Şimdi Ara

Kafabantlı-Hafif-Dışarı Ses Vermeyen&Almayan Max 250 TL'ye Kulaklık Tavsiyesi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doancrula

quote:

Orijinalden alıntı: axcea11

quote:

quote:

evet kesinlikle düşünün bu kulaklığı eminim tam istediğiniz gibi bu arada çok hafif :D

ok yarın kısmet olursa özellikle K518 için Saturn'e gidip deneme yapaıcağım. ama aklım Sennheiser HD228 de kaldi o çok hoşuma gitmişti, baya hafifti ses kaliteside mükemmeldi, ama kulağı terletme sorunu olacağını düşünüyorum, ne düşünürsünüz bu konuda? K518 de öyle bir sorun var mı ?
    soru yağmuruna tuttum ama son olarak bir de sizdeki hangi renk? beyaz olanında çabuk kirlenme gibi bir sorun söz konusu olabilir mi gerçi ufak bi kısmı beyaz ama sorun olur mu acep?

bende ki kırmızı dostum. ben bir ara hd228e bakmıştım ama ses konusunda akg518 in yanından geçemez bence. terletme ben yaşamadım yaşadıysamda farketmedim :D kirlenme konusuna gelince zannetmiyorum güzel bir plastiği var problem çıkaracağını zannetmiyorum

hmm bende kırmızı düşünüyorum, baya güzel görünüyor. Herşey için teşekkür ederim dostum. Limangoda fiyat düşük ama görüp almak istiyorum vede beklemek istemiyorum o yüzden bugün gidip bi Satürn'de son incelememi yapacağım. 3 ay taksit erteleme imkanıda var orda
    birde bugün bi doğubanka inip ordaki fiyatlari bi gözden geçireceğim. Tekrar tekrar teşekkürler.

ne demek dostum denedikten sonra yorumlarını eksik etme :)

• quote:

Evet bugün Demirören İstiklal/Satürn'e gidip incelememi yaptim ama hayal kirikligina ugradim, dediğin gibi üst tarafı çok yassı K518'in. kafaya çok sıkı oturuyor en geniş ayarında bile sıkıyor az bişi rahat değil ve kulağı kapatan bölümü çok büyük olduğundan bende gözlük kullandığımdan, kulaklığı taktıktan 1 dakika sonra rahatsizlik vermeye başladı. baya düşündüm ettim 1 saat etrafında dolandım ama içime sinmedi o yüzden almadım

Benzer model bakayim dedim, K 430 vardı fiyatı pahali geldi ( 400 TL ) seside hoşuma gitmedi. mağlum K518'deki o güzel sesten sonra çok tiz ve rahatsız edici geldi.
    Marshall Major'a baktım ses ve bas güzel, yeterli geldi ama jack ucu acayip uzun ve sap sarı altın gibi parlıyor Iphone'un üzerine hiç gitmedi, resmen bayanlar için üretilmiş :)
    http://1.bp.blogspot.com/-JrTZlXGtlO8/TphBV0AS_wI/AAAAAAAAABE/cCVPBbAfAFs/s1600/IMG_1330.JPG

Urban Ears ise fiyatına göre iyiydi ( 160 TL ) ama yine ben biraz daha pahalı olsun iyisi olsun dedim.

Taksimden hüzünle ayrılırken birde Mecidiyeköy Trump Towers Mall/Saturn'e bakayim dedim. Oradada pek teşhir yoktu düzgün. Ama Sennheiser HD 238i modelini gördüm.
    Baya hoşuma gitti zaten ben HD 228 'i beğenmiştim bu sanırım üst modeli vede telefonlar için üretilmiş kontrol tuşları var.
     Kafabantlı-Hafif-Dışarı Ses Vermeyen&Almayan Max 250 TL'ye Kulaklık Tavsiyesi?

