Şimdi Ara

Kadıköy den Zorlu Centera nasıl gidilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
14.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cuma günü oraya gideceğim Kadıköy den nasıl gidebilirim şimdiden teşekkürler.

• Beşiktaş'a vapur al sonra da ordan İstinye Sarıyer vs giden herhangi bir minibüse atla hemen önünde inersin..Köprüye falan bulaşma derim..
  • metrobüsle zincirlikuyu. Ordan direk geçiş var zorlu center'a.
  • teşekkürler
  • Ben kadikoyden besiktas vapur yaptim ordan da bulamadim minibusleri atladim taksiye gittim donerken de taksiyle iskeleye indim vapurla geri dondum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metrobus varken eziyete gerek yok Zincirlikuyu da inin sora sora bulursunuz hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • [simage][/simage]ayrılık çeşmesinden marmaray a bin.. Aksaray da in.. Daha sonra aksaray dan Yine metro ya aktarma yapıp tam gayrettepe de in.. Oradan yürüyen merdiven ve yollardan zorlu avm ye direkt giriş yap..:)

• Kadıkoyden metrobuse bin zincirlikuyuda in 5 dk yurume mesafesi

• teşekkürler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutxx

[simage][/simage]ayrılık çeşmesinden marmaray a bin.. Aksaray da in.. Daha sonra aksaray dan Yine metro ya aktarma yapıp tam gayrettepe de in.. Oradan yürüyen merdiven ve yollardan zorlu avm ye direkt giriş yap..:)

Naptın arkadaş. Diğerlerinin de söylediği gibi metrobüs z. Kuyu durağından direk tünel var zorlu ya. Söylediğin güzergahı hiç denemediğini sanıyorum. K. Köyden 110 a binip otobüsle gitmek bile daha kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 6 Mayıs 2014; 22:37:07 >
  • Taksiye binip zorlu center lütfen dersen trafık yoksa 15 dakıkada gıdersın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O şekilde taksiye binerek kadıköyden hakkari'ye de gidersin..
    Maksat bu değil ki Önemli olan en optimum şekilde minimum para harcayarak ulaşımı sağlamak belli oluyor ki bu nedenle bu konu açılmış..
    Yoksa para mı dayanır istanbulda ulaşıma..

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkshn

Taksiye binip zorlu center lütfen dersen trafık yoksa 15 dakıkada gıdersın

Adam taksi kullanacak olduktan sonra neden konu acsin ki

• Hocam apple store lazimsa size akasya cok daha yakin binin metroya 3 durak olmasi lazim 10 dk surmez 👍 ama illa zorluysa metrobus en mantiklisi ve oda akasyayla ayni metro duragibdan aktarmayla 😃(ünalan)

• demekki kadıköyden zorlu centere gitmek için bile fikirbirliği yapılamayıp. konuya net cevap verilemiyormuş. başka sorum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Metrobus varken eziyete gerek yok Zincirlikuyu da inin sora sora bulursunuz hocam.

Haftasonu kpss icin eryamandan sincana gittim. Neyse sinavi bitirdim geri donecegim,otobus kartim calismadi. Taksi duragina sordum eryamana parali otobusle nasil giserim diye,adam istanbul yoluna cikan köprüyü gosterdi. Ankaraliyim bu arada, dedim emin misiniz,oradan eryamana hat yok, yanlis olmasn?
    Cevap pek tabi, yanlis yok kardes oradan dolmus gecer istanbul yoluna cikarsin. Seni gotureyim bosuna bekleme dedi,sinav icin evden ciktigimdan cebimde 5 lira yol parasi vardi,kabul etmedim.

Yaklasik 30 dk yürüyerek kopruye ciktim. (Taksici o kadar netti ki baska birine sorma ihtiyaci bile duymadim).Tabi dolmus falan yok. Geri donsem 1 saat yuruyecegim, istanbul yoluna da bir saat yuryecegim. Tabana kuvvet 1 saat(belki biraz fazla) yuruyerek istanbul yoluna ciktim.

Yani taksici olacak insan musvettesi sirf arabasina bineyim diye beni yanlis yonlendirdi, ve onun yuznden o yorgunlukla son tekrarımi yapamadım Ertesi gunku oturmda tekrar icn biraktigim yerden soru kacirdim. O adama kesinlikle hakkimi helal etmiyorum.

Ankarali olmama ragemn basima bu geldi. Bundan sonra acarim telin navigasyonunu bakarim keyfime. Trafinturkiye de gayet guzel yonlendiriyor zaten.

Bir daha da asiri zor durumda kalmadikran sonra taksiye binmek mi, Allah korusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 7 Temmuz 2015; 10:42:50 >

• Amma güldü yav sabah sabah. Bilmeyenler bile nasıl hararetle yol tarif ermişler:)))) yahu adam binecek metrobüse zincirlikuyuda inecek. 5 dak sonra zorluda. Yok vapur yok tren... La millet olarak sıyrığız yeminle :))))

• isterseniz adam kadıköyden balona binsin. tam zorlu'nun üstünde de iple aşağı salsınlar.

önerileri okuyunca bi güzel öneri de ben söyleyeyim dedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andruil -- 7 Temmuz 2015; 12:59:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.