Şimdi Ara

Kadıköy iPhone Olarak Cihaz Sorunlarınızı Cevaplamaya Çalışalım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
3
Favori
15.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt dışından 2.el kelepir iPhone 7 geldi bana. Ancak İMEİL kaydı yok. Bu konuda ne yapabilirim? Tanıdık pasaport arayacağım etraftan. Peki ya bulamazsam:)?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kenbu ile görüş Kadıköy iphone sana ne yapman gerekeni anlatır

• Hocam, iPhone 6 arka kamera mikrofonu arızalı, İnternette aradım bulamadım, tek başına mikrofon değişebiliyor mu? Ne kadara mal olur?

• açma kapama tuşu üzerinde
  • teşekkürler ustam

• kenbu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Kenbu, on of filmini değiştiriyorum, çok teşekkür ederim

• kenbu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Kenbu, on of filmini değiştiriyorum, çok teşekkür ederim

• Abi pasaport bilgisi alabilirmiyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Abi pasaport bilgisi alabilirmiyiz
    Btk sitesi var

• http://www.kadikoyiphone.com/AboutUS.aspx Abi site İngilizce neden

• onarim icin buradan fiyat veriyormusunuz ?

• Selamlar. İp 7 cihazımın ses entegresinde sorun varmış. Usta yaparım sorun yok dedi. Başka bir arkadaş onu değiştirtme cihaz elektirk topluyor kullanıcıyı çarpıyor gibi birşeyler söyledi. Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?
    Ses entegresini 400 tl değiştirmeye değer mi? (yani 400 verip 3 gün sonra çarpılmayalım)
  • iphone 7+ ımın ekranı kırıldı. apple değişim ücreti 1200 tl gibi. googleda çıkan bazı servisler 200-300 e değişiyor, orijinal olduğunu iddia ediyorlar. bir arkadaşımın tanıdığı varmış, ona sordurttuk 550 tl demiş. bu kadar fiyat farkları nasıl oluyor? bildiğiniz güvenilir orijinal cam takacak bir yer var mı? ücreti nedir? Ekranın da görüntüsünü ekliyorum. Yalnız ürün şu hale gelmiş. Dün gece düşürmüştüm, orada kalmış belediye yıkamış falan bunu bulanlar almış kurulamış vs. hala sıkıntısız çalışıyor. kırık bölge bile dokunmatiği çalışıyor.
    Kadıköy iPhone Olarak Cihaz Sorunlarınızı Cevaplamaya Çalışalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sicknessss -- 23 Mart 2019; 19:0:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D81679280

Merhaba hocam, dün bir konu açmıştım isterseniz ordan okuyun isterseniz özet geçeyim. Lightning şarj kablosu almayı düşünüyorum ancak kafama takılan sorular var.

1. Orijinal Apple Lightning ile Lisanslı herhangi bir markanın şarj kablosu arasında sarj performans farkı olur mu? Telefona zarar verir mi?

2. Kablo boyunun sarj süresine etkisi olur mu?

3. Pupa'da 149 TL'ye satılan orijinal lightning kablosunu hepsiburada gibi sitelerde 80 TL bandında almak mümkün. Sizce bu tür sitelere güvenilir mi? Satıcının orijinal adı altında BİM'de satılan kablolardan yollamasından çekiniyorum.

Link : Apple Lightning Şarj ve Data Kablosu (1 Metre) iPhone 5-5S-SE-6-6S-7-8-Plus MD818ZM/A (Apple Türkiye Garantili)https://www.hepsiburada.com/apple-lightning-sarj-ve-data-kablosu-1-metre-iphone-5-5s-se-6-6s-7-8-plus-md818zma-apple-turkiye-garantili-p-HBV000002466A?magaza=%c4%b0nova+Teknoloji
    Normal kablo iş görür

• istanbulsrv İ kullanıcısına yanıt
    Btk

• quote:

Merhaba hocam, dün bir konu açmıştım isterseniz ordan okuyun isterseniz özet geçeyim. Lightning şarj kablosu almayı düşünüyorum ancak kafama takılan sorular var.

1. Orijinal Apple Lightning ile Lisanslı herhangi bir markanın şarj kablosu arasında sarj performans farkı olur mu? Telefona zarar verir mi?

3. Pupa'da 149 TL'ye satılan orijinal lightning kablosunu hepsiburada gibi sitelerde 80 TL bandında almak mümkün. Sizce bu tür sitelere güvenilir mi? Satıcının orijinal adı altında BİM'de satılan kablolardan yollamasından çekiniyorum.

Link : Apple Lightning Şarj ve Data Kablosu (1 Metre) iPhone 5-5S-SE-6-6S-7-8-Plus MD818ZM/A (Apple Türkiye Garantili)https://www.hepsiburada.com/apple-lightning-sarj-ve-data-kablosu-1-metre-iphone-5-5s-se-6-6s-7-8-plus-md818zma-apple-turkiye-garantili-p-HBV000002466A?magaza=%c4%b0nova+Teknoloji
    Yanaşmaydı en ucuzu kullanmak mantıklı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: servettv

Yanaşmaydı en ucuzu kullanmak mantıklı bence

Alıntıları Göster
    Ustam

• quote:

Engüzeli en ucuz kablo kullanmak

• quote:

Orijinalden alıntı: x_ir

Selamlar. İp 7 cihazımın ses entegresinde sorun varmış. Usta yaparım sorun yok dedi. Başka bir arkadaş onu değiştirtme cihaz elektirk topluyor kullanıcıyı çarpıyor gibi birşeyler söyledi. Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?
    Ses entegresini 400 tl değiştirmeye değer mi? (yani 400 verip 3 gün sonra çarpılmayalım)
    Bu konuda bilgi sahibi kimse yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.