Şimdi Ara

KADIKÖY'DEN MECİDİYEKÖY'E EN HIZLI GİDİŞ NASIL? NERDEN? YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
14.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lütfen yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

• Metrobüs Metrobüs durağının ordan Avcılar metrobüsüne bin. Zincirlikuyu olana binme. Köprüyü geçtikten sonra Samiyen stadının ilersinde mecidiyeköy durağı geliyor orda inersin.
  • metrobüs gidiyor galiba , durağı evlendirme dairesinin orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Metrobüs Metrobüs durağının ordan Avcılar metrobüsüne bin. Zincirlikuyu olana binme. Köprüyü geçtikten sonra Samiyen stadının ilersinde mecidiyeköy durağı geliyor orda inersin.

nasıl yani.. kadıköyden direk mecidiyeköye metrobüs oldu mu yaşasın ibb yahu

• sen üsttekileri dinleme metrobüse bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAan21

sen üsttekileri dinleme metrobüse bin

• kadıköy rıhtımdan 500 veya 500a herhangi birine bin köprü kapalı değilse yarım saate ordasın en geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: D®èâM

kadıköy rıhtımdan 500 veya 500a herhangi birine bin köprü kapalı değilse yarım saate ordasın en geç

O dandik ve yavaş yolu seçeceğine metrobüs daha avantajlı

Ufak bir ipucu; Kadıköyde (söğütlüçeşme yani ilk durağı) durakta beklerken otobüsler sırayla durağın dibinde veya duraktan 5mt uzakta yolun ortasında durabiliyorlar. Yolun ortasında duranlar sadece zincirlikuyuya kadar gidiyor ona sakın binmeyin. Durağa 0 mesafeli yanaşana binin. Köprüden karşıya geçtiğinde metrobüs vardığı ilk durak zincirlikuyu, ondan sonraki mecidiyeköy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

lütfen yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

metrobüs mantıklı olanı,

kadıköy-beşiktaş vapur,oradan 30m,ya da 30a ise zevkli olanı
  • metrobüs ile 30 dakika sürüyor mecidiyeköy.
  • Metrobüs derim. Eskiden karşıya çok gidip gelirdim. Hep metrobüs kullanırdım.

Yalnız oturarak gitmek istiyorsan durakta en önlerde ol ve kapı açılınca direk zıpla Buda taktik sana olsun..
  • peki metrobüs tam olarak nerden kalkıyor kadıköyden.. ben yazıcıoğluna gidicem.. eminönü/kabataş vapur iskelesinin orada olacağım yani.. yakın kıdır metrobüs buraya?
  • Yok hocam.
    Söğütlüçeşme durağında. Evlendirme dairesinin olduğu taraf.
  • quote:

peki metrobüs tam olarak nerden kalkıyor kadıköyden.. ben yazıcıoğluna gidicem.. eminönü/kabataş vapur iskelesinin orada olacağım yani.. yakın kıdır metrobüs buraya?

Kadıköy Söğütlüçeşme > Evlendirme Dairesinin tam ordan kalkıyor. Zaten hemen görüyorsun. Mecidiyeköyde in. Ordan da taksiye bin. > yarım saat içinde o dediğin yerde olursun. Metrobüs biraz uzak kalıyor. Yukarda yani zincirlikuyu tarafında ama aşağı doğru gidersen balmumcu ordan dediğin yere gider. Ee oda biraz uzar.

Gerçi otobüste olabilirdi. Ama mecidiyeköyde in ve ordan taksiye bin o dediğin yere taksici götürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaLaSs

Metrobüs derim. Eskiden karşıya çok gidip gelirdim. Hep metrobüs kullanırdım.

Yalnız oturarak gitmek istiyorsan durakta en önlerde ol ve kapı açılınca direk zıpla Buda taktik sana olsun..

çok eski değilmiş eskiden metrobüs kullanıyorsan

• quote:

peki metrobüs tam olarak nerden kalkıyor kadıköyden.. ben yazıcıoğluna gidicem.. eminönü/kabataş vapur iskelesinin orada olacağım yani.. yakın kıdır metrobüs buraya?

eğer yazıcıoğlu tarafına gideceksen otobüs daha yakın, kadıköy-topkapı otobüsleri. ama o da trafiğe takılır yavaş gider. metrobüs yolunu kullanacaksan fenerbahçe stadının orada durağı, yürümen gerekir bir 10 dakika kadıköy meydanına ama daha çabuk gider metrobüs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melalcholic -- 30 Temmuz 2010; 18:00:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RccP

quote:

Orijinalden alıntı: BaLaSs

Metrobüs derim. Eskiden karşıya çok gidip gelirdim. Hep metrobüs kullanırdım.

çok eski değilmiş eskiden metrobüs kullanıyorsan

Dostum artık metrobüs kullanmıyorum. Çünkü eskisi kadar dışarı çıkmıyorum. Evde oturup günümü gün ediyorum. :) 5 - 6 ay oluyor metrobüs kullanmayı

• quote:

Orijinalden alıntı: melalcholic

quote:

eğer yazıcıoğlu tarafına gideceksen otobüs daha yakın, kadıköy-topkapı otobüsleri. ama o da trafiğe takılır yavaş gider. metrobüs yolunu kullanacaksan fenerbahçe stadının orada durağı, yürümen gerekir bir 10 dakika kadıköy meydanına ama daha çabuk gider metrobüs.

fb stadyumunu biliyorum.. çok sağol hocam..

olaya bak.. fb stadyumunda binicem, gs stadyumunda inicem..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.