Şimdi Ara

KADROLU ÖĞRETMENİM ENPARA 30.000 TL Kredi vermedi :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kadrolu ogretmenim ve aylik gelirim eşimle birlikte 6.000 tl civari kredi puanim yuksek ama en para 24 ay geri odemeli 30000 tl kredi vermedi :) uygun degilmisim. Ziraat en uygun krediyi veriyor fakat araya bayram vs girdi ve de otomatik odeme talimati vs ugrasmak istemedim. EN PARAYA BASVURAYIM DEDIM. Sistemleri nasil bir sistemse 30.000 tl krediyi vermedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 31 Ağustos 2017; 12:7:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzerinize baska kredi varmi devam eden?

Varsa odemesi ne kadar?

Vadeyi uzun tutsaniz verirdi buyuk ihtimal.bi yerdeb bi sekilde muhakkak alirsiniz

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Hocam enparadan 200 tl odemeli kredim var. 2000 tl toplam. Ziraat verir de araya bayram girdigi icin enparadan almak istemistim aninda yatiriyorlar xunku hesaba.

• Ziraatta çalışanın artısı diye birşey vardı sanırım uygun faizli aceleniz yoksa bekleyin bence .

• karmixs K kullanıcısına yanıt
    Evet onu bekleyecegim.

• ihtiyaç kredisinde hane gelirine bakılmıyor, muhtemelen taksitler gelirinizin (maaşınızın) % 50'sini geçtiği için kredi onaylanmamış olabilir. daha uzun vade yapsaydınız onaylanma ihtimali artardı. her işte bir hayır vardır derler daha düşük faizle kamu bankalarından kullanırsınız.
  • xgitarx kullanıcısına yanıt
    Evet hocam biraz acelem vardi aslinda o sebeple basvurdum ama vermediler en iyisi ziraat calisanin artisi sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

Hocam enparadan 200 tl odemeli kredim var. 2000 tl toplam. Ziraat verir de araya bayram girdigi icin enparadan almak istemistim aninda yatiriyorlar xunku hesaba.

Enpara ile hic calismadim.kredi notunuz iyide olsa kotude olsa su borca su krediye istediginiz bankadan alirsiniz.bayramda isinizi gorurdu.neyse saglik olsun

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Hocam valla evleniyorum eşya alacagim. Aslinda cok da acelesi yoktu hayirlisi oldu gibi. Bayram sonrasi zoraate gidecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

Hocam valla evleniyorum eşya alacagim. Aslinda cok da acelesi yoktu hayirlisi oldu gibi. Bayram sonrasi zoraate gidecegim.

ben kışın bi kaç kez başvuru yaptım en paraya 3000tl 5000tl vermedi geçen ay kendisi teklif etti 7500tl ve 1000tl ek para değişik bi sistemleri var :)
  • 1 yıllık Asgari ücretli çalışana 33binlra kredi verelim diye zor ediyordu akbank😀

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.