Şimdi Ara

Kafabantlı-Hafif-Dışarı Ses Vermeyen&Almayan Max 250 TL'ye Kulaklık Tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazdığım gibi Kafabantlı-Hafif-Kaba olmayan (Dışarda kullanıma uygun) - Toplu taşıma aracı kullandığım için kesinlikle dışarı ses vermeyen - Dışardanda ses almayan bir kulaklık arıyorum. Bass benim için önemli - Rock müzik harici her tarz dinlerim. 250 TL'ye kadar limitim var.
    Ama illede derseniz kafabantlıya ne gerek war 250 TL'ye kulakiçi kulaklığın kralını alırsın. Modelde şu derseniz tavsiyelerinizi de beklerim.

Bugün Marmara Forum Satürn'de biraz inceleme yaptım ve bana uygun olan Sennheiser HD-228 i gördüm tam istediğim gibi bir model. Ses ve bass kaliteside mükemmel, fiyatıda 230 TL idi. Birde Sony MDRV150W Buda iyi sayilir ses ve bass kalitesi aynı şekilde güzel geldi. HD 228 kadar iyi geldi bana kalitesi fiyatıda 60 TL Ayrıca katlanabiliyor sanırım. Buda + özellik.

Bu iki modeli beğendim ben şahsen sizinde tavsiyelerinizi duymak isterim. Şimdiden teşekkürler

Not: Kararımı verdim ve Urbanears Plattan aldım. Nedenleri aşağıdaki mesajlarda yazmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doancrula -- 4 Haziran 2012; 12:08:39 >

• DENON Ah d310a bakmanı öneririm.Resimde gösterdiğin 2kulaklıktan çok daha iyi bir yalıtımı var.Ben aldım,kullanıyorum.Tavsiye ederim.
    Hatta ben bu ilanı veren mağazadan aldım.70euro fiyatı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halog

DENON Ah d310a bakmanı öneririm.Resimde gösterdiğin 2kulaklıktan çok daha iyi bir yalıtımı var.Ben aldım,kullanıyorum.Tavsiye ederim.
    Hatta ben bu ilanı veren mağazadan aldım.70euro fiyatı var.
    sennheiser hd 202

• beyler ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var yok mu kullanan bilen yada farklı birşey önerebilecek olan?
  • marshall mahor al zuhal den
  • Tavsiyede bulunmuyoruz ki kulaklıkla araç sûrmeyin diye. Canınıza sizden çok değer veriyoruz düşünün kıymetimiz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gardanadam

sennheiser hd 202

dostum bu çok büyük malesef :/

quote:

Orijinalden alıntı: ThuqLifé

marshall mahor al zuhal den

dışarda kullanmak için ideal olduğuna emin misin dostum? kablosu falan telefon kablosu gibi stüdyo kulaklığı değil mi bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doancrula -- 29 Mayıs 2012; 16:05:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doancrula

quote:

Orijinalden alıntı: gardanadam

sennheiser hd 202

dostum bu çok büyük malesef :/

quote:

Orijinalden alıntı: ThuqLifé

marshall mahor al zuhal den

dışarda kullanmak için ideal olduğuna emin misin dostum? kablosu falan telefon kablosu gibi stüdyo kulaklığı değil mi bu ?

Alıntıları Göster
    akg 518 bassları çok kaliteli izolasyonu çok iyi dışarı kullanımına çok uygun. fakat kafanız büyükse biraz rahatsız edebilir okadar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: axcea11

akg 518 bassları çok kaliteli izolasyonu çok iyi dışarı kullanımına çok uygun. fakat kafanız büyükse biraz rahatsız edebilir okadar :)

Teşekkürler, Saturn'de bunada rastladim ama hemen yanında hoparlör gibi ses veren bir kulaklık vardı, o yüzden pek inceleyemedim onu, ama takibe aldım onuda :)

Bu arada fiyatı hakkında bilgin varmı ? Kendisi şu an LimangoTech'te 199 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doancrula -- 29 Mayıs 2012; 20:31:13 >
  • quote:

quote:

Teşekkürler, Saturn'de bunada rastladim ama hemen yanında hoparlör gibi ses veren bir kulaklık vardı, o yüzden pek inceleyemedim onu, ama takibe aldım onuda :)

Bu arada fiyatı hakkında bilgin varmı ? Kendisi şu an LimangoTech'te 199 TL.

Alıntıları Göster
    199 tl bence uygun 180 tlye 2. el satıldığına şahit olmuştum. Ben amerikadan getirtmiştim kırmızı rengi çok ucuzlamıştı o ara almıştım 140 tlye. bana sorarsanız 199 tlyi hakkeden bir kulaklık. hem sizin isteklerinize çok uygun gibi.

