Şimdi Ara

Kadjar 1.2 tce alınır mı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
45.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakankaran

Icinde dizel gexen mesajlari eksileyen biri var. La bu dizel size ne etti ?

75 bin tl ye manuel dizel kadjar al diyenleri ben eksiledim. çünkü türkiye piyasasında o motor yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FursıonnMann

ALMA!

O Motor clio'ya yakışıyor.Kadjar'da Kasayı çeker ama çeksin diye motor yırtınır.Yakıtı içer.Aldıktan sonra 11-12 Lt yakıyor Vay yandım anamm felan anlamayız ona göre

130 beygirlik aracı clioya yakıştırıyorsanız siz ne kullanıyorsunuz sorması ayıp? 1000 beygirlik bugatti mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ce.mesutergul

quote:

75 bin tl ye manuel dizel kadjar al diyenleri ben eksiledim. çünkü türkiye piyasasında o motor yok.

Siteye niye koymuşlar o zaman.. Hee ben o var diye gidip full alayım diyemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicbass

quote:

quote:

Siteye niye koymuşlar o zaman.. Hee ben o var diye gidip full alayım diyemi

öyle bir motor olsa kadjarın benzinlisini de qq'nin benzinlisini de silip süpüreceği için bizim memlekete gelmez.

• Kadjarin rakibi qq degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ah güzel istanbul

Kadjarin rakibi qq degil.

ya neymiş rakibi?
  • quote:

ben de test ettim, beğendim. fakat 76000e de dizeli var. ama satışı yokmuş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-renault-sifir-ayarinda-renault-kadjar-229845845/detay
    Dizel alınır.Benzin düşünürseniz:
    http://www.sahibinden.com/arazi-suv-pick-up-volkswagen-tiguan?a277_min=2014&a277_max=2015&price_min=60000&address_country=1&price_max=70000
    Clionun suvuna bineceğinize passatın suvuna binersiniz.
    Yok illa ki 0 olsun:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-budan-plaza-ford-2.el-2014-kuga-1.6-ecoboost-trend-x-sifir-km-232661653/detay
    alacağınız clioyla aynı yakıtı yakar.En azından taş gibi arabaya binersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SkiP_ -- 30 Eylül 2015; 0:38:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-renault-sifir-ayarinda-renault-kadjar-229845845/detay
    http://www.sahibinden.com/arazi-suv-pick-up-volkswagen-tiguan?a277_min=2014&a277_max=2015&price_min=60000&address_country=1&price_max=70000
    Yok illa ki 0 olsun:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-budan-plaza-ford-2.el-2014-kuga-1.6-ecoboost-trend-x-sifir-km-232661653/detay

güzel opsiyonlar sunmuşsunuz. ben de bu araçlara baktım, almama gerekçem şöyle:

-karabükten almam lazım aracı orada dizel manuel yok, gelmeyecekmiş de
    -vw zaten yok, üstelik sıra beklemek istemiyorum.
    -kugayı denedim. yakıtının 10lt'den aşağı düşmediğini bizzat satıcı söyledi.

• Yıllık yaptığınız km nedir ? Eğer çok km yapıyorsanız üzer sizi. Yok ben limitlerde kullanıyorum dersen alınabilir.
  • quote:

quote:

quote:

Yok illa ki 0 olsun:

güzel opsiyonlar sunmuşsunuz. ben de bu araçlara baktım, almama gerekçem şöyle:

-karabükten almam lazım aracı orada dizel manuel yok, gelmeyecekmiş de
    -vw zaten yok, üstelik sıra beklemek istemiyorum.
    -kugayı denedim. yakıtının 10lt'den aşağı düşmediğini bizzat satıcı söyledi.

Eğer bir bayiye takılı kalırsanız , aylarca sıra beklersiniz elbette
    Ama
    http://binekarac.vw.com.tr/ 'daki canlı destek butonuna tıkarsanız
    Türkiyenin neresinde hangi donanımlı araç var anında öğrenip , o bayi ile anlaşıp şehrinizdeki vw bayisine getirtebiliyorsunuz aracı.
    İmzamdaki aracı ben malatya bayisinden aldım , ama istanbulda testlim etmelerini söyledim , 1 haftada ücretsiz olarak testlim ettiler.
    Belgeleri vs mevcut , yeter ki "Canlı Destek" i kullanmak isteyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Yıllık yaptığınız km nedir ? Eğer çok km yapıyorsanız üzer sizi. Yok ben limitlerde kullanıyorum dersen alınabilir.

eski aracım ile yılda 23000 yapmıştım ama artık işe servisle gidiyorum. yılda 15000i geçeceğimi sanmam, onlar da uzun yol olur.

uzun yolda 4.3 fabrika verisi veren captur ile 4.9u görüyordum. yani düşük yakıt tüketimini başarabilen biriyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tremar

quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Yıllık yaptığınız km nedir ? Eğer çok km yapıyorsanız üzer sizi. Yok ben limitlerde kullanıyorum dersen alınabilir.

eski aracım ile yılda 23000 yapmıştım ama artık işe servisle gidiyorum. yılda 15000i geçeceğimi sanmam, onlar da uzun yol olur.

uzun yolda 4.3 fabrika verisi veren captur ile 4.9u görüyordum. yani düşük yakıt tüketimini başarabilen biriyim.

