Şimdi Ara

KabloTV temel Pakete ZAM geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaslar.telefonuma bir mesajla almis oldugum bilgiyi paylasmak istiyorum. ss eklicem konuya

1 mayistan itibaren kablotv temel paket ucreti 17.99 olarak guncellenicektir.

detayli bilgi turksat resmi sitesinde

KabloTV temel Pakete ZAM geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiberOptikk -- 28 Nisan 2017; 7:55:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eski fiyatı neydi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Eski fiyatı neydi ?

eski fiyat 14.99 tezekos

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ss eklendi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;

Dün banada gelen mesajda; Antivirüs Paketi aylık 3.99TL olarak faturalanacakmış....

İyi çalışmalar.
  • Statik IP ücreti de 2,99'dan 4,99'a çıkmış 1 Mayıs itibarıyla... Bu ne lan dedim devlet %10 enflasyon açıklıyor devletin koca kurumu %70 zam yapıyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Lahana turşusu deyince canım da turşu çekti valla.
  • yeni akn duzenlemesinin acisini cikariyorlar. normal paketlere zam yapmak ters etki yaratabilir. o yuzden ekstra verdikleri hizmetlere zam yapiyolar. temelpaket ktv kullanicilarinin %85 i kullaniyor. 3 lira zam toplaninca dunyanin parasi eder.

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    2-3 gün önce baktığımda 3.99 yazıyordu. Sizin mesajı görünce tekrar baktım 4.99 olmuş. Tamda statik ip kullanmaya başladığım zamana denk geldi. Neyse nasıl olsa istediğimiz zaman iptal ettirebiliyoruz.
  • 1,2 Ay sonra internet paketlerinede zam gelir.
  • Bu zamana kadar iyi dayandılar bence. Indirim görmek zor.
  • zamcık
  • Kimden yüz buldu bunlar aboneye ittiriyorlar.
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Akk Dr kalkmış kota gelmiş

• 15 Mart'ta taahüdümüz bitmişti. Mevcut müşterileri keriz olarak gördükleri için hiçbir kampanyalı tarifeden yararlanmamıza izin vermediler ben de interneti iptal ettim ama Kablo TV temel paket duruyodu. Bu mesaj üzerine Kablo TV yi de iptal ettim. Uydu var zaten evde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.