Şimdi Ara

Kafsinkaf'ların Mekanı (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.816
Cevap
2
Favori
92.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kombineler Futbol Açık Tribün 50 TL, Kapalı Tribün 150 TL.
  • 13 Ağustos Cuma Saat:18:00 Osman Bey Parkında sezon açılışı öncesi toplantı.

17 Ağustos Salı Saat:19:00 Karşıyaka Arena'da oyuncularla beraber sezon açılışı

22 Ağustos Pazar Saat:21:00 Alsancak Stadında Karşıyakamız-Gaziantep Belediye maçı.TRT'den naklen.

Takımımıza kavuşacağımız günü heyecanla çekiyoruz.
  • Yeni sezon ve yeni umutların yeşereceği gün: 22 Ağustos akşamı..
    Tarihi bir stadyum ve tarihi bir gün..
    Karşıyakalı olmanın verdiği büyük heyecan.. Mutlu bir buluşma..
    Erdoğan Arıca yönetiminde “evinde” görücüye çıkacak olan Kafsinkaf..
    Anlatılması güç bir sevgi Karşıyaka..
    Ve…
    Bu sevginin bilincinde olan Karşıyaka taraftarı..
    Futbolcular yeni heyecana hazırlanırken; taraftarda Türkiye de “ilk”leri gerçekleştiriyor..
    Dernek öncülüğünde her geçen gün daha da bilinçlenen ve örgütlü hareket eden Karşıyaka taraftarları, bu tarihi gün öncesinde Osmanbey Parkında bir araya gelerek, yeni sezonda üzerine düşecek görevleri paylaşacak.. Dernek yönetimi ile taraftarlar arasında kurulan bu iletişimi başka hangi takımlarda görebiliriz?
    Dernek yöneticilerin küfürden uzak, “yol gösterici” bu çağdaş çalışmaları, diğer takım taraftarları için de umarım örnek olur..
    13 Ağustos saat 18.30 yapılacak olan toplantının önemine gereken dikkati KSKÇARŞI çekmiş..
    Önemli olan bu toplantıda alınacak kararlara ve yeni önerilere taraftarların uyum sağlaması ve tribünlerdeki birlikteliğin tüm Türkiye’yi hayran bırakacak nitelikte olmasıdır..
    Taraftarımızda bu “YERYÜZÜNÜN” en güzel takımı KARŞIYAKA’ya yakışacak tribün desteğini sağlamaktır.. Bunun bilinciyle, bizim kimseye verilmeyecek ne hesabımız ne de akıtacak timsah göz yaşlarımız var..
    Karşıyakalının dikkatinden kaçmamıştır.. Geçtiğimiz günlerde Erman Toroğlu hakemlerle söyleşiler gerçekleştirdi.. Bunlardan bir tanesi de geçtiğimiz sezon Karşıyaka-Adana maçını katleden Bülent Yıldırım’dı.. Söyleşiyi okuyunca; “Ne şeker şeymişsin Bülent sen!”, “ Oha.. Bu kadar da bir insan yüzsüz olur!” gibi yüzlerce cümleler kurmuşsunuzdur.. Evet, Bülent Yıldırım ve daha niceleri önyargılı olarak maçlarımız yönetti.. Karşıyaka’nın alın terini, emeğini çalanlar için ağır eleştirilirde bulunmuştum.. Yıldırım içinde ağır yazmış ve eklemiştim: “Nerede çalıştığına bakın!” Çalıştığı yer kime hizmet ettiğini ele vermektedir.. Karşıyakalının istediği şu dur: ‘Adam gibi maçlarımızı yönetin!’
    Tek kelime: ADAM
    Evet istenilen bu dur..
    Kimse bize ne darılsın.. Ne de gücensin..
    Çünkü: Bu sezon DÜĞÜNÜMÜZ var..
    Güle oynaya geliyoruz..
    Nasıl mı?
    22 Ağustos akşamı Alsancak’tayız..
    Buyurun o zaman…

• Toplantı iptal.
  • Yönetim ne yapıyor akıl veremiyor insan.Önce transferlerde fiyasko yaptılar.Sonra Basketbol takımında Furkanı satmaya çalıştılar.Takıma DÜZGÜN takviye yapmadılar, hazırlık kampında önümüze gelen her takım folofoş etti bizi..Şimdi de Eyüpspora'da 2-0 yenilmişiz.Ömer Rıza'yı almıştık, sevindik tecrübeli oyuncu geldiği için.Ömer Rıza'nın TFF'ye cezası varmış, o yüzden transfer askıya alındı.Ve bunu bilmiyorlarmış.

