 5 ay önce 10 12 kişilik bir gruptan dayak yedik biz iki kişiydik beni yeri devirdiklerinde kafamı koruyup kapandim orda çok fazla kalçama tekme yedim daha doktora gitmedim internetten araştırıp belirtilerine bakarak kalça sıkışması olduğunu söyluyorum

ornek verecek olursam otururken bacağımı yukarı aşağı kalcamdan rotasyon yaptığımda kasığımdan küt diye ses geliyor ama ağrı olmuyor. Ağrılarım squat yaparken leg press calisirken çok oluyor çok moralim bozuluyor zaten sol dizimde menisküs yirtigi sağ dizimde de zedelenme var diz ağrılarım bana yetiyordu bir de bu eklenince iyice psikolojik olarak çöktüm hadi agrilar bir sey degil dogru düzgün tedavi edilmezse ileride kirençlenmeyle proteze kadar yol gözüküyor en çokta bu canımı sıkıyor bir eklemimde degil 3 eklemim birden sıkıntılı artık yaşamak bile istemiyorum keşke kanser olsaydim da 1 2 sene ömrüm kalsaydı diyorum tabi hastalıkların kök hücre ıvır zıvır büyük ameliyatları tedavileri falan var e bunlar yüksek bütçe istiyor devlette en basit örnek dizdeki menisküs yırtığını kesip aliyor ileride 5 6 sene sonra bir daha agrılar başlıyor özelde suni kıkırdak vb. ameliyatlar bunlar da çok pahalı yaşım 21 bu yaşta bunların başıma gelmesi cidden bana koyuyor ileride elden ayaktan düşüp yatalak olmaktansa direk ölmeyi yeğlerim kafasında bir insanim bana sükret kafir falan yorumları yapmayın
    zaten gine sükrediyorum daha kötü hastalıklarım yok ama artık dayanacak gibi değilim sizlerden tavsiye ve nasihat bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ripendis -- 27 Mayıs 2019; 16:50:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.