Durdum baya düşündüm HD-238i'yi aldım kasaya gittim. Ödemeyi yaparken bir an almaktan vazgeçtim biraz daha araştırayim dedim Bıraktım elim boş döndüm geldim

• quote:

quote:

Evet bugün Demirören İstiklal/Satürn'e gidip incelememi yaptim ama hayal kirikligina ugradim, dediğin gibi üst tarafı çok yassı K518'in. kafaya çok sıkı oturuyor en geniş ayarında bile sıkıyor az bişi rahat değil ve kulağı kapatan bölümü çok büyük olduğundan bende gözlük kullandığımdan, kulaklığı taktıktan 1 dakika sonra rahatsizlik vermeye başladı. baya düşündüm ettim 1 saat etrafında dolandım ama içime sinmedi o yüzden almadım

Benzer model bakayim dedim, K 430 vardı fiyatı pahali geldi ( 400 TL ) seside hoşuma gitmedi. mağlum K518'deki o güzel sesten sonra çok tiz ve rahatsız edici geldi.
    Marshall Major'a baktım ses ve bas güzel, yeterli geldi ama jack ucu acayip uzun ve sap sarı altın gibi parlıyor Iphone'un üzerine hiç gitmedi, resmen bayanlar için üretilmiş :)
    http://1.bp.blogspot.com/-JrTZlXGtlO8/TphBV0AS_wI/AAAAAAAAABE/cCVPBbAfAFs/s1600/IMG_1330.JPG

Urban Ears ise fiyatına göre iyiydi ( 160 TL ) ama yine ben biraz daha pahalı olsun iyisi olsun dedim.

Taksimden hüzünle ayrılırken birde Mecidiyeköy Trump Towers Mall/Saturn'e bakayim dedim. Oradada pek teşhir yoktu düzgün. Ama Sennheiser HD 238i modelini gördüm.
    Baya hoşuma gitti zaten ben HD 228 'i beğenmiştim bu sanırım üst modeli vede telefonlar için üretilmiş kontrol tuşları var.

Durdum baya düşündüm HD-238i'yi aldım kasaya gittim. Ödemeyi yaparken bir an almaktan vazgeçtim biraz daha araştırayim dedim Bıraktım elim boş döndüm geldim

hadi ya :/ boyut problemi gerçekten kötü. kulaklarım baya küçük benim. kafamda küçük sayılır :) bende problem olmuyordu hayırlısı olsun bakalım. araştırmakla en iyisini yapıyorsunuz..

• AKG K 518 deki performansı hiç bir kulaklıkta bulamadım 200 TL üzeri bir ücretide başka bir kulaklığa vermek istemedim. Fiyatına göre bence en iyi şekli şemali performansı olan Urbanears Plattan aldım. Gayet memnunum :)
  • Aynı senin kriterlerinde bir kulaklık arıyordum. İstanbul istiklaldeki Satürn'e gittim. Philips Oneil Stretch marka kulaklığı denedim ve bayıldım. Şimdi uçağa binip kulaklıkları taktığım zaman uçak düşse haberim olmayacak. Kamyon sesleri, çocuk bağırmaları vs gibi bir çok gürültülü ortamda sürekli seyehat ediyorum fakat bu kulaklık sayesinde dünyadan kopabiliyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. 140 Tl'ye aldım, kablosu çıkabiliyor. Bir de düşük modeli var, onu alma.

STRETCH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cypriot151 -- 1 Haziran 2012; 13:45:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gardanadam

sennheiser hd 202

HD 202 -II mi yoksa HD 202 mi? HD 202 lse nerden aldın? Nerde bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba beyler,
    Yazdığım gibi Kafabantlı-Hafif-Kaba olmayan (Dışarda kullanıma uygun) - Toplu taşıma aracı kullandığım için kesinlikle dışarı ses vermeyen - Dışardanda ses almayan bir kulaklık arıyorum. Bass benim için önemli - Rock müzik harici her tarz dinlerim. 250 TL'ye kadar limitim var.
    Ama illede derseniz kafabantlıya ne gerek war 250 TL'ye kulakiçi kulaklığın kralını alırsın. Modelde şu derseniz tavsiyelerinizi de beklerim.

Bugün Marmara Forum Satürn'de biraz inceleme yaptım ve bana uygun olan Sennheiser HD-228 i gördüm tam istediğim gibi bir model. Ses ve bass kaliteside mükemmel, fiyatıda 230 TL idi. Birde Sony MDRV150W Buda iyi sayilir ses ve bass kalitesi aynı şekilde güzel geldi. HD 228 kadar iyi geldi bana kalitesi fiyatıda 60 TL Ayrıca katlanabiliyor sanırım. Buda + özellik.

