Şimdi Ara

Kadın Olmanın erkek olmaktan daha kolay olduğunu kanıtlayan 33 sebep

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1- Makyaj yapabilmek. Makyaj yaparak güzel görünebilirler. Bir erkek bunu yapamaz

2- Görkemli saçlar erkekler güzel saçlara sahip olsada pek yararı olmaz kızlarda dikkat çekicidir.

3- Bir kız kendi istemedikçe yalnız kalmaz. Erkekler öyle mi?

4- Kızlar fazla konuşur.

5- Kızların IQ seviyesi erkeklerinkinden düşüktür bilimsel olarak kanıtlanmıştır. "Cehalet mutluluktur."

6- Üniversite okumaları çalışmaları gerekmez.

7- Tek zorunlulukları ev işidir onu bile yaparken söylenirler ve yardım alırlar.

8- Para kazanan kadın maddi bağımsızlığa sahiptir. Ne kadar az kazansada. Ama erkekten her zaman daha fazlası beklenir.

9- daha fazla sinir uçlarına sahip olduklarından erkeklerden daha fazla zevk alırlar.

10- Oruca namaza bir hafta ara verebilirler. Gerçi çoğuda kılmaz

11- Cumaya gitmek zorunda değillerdir.

12- Aybaşı bahanesiyle herşeyden yırtarlar.

13- Kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanarlar.

14- Erkeklerden daha uzun süre giderler.

15- Vücutları daha estetiktir.

16- Kadınlar kıyafetlerini çıkarttıkça güzelleşir. Erkekler ise tam tersi giyinmelidir. Takım elbise ve etek karşılaştırması iyi bir örnektir.

17- Kadınlar için uzun saçlara sahip olmak sorun değildir. Erkeklerde uzun saç illa yamuk yumuk durur ıslanınca kurumaz başa dert açar. Hatta bir yaz günü dışarı t shirt giymeden çıktım saçlarım uzun olduğu için yaşlı teyze laf attı yanıyor musun falan diye beni kız sandı heralde ama azının payını verdim.

18- Ego patlaması yaşarlar.

19- Biyolojik ve psikolojik olarak karmaşıktırlar.

20- Daha renkli bir cinsel yaşam erkeklerde hep aynı monoton...

21- kadın olmak size eşitlik adı altında karşı cinsi ezme ondan daha üstün olma hakkı verir.

22- Genç yaşta bıyık sakal kesme derdine girmezsiniz.

23- Askerlik adı altında sevdiklerinden minimum 6 ay ayrılmazlar.

24- Bir kadın erkeğe şiddet uygularsa cesurdur. Erkek yaptığında eşşşşşşşşşşşşşooooolu eşşek olur.

25- Bir kadına hakaret ederseniz kendisi hakaret ettiğiniz şeye gerçekten dönüşür. Eğer öyle olmasa her hakarete aşırı tepki vermezlerdi.

26- Bir erkeği red edip onu küçük düşürerek sadist kalplerini eğlendirirler. Erkekler böyle bir şey yaptığında adi olur şerefsiz olur. "Kahrolsun faşizm"

27- Her hafta yeni ayakkabı. Biz bir ayakkabı aldığımızda min 5 yıl bilemedin ömrümüzün sonuna kadar giyeriz.

28- Kadınlar şarap gibidir ne kadar yıl açılmadılarsa o kadar makbuldürler Erkekler ne kadar geç o kadar kötü.

29- Çiçek adı verilen şeyler isterler ne işe yaradığı hala çözülmesede. Hayır çiçekle sofraya oturamazsın
    çiçeği tv gibi pc gibi kullanamazsın en kötüsü yiyemezsin bile. Yoksa yiyebilir misin ?

30- Erkekler sevdikleri için didinmek öne çıkmak zorundadırlar Kadınlar tek göz kırpmasıyla onlarca adaylarının içerisinden istediklerini seçerler.

31- Az önceki maddeye ek olarak çok akıllı varlıklar olduklarından genelde en adi en tipsiz en serseri tipleri seçerler. İyi çocuk yine ağlar

32- Her cümleyi kelimeyi yanlış anlarlar. Kelime oyunundan anlamaz. üstü kapalı şeyleri fark edemezler. Konuda örneği mevcuttur yine " Cehalet mutluluktur "

33- Onların kilosu boyu önemli değildir insan kiloluda insandır. "Ama erkeklerin göbekleri yok mu ıyy Türk erkeği göbeğe eheheheh biz çoq qüzelis cunku .s .s"

.
    .
    .

Daha gider bu aklıma geldikçe eklerim. Sizde ekleyebilirsiniz Rahatsız olduğunuz madde olursa maddeyi kaldırabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeaceDluffy -- 7 Aralık 2014; 6:32:32 >

• Şimdi yorumlar hep ile ilgili olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç sebep

• Dünya kadar malın olacağına fındık kadar
  • Bazılarına katıldım , bazılarına katılmadım. Genel olarak
  • çoğu saçma sapan genelleme.
  • Turkiye de kadin olmak daha zor, bir erkek olarak bunu soyleyebilirim.

• 16. Madde

• Cogu +1 sebep artsin diye yazilmis sallama seyler

• Askere gitmiyolar

• Bence kadın olmak daha zor. Benim her ay çüküm kanasa bayılırım herhalde,dayanamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FLameS.7 -- 6 Aralık 2014; 22:14:05 >
  • Erkekleri peşine takıp hepsine ret verir ve hepsi arabesk dinleyen içki içen birer erkek olur. Bu onları çok mutlu eder.
    Erkekleri istediği gibi ezer.

• 22.madde türk kizlari için geçerli degil malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kadınlar zor diyenler, erkekliğinizden şüphe edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: FpsMachine

22.madde türk kizlari için geçerli degil malesef

"istisnalar kaideyi bozmaz" Konu sürekli güncelleniyor Yeni eklenen maddeler için f5 adlı özel gücü okurlara armağan ediyorum
  • Erkek olmak daha kolay kadınlar dışarı çıkarken 2 saat ne giycem diye düşünür erkekler bi kot bi t-shirt giyer çıkar Askerlik konusunda katılmıyorum sonuçta kızlar askere gitmiyor ama sevgilisinden yine ayrı kalıyor çünki sevgilisi askere gidiyor
  • rezerved
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Erkek olmak daha kolay kadınlar dışarı çıkarken 2 saat ne giycem diye düşünür erkekler bi kot bi t-shirt giyer çıkar Askerlik konusunda katılmıyorum sonuçta kızlar askere gitmiyor ama sevgilisinden yine ayrı kalıyor çünki sevgilisi askere gidiyor

bütün kızlar ailesinden nefret ediyor o zaman
  • Erkekler sevdiğine ulaşmak için hayvan gibi uğraşır, yapmadıkları şey kalmaz. Kızlarında bi göz kırpması yeterlidir, seç beğen al.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.