• quote:

199 tl bence uygun 180 tlye 2. el satıldığına şahit olmuştum. Ben amerikadan getirtmiştim kırmızı rengi çok ucuzlamıştı o ara almıştım 140 tlye. bana sorarsanız 199 tlyi hakkeden bir kulaklık. hem sizin isteklerinize çok uygun gibi.

hmm, ama şu kafan büyükse lafına takıldım şimdi :) çok kaba duruyor mu acaba? gidip tekrar denemem lazim sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doancrula -- 29 Mayıs 2012; 20:53:04 >
  • quote:

quote:

hmm, ama şu kafan büyükse lafına takıldım şimdi :) çok kaba duruyor mu acaba? gidip tekrar denemem lazim sanirim

hayır biraz dar kulaklık ama üst tarafı esnek ben oraya eğe eğe biraz genişlettim iyi oldu çok beğeniyorum tipini. kulaklık gayet küçük çok kibar bi tipi var :)
  • quote:

quote:

quote:

hayır biraz dar kulaklık ama üst tarafı esnek ben oraya eğe eğe biraz genişlettim iyi oldu çok beğeniyorum tipini. kulaklık gayet küçük çok kibar bi tipi var :)

tekrar teşekkürler dostum, birde baktimda limangodaki LE modeli, birde DJ modeli varmış sanırım arasındaki fark nedir?

• quote:

quote:

quote:

quote:

tekrar teşekkürler dostum, birde baktimda limangodaki LE modeli, birde DJ modeli varmış sanırım arasındaki fark nedir?

Alıntıları Göster
    ses bakımından bir fark yok sanırım dj'in kablosu çok uzun l.e ye göre yani tek fark kablo uzunluğu

• quote:

ses bakımından bir fark yok sanırım dj'in kablosu çok uzun l.e ye göre yani tek fark kablo uzunluğu

o zaman LE daha iyi, baktımda aralarında 1.5 metre fark var şaka gibi DJ in kablo uzunluğu 2.5 metre !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doancrula -- 29 Mayıs 2012; 21:16:13 >
  • quote:

quote:

o zaman LE daha iyi, baktımda aralarında 1.5 metre fark var şaka gibi DJ in kablo uzunluğu 2.5 metre !

Alıntıları Göster
    evet kesinlikle düşünün bu kulaklığı eminim tam istediğiniz gibi bu arada çok hafif :D

• quote:

evet kesinlikle düşünün bu kulaklığı eminim tam istediğiniz gibi bu arada çok hafif :D

ok yarın kısmet olursa özellikle K518 için Saturn'e gidip deneme yapaıcağım. ama aklım Sennheiser HD228 de kaldi o çok hoşuma gitmişti, baya hafifti ses kaliteside mükemmeldi, ama kulağı terletme sorunu olacağını düşünüyorum, ne düşünürsünüz bu konuda? K518 de öyle bir sorun var mı ?
    soru yağmuruna tuttum ama son olarak bir de sizdeki hangi renk? beyaz olanında çabuk kirlenme gibi bir sorun söz konusu olabilir mi gerçi ufak bi kısmı beyaz ama sorun olur mu acep?

• quote:

quote:

ok yarın kısmet olursa özellikle K518 için Saturn'e gidip deneme yapaıcağım. ama aklım Sennheiser HD228 de kaldi o çok hoşuma gitmişti, baya hafifti ses kaliteside mükemmeldi, ama kulağı terletme sorunu olacağını düşünüyorum, ne düşünürsünüz bu konuda? K518 de öyle bir sorun var mı ?
    soru yağmuruna tuttum ama son olarak bir de sizdeki hangi renk? beyaz olanında çabuk kirlenme gibi bir sorun söz konusu olabilir mi gerçi ufak bi kısmı beyaz ama sorun olur mu acep?

bende ki kırmızı dostum. ben bir ara hd228e bakmıştım ama ses konusunda akg518 in yanından geçemez bence. terletme ben yaşamadım yaşadıysamda farketmedim :D kirlenme konusuna gelince zannetmiyorum güzel bir plastiği var problem çıkaracağını zannetmiyorum

• 228 150 lira olan değil mi? Tizleri aşırı parlaktı ve şiddeti cok düşük gelmisti bana. Sonunda da taksi koltuğunda unuttum :D
  • quote:

quote:

quote:

bende ki kırmızı dostum. ben bir ara hd228e bakmıştım ama ses konusunda akg518 in yanından geçemez bence. terletme ben yaşamadım yaşadıysamda farketmedim :D kirlenme konusuna gelince zannetmiyorum güzel bir plastiği var problem çıkaracağını zannetmiyorum

hmm bende kırmızı düşünüyorum, baya güzel görünüyor. Herşey için teşekkür ederim dostum. Limangoda fiyat düşük ama görüp almak istiyorum vede beklemek istemiyorum o yüzden bugün gidip bi Satürn'de son incelememi yapacağım. 3 ay taksit erteleme imkanıda var orda
    birde bugün bi doğubanka inip ordaki fiyatlari bi gözden geçireceğim. Tekrar tekrar teşekkürler.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.