Bu iki modeli beğendim ben şahsen sizinde tavsiyelerinizi duymak isterim. Şimdiden teşekkürler

Sony MDRV150W benim de hoşuma gitti ve bende gözlük takıyorum Sony MDRV150W gözlükle birlikte takınca rahatsız ediyo mu? Ayrıca 60-70 tl bütçem var akg k402 ve skullcandy lowrider arasında kaldım bunları da deneme fırsatın oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: frht270

quote:

sennheiser hd 202

bu gün sipariş verdim vatanbilgisayardan 2,3 güne gelir bnde bilmiyorum nasıl odluuğunu ama hd202 II yazmışlar hd202 ile farkı yok aynı ürün.
  • quote:

quote:

quote:

sennheiser hd 202

bu gün sipariş verdim vatanbilgisayardan 2,3 güne gelir bnde bilmiyorum nasıl odluuğunu ama hd202 II yazmışlar hd202 ile farkı yok aynı ürün.

hd 202 aynı değil. Hd 202 40 tl civarı fiyatı var diye biliyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

sennheiser hd 202

o eskidendi hocam şimdi 130 tl :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sennheiser hd 202

Normalde modelin üstüne zaman geçince fiyat düşer halbuki dünya da tersine dönmeye başlar yakında

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sennheiser hd 202

Normalde modelin üstüne zaman geçince fiyat düşer halbuki dünya da tersine dönmeye başlar yakında

bnde tam emin değilim aynı model mi değil mi ama bilen birine sormak lazım varsa biri atlasın cevap versin lütfen =)

• Bende zamanında oldukça araştırmıştım kafa bantlı kulaklıkları, 150 lira gibi de bir bütçem vardı. Bass en önemlisiydi benim için ve bu paraya denediklerim içinde alabileceğim en iyi kulaklığı aldığımı düşünüyorum. inanılmaz derecede tatmin edici hem ses/bass hem de izolasyon konusunda.

Eğer teşhir ürünü bulabilirsen, mutlaka denemeni tavsiye ederim. Bildiğim kadarıyla da sadece d&r'larda satılmakta Türkiye'de.

http://www.dr.com.tr/Elektronik/WESC-Bongo-Kafa-Bandli-Kulaklik-Black-Jack-Splitter-Hediyeli-/Ev-Elektronigi/Kulaklik-Mikrofon/urunno=0000000382849

• arkadaşlar sennheiser hd202 vatanbilgisayarda 1 tane varmış oda satılık değilmiş nasıl iş anlamadım ben bu işi hepsiburadadan sipariş versem bu seferde üretimimi kalkdı acaba ne yapacağımı şaşırdım arkadaşlar sizce internetten sipariş vermeli miyim ?
  • Beyler bende bu arkadaşın limitinde ve aynı özellikleri istiyorum yani yüksek yalıtım ve bu arada David Guetta tarzı beat yapan insanların beatlerini dinlediğim için bana birileri tavsiye verebilir mi. Tabikide şarkıyla beraberde dinliyorum.
  • quote:

Sony MDRV150W benim de hoşuma gitti ve bende gözlük takıyorum Sony MDRV150W gözlükle birlikte takınca rahatsız ediyo mu? Ayrıca 60-70 tl bütçem var akg k402 ve skullcandy lowrider arasında kaldım bunları da deneme fırsatın oldu mu?

Unuttum ama büyük ihtimal rahatsiz eder, ama sıkar mı bilemem. Ben dediğim gibi AKG K 518 ' de baya bir rahatsız oldum. Saturn'de olduğum halde 1 dakika içerisinde kulağımı hem sıktı, hem terletti.

K402 yi bir yerde görmüştüm. Sanırım Forum İstanbul / Saturn'de vardı. Bana pek iyi gelmedi çok basit duruyor. Benim pek hoşuma gitmedi. Bütçene göre Sony daha iyi bence. Skullcandy ' yi ise hiç görmedim incelemedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bartu24

Beyler bende bu arkadaşın limitinde ve aynı özellikleri istiyorum yani yüksek yalıtım ve bu arada David Guetta tarzı beat yapan insanların beatlerini dinlediğim için bana birileri tavsiye verebilir mi. Tabikide şarkıyla beraberde dinliyorum.

AKG K-518'den iyisini bulamazsın o fiyatlara.
  • Ama onda biraz kafa problemi varmış ve benim kafamında pek küçük olduğu söyleyenemez başka bir tavsiyen var mı?
  • cuma günü gittim marshall major'ımı aldım zuhal müzikten. kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

cuma günü gittim marshall major'ımı aldım zuhal müzikten. kesinlikle tavsiye ederim.

Ne kadara aldın?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.