Şimdi Ara

Kaf kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kaf-4 ile trigonemetri,parabol,fonksiyonlar,polinom,logaritma belki birkaç konuyu daha almayı düşünüyorum.Mesela türevi 5 parçaya ayırmış türev-1 7+ saat yazıyor.Tek bir ders aralıksız 7 saat şeklinde mi?

• hayır 5-10 dakikalık parçalar halinde
  • Galiba çok fazla soru çözüyor.Türev de toplam 1000 soru falan var.Daha önceden metin apotemi fasiküllerini bitirmiştim.Mezunum bu sene bezhattan da dinleyim diyorum.Hocam peki kaf-4 kitabını alıcam ama diğer yazdığım konular için kitabı almam yani sadece dersleri izlerim.Aynı zamanda karekök lys kullanıcam.
  • thmyrk T kullanıcısına yanıt
    138 sayfada anlatmış türevi kaf4 almışken integralide alabilirsin onu da güzel anlatmış

5 konu için 2 kitap almak bence de mantıksız her ne kadar bu iş kitapsız olmaz desede artık kağıda yazarak idare edicen
  • kaf4 ün tamamını alcam zaten paket halinde diğer konularıysa izlemek için almayı düşünüyorum.
  • thmyrk T kullanıcısına yanıt
    Hocam metin yayınlarının fasikülleri nasıl sizce ? Trigosunu almayı düşünüyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skayress S kullanıcısına yanıt
    Sadece integralini kullandım ve baştan sona bitirdim 2017 lys de integralden 1 soru kaçtı o da süre yüzünden.Temelden alıyor öğreticiydi.Trigonemetri için apotemi kullanmıştım çok önceden şimdi yine çözmeyi düşünüyorum.
  • Sert sorularda mevcut dimi hocam çünkü sonrasında apotemi çözmeyi düşünüyorum

• skayress S kullanıcısına yanıt
    Eski basımını kullanmıştım sonrasında apotemi çözülür.Ben metini bitirip 345 ten bitirmiştim aynı zamanda.İçinde seçici sorularda var ama metin hızlanmak ve pratiklik kazanmak için iyi.
  • Tamam hocam teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.