Şimdi Ara

kablosuz modemi access opoint olarak kuramıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ikisi de airties olan kablosuz modemlerim var, biri şu anda kullandığım fiber modemi, diğeri ise eski adsl modemim, access point olarak kullanımda bunun (vdsl-adsl) sorun olmayacağı söylendi. tüm ayarları yapıyorum, kanal no'su aynı, ip numarası aynı seriden, dhcp kapatma ayarını yaptım. "mesh" seçeneğinde "ap" bula tıklıyorum, şu anda çalışan modemi görüyor ve listeye ekliyor, bir sitede arkadaş ana modemde de bu "ap" bulma ayarlarının yapılıp access point olarak kullanılacak modemin tanıtılması gerektiğini yazmış, fakat bunu yapınca ana modem kafayı yedi, internet bağlantısı gitti, kablosuz ağ listeden kayboldu, tekrar kabloyla bağlayıp eski modemi mesh listesinden silince çalıştı, nerede hata yapıyorum anlamadım.

1. eski modemi de diğer bir internet soketine bağlamak mı gerekiyor?
    2. eski modemin kullanıcı adı ve şifresi (internet sağlayıcı şirketin verdiği) aynı.
    3. ağ adını farklı yaptım, yoksa çakışıyor (???)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogano -- 27 Kasım 2013; 10:48:20 >

• dogano D kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimiz,

Elinizdeki ürün modellerini ve hangisini modem, hangisini tekrarlayıcı olarak ayarlamak istediğinizi belirtmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,
    AirTies Teknik Destek Ekibi
  • modem: 5650TT
    tekrarlayıcı: 5452

ilginize teşekkürler.
  • dogano D kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimiz,

İhtiyacınız olan destek dökümanlarını aşağıda paylaşıyorum

AIR-5650 Ayarları

http://www.airties.com/_supportdocs///__20130314085948.pdf

AIR-5452 Ayarları

http://www.airties.com/_supportdocs/2/98/2_98_20120102224948.pdf

Saygılarımızla,
    AirTies Teknik Destek Ekibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.