Şimdi Ara

Kalbinizin küt küt attığı an hangisiydi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ilk boss kesişimde attila ama boş çıktı çok üzüldüm bide ilk 1 vs 1 imde ardreamla bi mage ile karşılıklı yajkından 56 larla ama ben ıce onun 56 sı kaçtır bilmem
  • oyuna ilk başladığımda swci olarak harpydeyim bi baktım md. heyecandan disbandlayamamıştım bile gece zor uymuştum
  • Cz de pusu yaparken cok heyecanlanıyorum.Pusu bana göre oyunun en zevkli yanı 64 asası kullanmıyorum 61 magele oynuyorum pusu sevgisinden dolayı
  • dün sabaha karşı ardream da yanımda lupus düştü keserken çok heycanlandım ama sonuç koxpcular yüzünden kutu açılmadı
  • ilk nova mi açtıgım zaman çok heyecanlan mıştım aposlarda açmıştım surekli nova atıodum tabi arkamda healer vardı
  • abi bi keresinde eziq bi char açmış kasıyodum lwl 13 de kekurikekukaka çıktı kesemedim tabe başka biri geldi kesti o kekurikekukaka nın çıktıı yere paso gider warmı die bakardım...
    bi gün gece saatin 4ü ben gene oaralara bi bakam die gittim bi baktım eşşek kadar bi kecoon bi baktım kekurikekukaka kestim orda yeşil bişe parladı aaaaaaaahhhhhhhhhhh aaaaaahhhhhhh kekury ring çık mıştı tabi ben o boss un yanına gidene kadar elim öyle bi titrio ki...
    evdeki herkes uyumasa aheeeyyyy aheeeyyyy teytey die baaracam ama yapamiom
  • şuanda 64 prıestım var 62 oldugumda 62 master skılı ıle atılla yatırdım o an sankı donum noktasıydı elllerım dondu ama kutuyu acınca hersey bıtıı +1 mage complete cıktı
  • Clanıma pelerin görevi yaparken çok heycanlanmıştım. Pelerini taktıım an sanki kalbim duracaktı.
  • benım de basımdan şöle bi olay gectii
    cz ' de bowl dönüordum..
    heryer dark eyes /undyng/blood don vs vs..
    ilk basta 1 tane bark gördüm önümde öldü ...onu kacırdım boss cıkıcagına dair içimden sesler geliodu ..
    bende dinledim..
    şöle bi bowl döndümm..
    eski serwerda tabii..
    fire drake deill
    arkaya bir baktım ... cardinal sandım en basta..
    hacım bi tıkladım BACH o an kalbim tir tir fıs fıs atıoo
    dc mı olucam adamın tekimi kesicekk ewdekilermı uyanıcak herneyse gittim kestim ..
    kutu önüme düştü ...
    mouse ile bi click ettirdim...
    Ring Of Life..
    o an ölüordum..
    tıkladım gelmedi
    tıkladım gelmedi
    mehersem STR elbiselerimin yüzünden weight diye bisler yazıodu
    elbiseleri cıkarıp giyene kadar ne kutu ne rol kalmıstı ..
    o soku üstmden atamdan ölece kaldım..
    oldugum yerde..
    oyundan cıktım bi soguk su içtim ..
    yatagıma girdimm...
    sabaha kadar uyku girmedi gözüme dahada hatırlıorum dün gibi we
    ne zaman bach görsem gene heyecanlanır we aynı sey olucak diye cok korkuyorum...
    insallah olmaz diyim ne diyim ...
    SAYGILAR

• Kkekurikakara yı gorunce kalp krizi gecircek gibi oluyorum
  • ilk czye cıkısımı hatırlıorum cok heyecanlıydım bi adam cıktığında karşıma elim ayağıma dolasıodu ama şimdi öle bişi kalmadı
  • ulan şu ikinci sıradaki ne yaa koxp işareti var atın şunu bu forum dan
  • bende ilk bosumu andreamda ilk bossumu keserken çok heyacanlandım ama sonuçta kutu bos çıktısanş bi kere yüzüme gülmediki +3 shelli +4 e basasrken yaktım o zaman ölüyodum sinirden
  • quote:

Orjinalden alıntı: kursaaa

Kekurikekukaka yı gördügümde heyecan ölcek gibi oluyorum :) Çünkü kekury ring 2 skill uzakta

çok zor mu öleo yoksa dts kadar mı zorlukta hani kolay bi canavarın bossuda ondan
  • ID ve password umu girip "OK" a basarken acaba ban yada hack yedim mi die cok heyecanlanırdım.ama KO u bıraktım heyecan meyecan kalmadı
  • Ben daha 46 lwl de noob ken harpyden mirage çıkmıştı db yapamamıştım heyecandan, bide kekurikakara çıkmıştı kalbim durucak sandım inanılmaz bi duyguydu
  • Yaklaşık 2 dk önce manes te lag vardı geziodum lag bi anlık geçti ana bi baktım adamın teki yanlışlıkla 150m yazacağına +1 rebirth prist impacth ı 1,5 k den koymuş hemen aldım elim kolum titrio kalbim küt küt atıo hemen çektim çok seviçliyim
  • Ben priestle boss kestirirken nedense hiç heyecan yapmıyordum.
    Ancak Warriorumla Garuna görevimi öyle bişey vardı onu yaparken içimdende geçiyordu burda anteras çıkmış şimdide çıksa ne güsel olur diyordum,yaklaşık 12.Garunada dibimde anteras çıktı,çok mutlu olmuştum keserken elim titriyordu ama drop boş çıktı:(
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.