Şimdi yeni bomba.VOLEYBOL ŞUBESİ kapanacakmış.Bu ve diğer durumlar hakkında birşeyler yapılması gerekiyor ama Çarşı'da göz yumuyor, susuyor.Toplantıyı niye tatil ederler anlamıyorum.Sanki 1 hafta önce toplantıyı ayarladıklarında bilmiyorlardı ramazan olduğunu.

Armayı sattırmayız.Satanı da ...
  • Voleybolun kapanması futbol camiasının işine gelebilir. Yani voleybola harcanan para basketbol ve futbola bölünür. Ve böylelikle daha sağlam transferler yapabilir. Fakat buda çözüm olurmu bilinmez. Geçen sezon voleybol takımına gittik destek olduk ligde kalma mücadelesinde. Ligde kaldıkta ama bi çok kişi düşsede üzülmeyecekti çünkü voleybol'a ayrılan para azalıcaktı, futbol ve basketbol'a giden paraya eklenicekti.

Ayrıca Karşıyaka bu, ne yapacağı hiç belli olmaz. Gider eyüpspor gibi takımlara yenilir. Ama lig'e öyle bir başlar ki, oturur liderliğe herkesi şoke eder. 2 Hafta galibiyet alırız. 3. Hafta yine hüsrana uğratır. Yani diyeceğim bu sezonda farklı bi Karşıyaka izleyemiyeceğiz malesef. Tabi ki play-off oynuyacağız. Fakat ben pek umutlu değilim arkadaş malesef. Ama inancımızı yitirmeyelim. O gece Bu sene.
  • Karşıyaka Spor Klübüdür.Basketbol ve Futbol'dan ibaret değildir.Yönetimin bir an önce bu dangalaklığı düzeltmesi gerekiyor.Selçuk Yaşar'da olmasa hiçbir cacık olmaz klüpten.Allahtan Selçuk baba var.

Kırmızı-siyahlı güzel gözüküyor.
  • Malesef Karşıyaka hakkında ve yönetimi hakkında denicek o kadar şey var ki, susuyorum...

Hey gidi Karşıyakam, nereden nereye.
  • Karşıyaka’da barış çağrısı..

Bolu kampına çıkarma yapıp Teknik Direktör Arıca’dan rapor alan yönetim, camiaya umutlu mesajlar verdi.

KARŞIYAKA’nın hazırlık maçlarındaki başarısız performansı üzerine dün sona eren Bolu kampına çıkarma yapıp Teknik Direktör Erdoğan Arıca’dan rapor alan yönetim, camiaya umut dolu mesajlar verdi. Asbaşkan Selahattin Sakıpağa, “Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Biz bir amaç uğruna çalışırken olumsuz haberler hepimizi üzüyor. Teknik heyetimize güveniyoruz” dedi. Forvetteki soruna çare arayan kurmaylar Brezilya’nın Sao Paolo kulübünden genç bir santrforu İzmir’e davet etti. Brezilyalı Magno’dan sonra ismi gündeme gelen Pesic’ten de vazgeçilirken, Erdoğan Arıca, “Kaleci Soner’in iki maç cezası olduğu için forvetin yanı sıra kaleci de alacağız. Savunmayı da bir oyuncuyla takviye edebiliriz” dedi.
  • @Turquia engin bilgilerini paylaşmanı isterim.

SALI GÜNÜ SEZONU AÇIYORUZ…

Yeni sezonu yeni heyecanla açıyoruz.

Son 2 sezon bizlere super ligin hayal olmadığını gösterdi.

Ama bir o kadar da zor bir iş olduğunu ve her dinamiğin görevini tam anlamıyla yapması gerektiği gerçeğini de gösterdi.

Yani;başkan,yönetim,hoca,oyuncu ve taraftar unsurlarından biri bile görevini eksik yaparsa hasretimiz maalesef bitmiyor.

Biz KARŞIYAKA ÇARŞI GRUBU olarak iki sezondur play off’a kalırken Karşıyaka Taraftarının üzerine düşenleri fazlasıyla yaptığına inanıyor,ancak super lige çıkamamızda kimlerin eksik kaldığını da biliyoruz.

