Şimdi Ara

Kaçranlar için Turkcell Kitsound Manhattan Bluetooth Kulaklık 59,25 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
5
Favori
9.744
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Arkadaşlar ürün geldi ben kesinlikle çok beğendim. 60 tlyi fazlasıyla hak ediyor. Basslar kuvvetli ses seviyesi şaşırtıcı şekilde yüksek. Bu fiyata bu kadar iyi olabileceğini tahmin etmiyordum.

Usta çekim mesafesini test edebilir misin yaklaşık kaç metre diye ? Bir de daha önce kulak üstü kulaklık kullandıysanız ona kıyasla ne kadar az/çok terletiyor yazar mısınız modeliyle birlikte .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 15 Ağustos 2017; 13:02:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz olarak kabloluya göre 1 tık daha düşük ses veriyor
    Duvar varsa ses direk bozulmaya başlıyor
    5 metre açık alanda kesintsiz çalışır
    Yazın terletir kış cihazı olarak kullanmak daha fonksiyonel
    Bataryayı test ediyorum şu an bakalım bitene kadar kaç saat geçecek 13;00 de başlattım
  • quote:

Orijinalden alıntı: VipLife

Maalesef ısrarla denedim, dediğinizi de yaptım, tarayıcı da değiştirdim, kredi kartı da değiştirdim, nuh diyor peygamber demiyor :(

Bende de oldu bu , denizbank kartimda oldu isbankasi ile alabildim . Denizbank a suc attik ama kayit filan actirdik , dun de tff den mac biletini aldirmamisti ,sitelerle alakali olamayacagina kanaat getirdim ama simdi burayi okuyunca .. ?

ama siteyle ilgili olsa bu kez de isbankasi ile nasil aldim

henuz alisveris yasagi baslamadi . hangi kartla denendi ? denizbank mi ?
  • HSBC kartlarıyla kesinlikle alamadığım kulaklıkları arkadaşların YKB kartlarıyla aldım.
  • o halde bazi bankalarda kisi bazinda olmayan bir takim sorunlar var

bu 17 agustos olayina uyumlandirma ile ilgili olabilir cunku limit, mobil onay kodu blokesi veya baska hic bir sorun yok , disarida kullaniliyor , sadece internette sorun var bazi kartlarda
  • benim kulaklıkta geldi. Maalesef dip gürültüsü var çok düşük ama bence rahatsız bir durum. çınlama sesi bir cihaza bağlandığınızda kesiliyor ama dip gürültüsü kalıyor. bu yüzden masaüstünde kablo ile kullanıyorum. bass iyi derin veriyor tiz iyi fakat mid biraz sesi boğuyor. (karşılaştırma iphone orijinal kulak içi kulaklığına göre) kulağı terletiyor ki normal bişey bu sıcakta suni deri sonuçta. kafayı sıkmaması güzel. çok iyi kulaklıklar kullanmadıysanız süper bi kulaklık. fiyatına değer.

.
    Kaçranlar için Turkcell Kitsound Manhattan Bluetooth Kulaklık 59,25 tl
    Kaçranlar için Turkcell Kitsound Manhattan Bluetooth Kulaklık 59,25 tl

• siparisi verdikten 2 gun sonra geldi.
    hemen denedim, ses kalitesi gayet iyi. bas ve ses yuksekligi mukemmel diyebilirim. tizler biraz daha iyi olabilirdi.
    pil ömrünü bilmiyorum ama incelemelerden okudugum ve urunun kutusunda yazdıgı gibi o da harika.
    bu fiyata bu ürün cok cok iyi.
  • Ürün geldi ben cok begendim ama bu sünger kisim biraz küçük sanki. Bu parçayı değiştirme gibi bir olay var mı ki bu kulaklıklarda? Biraz çekiştirdim pek cikacaga benzemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamie35

Bende ikisi de var kitsound phillipsten kesinlikle daha iyi.

Usta sende 2 üründen de olduğu için sorayım dedim, hangi ürünün pedi/süngeri daha iyi ve hangisi daha az terletiyor?

• hangi kargo ile gonderildi ürünler?

• quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

hangi kargo ile gonderildi ürünler?

Mayıs ayındaki kitsound siparişinde taşımanın bir kısmını global kargo teslimini de mng kargo yapmıştı.

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Ikisinin de terlettiğini rahatsiz ettigini hatirlamiyorum ama kitsound kafaya daha rahat oturuyor sanki.

• jamie35 kullanıcısına yanıt
    Birazda kitsounddan sen bahseder misin hocam. Performans nasıl jbl i yakalar mı :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat 79 görünüyor. Fırsat bitti sanırım

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Tam bu mesajı yazacaktım

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. turkcell üzerinden farklı bir ürün aldım kargo bekliyorum paketleme aşamasında hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

o halde bazi bankalarda kisi bazinda olmayan bir takim sorunlar var

bu 17 agustos olayina uyumlandirma ile ilgili olabilir cunku limit, mobil onay kodu blokesi veya baska hic bir sorun yok , disarida kullaniliyor , sadece internette sorun var bazi kartlarda

Sadece Turkcell'in sitesinde sorun var diyelim çünkü kartımı internet alışverişinde aktif kullanıyorum..
  • tekrar aynı fiyata dönmüş
  • Ahahaha daha kötü denilen philips kulaklıklar 195 Tl.Kitsound ise 59 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellhot -- 16 Ağustos 2017; 10:49:26 >
  • Almak istiyorum da iphone kulaklığından kötü deniyor.

E bluetooth tamam da dışarda yürüyüş vs yaparken suni deri çok terletir evde de çok gerekli değil gibi napsam kararsız kaldım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.