Alıntıları Göster
    dizel ile benzinli arasında da benim hesaplarıma göre çok fark yok.
     Kadjar 1.2 tce alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tremar -- 30 Eylül 2015; 10:51:04 >

• quote:

dizel ile benzinli arasında da benim hesaplarıma göre çok fark yok.

Alıntıları Göster
    Kuga sakin kullanımda 8-10 civarı yakacaktır karma tüketim olarak.Kadjarda da küçük hacim şehir içinde 8 litrenin altına inmenize mani olacaktır.Yani sizin o fotoğraftaki verdiğiniz dizel benzin kıyası gibi gazladan 1 2 lt bir tüketim kıyasınız olacak.Kugayı aldığınızda Suv,kadjarı aldığınızda yükseltilmiş clio alacaksınız.Ayrıca kugayı 67 civarına alırsanız 5 bin tl cebinizde kalacak.Bunu daister benzin parası olarak ister prins tipi lpg ile değerlendirirseniz dizel ekonomisine güçlü bir araçla sahip olursunuz.

• quote:

Kuga sakin kullanımda 8-10 civarı yakacaktır karma tüketim olarak.Kadjarda da küçük hacim şehir içinde 8 litrenin altına inmenize mani olacaktır.Yani sizin o fotoğraftaki verdiğiniz dizel benzin kıyası gibi gazladan 1 2 lt bir tüketim kıyasınız olacak.Kugayı aldığınızda Suv,kadjarı aldığınızda yükseltilmiş clio alacaksınız.Ayrıca kugayı 67 civarına alırsanız 5 bin tl cebinizde kalacak.Bunu daister benzin parası olarak ister prins tipi lpg ile değerlendirirseniz dizel ekonomisine güçlü bir araçla sahip olursunuz.
    Bencede kuga alınır hem adam gibi 4x4 adam gibi bir suv kullanılır hemen hemen aynı yakıtla. Üstelik sorunsuz şanzımanıyla beraber.
  • quote:

quote:

ALMA!

O Motor clio'ya yakışıyor.Kadjar'da Kasayı çeker ama çeksin diye motor yırtınır.Yakıtı içer.Aldıktan sonra 11-12 Lt yakıyor Vay yandım anamm felan anlamayız ona göre

130 beygirlik aracı clioya yakıştırıyorsanız siz ne kullanıyorsunuz sorması ayıp? 1000 beygirlik bugatti mi?

950 Kg 4 İleri 200 HP C20LET Ascona B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FursıonnMann -- 30 Eylül 2015; 14:47:52 >

• quote:

ford çalışanları kugaya lpg takılmaması gerektiğini, yakıtı dert ediyorsam c-max e yönelmem gerektiğini söylediler. bırakın kadjarı captur bile cliodan çok farklı. binmeyen bilmez.
  • quote:

quote:

quote:

ALMA!

vaay iyi uçuşlar :D

• Eyvallah
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ALMA!

vaay iyi uçuşlar :D
    sizi yanlış bilgilendirmişler kardeşim.tüketim hesabı benim söylediğim gibi.lpg ye de tam uyum sözkonusu.internette kaliteli kitleri taktırıp lpg yle ekonominin dibine vuranlar var.ama lpg takmasanız bile fazladan 2 litre benzin için D segment konforundaki Suv yerine B segmentinden devşirme bir araca 72 bin vermeyi planlıyorsanız saygı duyarım,benimkisi sadece tavsiye

• quote:

sizi yanlış bilgilendirmişler kardeşim.tüketim hesabı benim söylediğim gibi.lpg ye de tam uyum sözkonusu.internette kaliteli kitleri taktırıp lpg yle ekonominin dibine vuranlar var.ama lpg takmasanız bile fazladan 2 litre benzin için D segment konforundaki Suv yerine B segmentinden devşirme bir araca 72 bin vermeyi planlıyorsanız saygı duyarım,benimkisi sadece tavsiye

sağolun tavsiyeleriniz için. ben 15 dakika önce kadjar için ödememi yaptım ama yorumları okuyan başkaları için eminim faydalı olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.