Bu sezon yine aynı çizgide olacağız.

Başkanımızın,yönetimimizin,hocalarımızın ve tabii ki sporcularımızın yanında yer alacağız.

Ama gördüğümüz yanlışları da dile getirecek düzelmesi,düzeltilmesi için taraftar ne yapmalıysa onu da yapacağız.

Artık sabrımız tükendi,yanlışa tahammülümüz yok.

Kim olursa olsun taraftarın inancına sahip olmalı,olacak.

KSKÇARŞI düşündüklerini buradan her zaman söyledi,söyleyecek.

Sayın Selçuk YAŞAR bu sezon hasret bitsin diye gereken maddi desteği Belediye Başkanımız Cevat DURAK ile birlikte vereceğini gözümüzün içine bakarak deklare etti.(O zaman her sezon verdiklerinden fazlasını verecekler)

Başkanımız Hüseyin ÇALIŞKAN bize söz verdi; “İkincilik bize yetmez ŞAMPİYON olacağız” dedi.(Şampiyonluğun temenni ile olmayacağını başkanımız unutmayacak)

Yönetimimiz “ güçlü yönetim” olarak görev aldı.(Gücünü gösterecek)

Hocamızın zaten geçen sezon verdiği ama tutamadığı bir sözü var.(Bizim de ona sitemimiz var)

Oyuncularımızın, hatta bazı oyuncularımızın 2 sezondur bize borçları var.(Bu borcu ödeyecekler ve bu borç maddi değil,unutmayacaklar)

Yani biz şunu bilir,şunu söyleriz; “HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ FAZLASIYLA YAPACAK” çünkü biz yapıyoruz.

Ancak artık sezon başlıyor.Zaman eleştiri,tenkit,hesaplaşma zamanı değil.

Bu Başkan,bu yönetim,bu hoca,bu sporcular KARŞIYAKA’nın,yani bizim başkanımız,yönetimimiz,hocamız ve topçumuz.

Ve BİZ KARŞIYAKALIYIZ.

17 Ağustos Salı günü sezon açılışında Karşıyaka Taraftarının gücünü ve şampiyonluk beklentisini hem yönetimimizin,hem hocalarımızın hem de sporcularımızın hissetmesini sağlayacağız.

Geçen sezondan kalanlara güvenimiz,inancımız olduğu kadar,yeni gelenlerin de bizlerle aynı heyecanı paylaşmalarını yine bizler sağlayacağız.

Açılış ARENA’da.

Bu bir ilk olacak.

Öneri bizden geldi,yönetim tarafından benimsendi ve değişik bir ambiansla güzel bir açılış gerçekleştireceğiz.

ÇARŞI’dan gelecekler otobüslerle ARENA’ya gidecek.

Meşalelerimiz yine olacak,futbolcularımızın geleceği güzergahta ve ARENA girişinde yüreğimizdeki ateşi gösterecek 300 meşale yakacağız.

Konser ve diğer organizasyonlarla KSK’ye yakışır bir açılışı yaşarken,KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ’nün en büyük gücünün KARŞIYAKA TARAFTARI olduğunu bir kez daha herkese göstereceğiz.

17 AĞUSTOS SALI GÜNÜ SAAT:18.00’DA KARŞIYAKA ARENA’DA YAPILACAK SEZON AÇILIŞI İLE İLGİLİ BİLGİLER SİTEMİZDEN DAHA SONRA YAYINLANACAKTIR.

KARŞIYAKA ÇARŞI GRUBU

Gelmeyen Karşıyakalı değil, o kadar!

• Karsıyaka'da futbolcuların gıyeegı formaların numaraları bellı oldu

1 Necati 3 Murat Ocak 4 Gurur 5 Bayram 6 Gökhan 7 Tiago 8 Taha 9 Erçağ 10 Baykal 11 Osman 14 Erdi 18 Okan 21 Aykut 22 Olgay 26 Mustafa Sevgi 61 Feridun 66 Kıvanç 77 Fuat 81 Soner 87 Erhan Kavak 88 Ayhan
  • Yarın 18:00 da arenada açılış var.
  • Ronieli gomes Yarın Açılışta.

Ronieli gomes Yarın Açılışta.
    Ronieli Gomes dos Santos. Tam adı bu. Oyuncu Brezilyada geleceğin yıldızı olarak gösteriliyor.
    25 Nisan 1991 doğumlu. Roni olarak bilinen oyuncu São Paulo takımında forma giyiyordu. Forvet oynuyor.
    Oyun tarzı bir çok kişi tarafından Portekizli Alexandre Pato ya benzetiliyor.

