Şimdi Ara

Kadıköy Bostancı Kocayolda Fiber internet döşeniyor. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
12.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Apache40

Kocayol caddesinde bazı binalara kutu koymaya başladılar şeklinde bir haber geldi. Ama Superonline' ın sitesinde hala Bostancı Mahallesinde fiber yok gözüküyor. Kutu koymakla bu iş bitmiyor muydu? Hiç kimse mi fibere abone olmadı Kocayol' da?

3 haftadır kutuya kablo baglanmış halde duruyor.hala kabloları katlara cekmediler.telefonla aradıgımda da baglanmıs kutunuz ama hizmet vermeye başlanmamış demişlerdi.halen bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

quote:

Orijinalden alıntı: Apache40

Kocayol caddesinde bazı binalara kutu koymaya başladılar şeklinde bir haber geldi. Ama Superonline' ın sitesinde hala Bostancı Mahallesinde fiber yok gözüküyor. Kutu koymakla bu iş bitmiyor muydu? Hiç kimse mi fibere abone olmadı Kocayol' da?

3 haftadır kutuya kablo baglanmış halde duruyor.hala kabloları katlara cekmediler.telefonla aradıgımda da baglanmıs kutunuz ama hizmet vermeye başlanmamış demişlerdi.halen bekliyoruz

Bizde de apartmana çıkış yaparak kabloyu çektiler. Ancak apartman içine henüz kutu konulmadı ve içeri kablo çekilmedi. Hergün apartman görevlisine eğer Superonline' dan birileri gelirse beni haberdar et diyorum ama ne gelen var ne giden.

• Bizim buralarda da çalışmalar son sürat devam ediyor. Gerçekten hızlı ilerliyorlar.
  • Bostancı köprüsü cıvarında hiç çalışma yok.
    Kablo çekmeye daha başlamadılar.
  • Yan apartmanda bina içine kablo çekme işlemine başladılar. Bakalım bize ne zaman sıra gelecek?
  • elazığda öğrenciyim bu gelişmeleri heyecanla takip ediyorum okul bitmeden 8 mb kullanırız inş :)
    bide Kartala ne zaman gelir tahmini
  • Kartal bolgesi calısma varmı bilmiyorum ama kadıkoy butunuyle yapılıyor.
  • Evet arkadaşlar, bizim apartmana abonelik alabiliyorum. Kozyatağı Marmara Caddesinde oturuyorum ve haritadan baktığımda, Fiber internet altyapısı apartmanınızda hazırdır yazıyor.

Şimdi bir an önce Turk telekomun sabit ev telefonundan kurtulmak ve fiber internete geçmek istiyorum.
    Ev telefonunu nadiren kullanıyorum, ama interneti 50 veya 100 GB kotalı istiyorum.

Ne tavsiye edersiniz bana ? Belki gözden kaçmış kampanyalar vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waskomnl

Evet arkadaşlar, bizim apartmana abonelik alabiliyorum. Kozyatağı Marmara Caddesinde oturuyorum ve haritadan baktığımda, Fiber internet altyapısı apartmanınızda hazırdır yazıyor.

Şimdi bir an önce Turk telekomun sabit ev telefonundan kurtulmak ve fiber internete geçmek istiyorum.
    Ev telefonunu nadiren kullanıyorum, ama interneti 50 veya 100 GB kotalı istiyorum.

Fibermaster paketlerini tavsiye ederim. Kotalı değil ama AKK si olan paketler daha uygun olacaktır.
  • quote:

Evet arkadaşlar, bizim apartmana abonelik alabiliyorum. Kozyatağı Marmara Caddesinde oturuyorum ve haritadan baktığımda, Fiber internet altyapısı apartmanınızda hazırdır yazıyor.

Hayir alamiyorsunuz. Musteri hizmetlerini ara bir sor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki kablo döşemeyi bahara bıraktılar gibi.
    Hiç bir hareket yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadistt33

Evet süperonline tüm kadıköyün ihalesini almış yavaş yavaş yolları delik deşik edecekler. büyük bir rantları var.. telekomu zarara ugratacaklar.

Amin
  • Erenköy civarlarında son durum nedir acaba ? Hizmet verilmeye başlandı mı?
  • Kablo döşemeye daha başlamadılar.
    Ödenek bitmiş.
  • quote:

hocam hangi haritaya baktın? nasıl baktın? ...... link verirmisin???
  • quote:

Orijinalden alıntı: wsadad

Erenköy civarlarında son durum nedir acaba ? Hizmet verilmeye başlandı mı?

Göztepe üstünden feneryolu özgürlük parkına doğru asfaltı kesip turuncu boruları ve kapakları yerleştiriyorlar bu aralar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • buradan bakabiliyorsunuz ama uyarayım oradaki bilgiler yanlış:http://www.superonline.net/baglan/fiber-internet/hemen-basvur

müşteri hizmetlerini arıyorsunuz sizin orada fiber yok diyorlar. en iyisi evinizin kapısını çalmalarını beklemek veya bir komşudan öğrenmek.
  • Erenköy istasyon sokakta dün kazılar başladı bugünde kırmızı kabloları döşüyorlar hızlı ilerliyor ama ben uydunet 5mbit kullaniyorum solde akk var o yüzden geçmeyi düşünmüyorum
  • 2 haftadır bizim apartmanda fiber hizmeti başladı.kocayol caddesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Erenköy istasyon sokakta dün kazılar başladı bugünde kırmızı kabloları döşüyorlar hızlı ilerliyor ama ben uydunet 5mbit kullaniyorum solde akk var o yüzden geçmeyi düşünmüyorum

öncelikle internet servis sağlayıcılarının birbirleri arasında fiyat olarak çok ciddi farkları yok AMA bir gerçek var ki en pahallı olan uyduruknettir....

ayrıca benzer özelliklerdeki internet bağlantılarını incelerseniz KESİNLİKLE superonline fiber internet daha avantajlı....

mesela;

superonline - Fiberkolik 20 Mbps - Limitsiz - AKK : 100 GB - taahütsüz 69 TL
    uydunet - 20Mbps'e kadar - 80 GB kotalı - 69 TL (* Kota aşımı GB başına 3 TL'dir)

uydunette kota 80 GB... superonline da AKK ise 100 GB... arada 20 GB fark var.... uyduruknette bunun için 20x3=60 TL fark ödersiniz... bu da size 69+60=129 TLye patlar..... her zaman uyduruknet kazıktır....

SUPERONLINE daha avantajlı ve kesinlikle altyapı ve hizmet KALİTESİ DAHA YÜKSEK.....

kalite ve fiyat konusunda uyduruknet sınıfta kalmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 2 Aralık 2012; 22:02:33 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.