Şimdi Ara

Kaç saat uyuyorsunuz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: porazo

İnsan böyle yaşar mı yiyeceğin yemekleri falan da tartıyor musun veya içecegin su miktarını belirliyor musun.

Anlamadım. Ne alaka?

Tek yaptığım uygulamayı aktif etmek. Birçok şeyi kaydediyor. Büyük bir katkısı oluyor. Saat kaçta nereye gittim ne kadar oturdum vs bu bilgiler çok gerekli olabiliyor. Öneririm.

@Fell on Black Days Lifelog

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac Killer -- 4 Ocak 2018; 20:32:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazıları uykuyu gereksiz bişey zannediyor Yeterince uyumazsanız immune sistem zayıflar, telomerler normalden iki kat hızlı kısalır yani çabuk yaşlanırsınız, kalp spazmı veya krizi geçirme riskiniz artar, hormon dengeniz bozulur, göz tansiyonu riski artar... Bunun gibi çok şey var daha. Avrupada doktorlar yeni yasa ile reçeteye uyku yazacak hala uykuyu gereksiz bulup süresini kısaltmaya çalışanlar var. Uyku borcu denen bişey vardır ve bu borcu ya uykuyla ya da hastane masrafı olarak ödersiniz tebi ölmezseniz.
  • 8 saati geçmez

• 12 13 saat

• 2.5 saat uyku- 14 saat ders- yarım saat tuvalet vs.-2 saat yemek-ve 2 adet deneme 5 saat-yarım saat ertesi güne hazırlık.

• Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Ben belirliyorum, her şeyim bellidir, gramı gramına, okuyacağım makaleler bile önceki günden hazır olur masamda, bugünü dünden planlar öyle yaşarım, attığım adımı bir önceki adımda planlarım, bu nedenle jenerasyonuma nazaran çalışma ve takaat kapasitem bir hayli yüksek, iş üniversite zamanı 4, haftasonu 5 saat uyurum 4-5 senedir de böyleyim, beslenmem ve listem bellidir, yapacağım spor bellidir, günleri bellidir saat aralığı bellidir,okumayı planladığım kitapları kaç günde bitireceğim bellidir, eşimle dostumla gezeceğim vakit geçireceğim gün ve saatlerin yoğun olduğu dönemlerde yoğun çalışırım ki o eğlence vaktini hak edeyim, çok da mutluyum, her alanda faalim, huzur veriyor, herkes başka şeyden mutlu olur, herkesi başka şeyler tatmin eder hocam.

• Fell on Black Days F kullanıcısına yanıt
    Lifelog

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • porazo P kullanıcısına yanıt
    Hocam ben tam olarak dediğin gibi yaşıyorum uyku düzeni günlük yediklerim ve içtiğim su miktarı her gün kaydediyorum yaklaşık 4 aydır

• 7-8 saat (yetersiz)

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Hocam ben standart bir saat olduğuna inanmıyorum, hepsini denedim 6 saatten fazla uyuduğum zaman kalktığımda 4-5 saat uykum oluyor.

• Bana 4-5 saat yetiyor diyenler ömürlerinden yiyorlar haberleri yok. Bana gore ideali bir insanın aksam en gec 11 de uyumasi ve sabah da en gec 7 de kalkmasi gerektigidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: podkayfom

Hocam ben standart bir saat olduğuna inanmıyorum, hepsini denedim 6 saatten fazla uyuduğum zaman kalktığımda 4-5 saat uykum oluyor.

aynen standart saat olmamalı, kendiliğinden ne zaman kalkarsan en iyisi o aslında. erken kalkıp sıkıcı takılırsan habire esnersin, kalkıp ne yaptığın da önemli. gidişata göre ihtiyacı artıyor.

• Hadi lan ordan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guitar-X kullanıcısına yanıt
    hiç kendinizi yormayın hocam az sonra damlarlar ben hep 3 saat uyuyom bana yetiyocular yıldım ben artık,

değişiyor benim 0 dan 15e kadar aşırı düzensizim ben uğraşıyorum da tutmuyo düzen beceremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

hiç kendinizi yormayın hocam az sonra damlarlar ben hep 3 saat uyuyom bana yetiyocular yıldım ben artık,

değişiyor benim 0 dan 15e kadar aşırı düzensizim ben uğraşıyorum da tutmuyo düzen beceremedim

Oha sen mount and blade deki vaqrant mısın

• podkayfom kullanıcısına yanıt
    ahaha namımız buralara kadar gelmiş aynen :D
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Ben kimim sence

• podkayfom kullanıcısına yanıt
    ne bileyim sayısız ihtimal var?
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Nostradamus :DD

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.