Oyuncu yarın takımımıza katılacak. Henüz anlaşma imzalanmadı. Yarın muhtemelen açılışta göreceğiz.

• Sezon Açılışı çok iyiydi, maçlarda bile böyle yorulmamıştım.Oyuncuları meşalelerle karşıladık, ortalık göz gözü görmedi.Yanan meşaleleri birde yandaki kır alana atmışlar küçük çaplı bir yangın çıktı.

Arena iyi süslenmişti, konuşmalar uzun tutulsada Başkanımız Hüseyinin konuşmasını beğendim.Birde yeni aldığımız Ronieli Gomes şeref tribünündeki mor tişörtlü adam mıydı ?

Ettiğimiz tezahüratlar sonrası Kıvanç ve Taha sözleşmelerini uzatmazlarsa, ayıp : )
  • Bende salondaydım. Gomes kalktı selamladı ama tshirt in rengini hatırlamıyorum.

Başkanımız kürsüye çıkar çıkmaz 2 kişi ' Yönetim uyuma voleybola sahip çık' diye bağırdı. Bütün salonda birden kitlendi. Alkışladık, iyi de oldu. Kasıma kadar çalışmalarımız sürecek dedi başkanda. Bakalım inşallah kapanmaz.

Cevat Durak'ın konuşmasını çok yapmacık buldum. Stadın yeri hazır gelin dikin, yapmak isteyen yapar diye aklınca laf attı. Sen başkan seçilmek için vaatlerinde stadyum da vardı. Gerekirse kazmayı küreği alıcaz beraber dikicez o stadı demiştin. Ömrümüz biticek daha biz stad görücez.

Kıvanç değilde taha sözleşmesini uzatsın. Kıvançın aklı gitmiş artık başka yerlere.Oynayamadı geçen sezonda.

Son olarak plaketleri veren 2 tane bayan vardı onlar çok güzeldi.

• Ksk Çarşı'da resimler var ama açılış öncesi yaptığımız meşalerle ilgili pek bir resim yok, halbuki iyi yapmıştık.

Bu arada evet oymuş, bir ara ronnie diye bağırdık kalkan oymuş demek.

Hüseyin Çalışkan, 3-4 tane daha transfer yaparız dedi, hadi bakalım.Voleybol ile ilgili bağırdık ama hemen taner abi susturdu ...

• Baki Mercimek Karşıyakamızda
    Baki mercimek ile el sıkışıldı. Baki Önümüzdeki sezon Karşıyakamız için ter dökecek.
    Baki hakkında biyografik bilgi;

Baki Mercimek (d. 18 Eylül 1982 Hollanda) Türk futbolcudur. Süper Lig 2007-08 sezonu sonunda Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile sözleşmesi bitmistir. Futbola sekiz yaşında Ajax altyapısında başladı.burada sol ayağıyla yaptıgı serbest vuruşlarla dikkati çekmiştir. 1999 yılında HFC Haarlem takımına, 2000 yılında ise Premier Lig takımlarından Sunderland’e transfer oldu. Oyun stili Jaap Stam’a benzetildi. Sonralar Beşiktaş’a transfer edildi. Sunderland’in ardından 2002 yılında Hollanda liginde mücadele eden Telstar takımında kiralık olarak oynadı. 2003′te Gençlerbirliği’ne transfer olarak Türkiye Ligi kariyerine başladı. Bu takımda 3 sezon görev aldıktan sonra Beşiktaş’a transfer oldu.Beşiktaş’ta sözleşmesi bittikten sonra Ankaraspor’a transfer olmuştur.Ankaraspor’un TFF kararıyla küme düşürülmesinden sonra Ankaragücü’ne kiralanmıştır. Devre arasında ise Diyarbakırspor’a kiralanmıştır. 2010-2011 sezonunda ise Karşıyaka SK ile anlaşmıştır.

URL:http://www.kskcarsi.org/?p=2270

• Baki transferi güzel oldu. Defansta ki eksiğimizi tamamlayabiliriz böylece .
  • Yarın açık kombinemi almaya gidicem. Ayrıca açılış çok iyiydi.

meşale show...
    http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=433030516837&ref=mf
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.