Şimdi Ara

kablosuz ağ dan başka bilgisayara girme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
17.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlık ilk anda ürkütücü olabilir özür.

gelelim derdime:

arkadaşlar biarkadaşımla beraber modemi ortak kullanıyoruz. ikimizin pc de dizüstü. ben kendi pc imden diğer pc ni klasörlerine ulaşıp dosya atmak yada görmek istiyorum. yada o benimkine. bu olayı nasıl yapacağımızı bilen arkadaşım varsa bizi bilgilendirirse sevinirim. acil olursa daha çok sevinirim :)

kolay gele

• quote:

Orjinalden alıntı: cezali_dj

arkadaşlar başlık ilk anda ürkütücü olabilir özür.

gelelim derdime:

arkadaşlar biarkadaşımla beraber modemi ortak kullanıyoruz. ikimizin pc de dizüstü. ben kendi pc imden diğer pc ni klasörlerine ulaşıp dosya atmak yada görmek istiyorum. yada o benimkine. bu olayı nasıl yapacağımızı bilen arkadaşım varsa bizi bilgilendirirse sevinirim. acil olursa daha çok sevinirim :)

kolay gele

Acil cevap için yanlıs saatı secmıssın madem aynı modemden baglanıyorsunuz,istedigin seyi yapmak cok kolay.sag tus/paylesım guvenlık/bu klasoru agda paylasıma ac ve ag kullanıcıları dosyaları degıstırebılsın seceneklerını etkınlestır.hepsı bu

• galiba böyle bi uygulama yok:(
  • ılk kez paylasıma dosya acıyorsan ordakı yonergelerı ızle.sag tus ozellıkler/paylasım ve guvenlıkte bulabılırsın.yalnızca dosya paylasımını etkınlestır dıye bı secenek daha gelıcektı.bıraz kurcala yaparsın
  • ok aynen dediğiniz gibi yaptım. sonuç için arkadaşıma sölemem gerekecek çok teşekkürler...
  • iki notebbok usb den birbirine bağlanır mı? ya da direk ethernet kablosu ile
    hızları farklımı olur? yani hangisi hızlıdır? Sadece dosya alışverişi yapılacak

iki notebook ta kablosuz olarak nete bağlanıyo aynı evde
    kablosuz ağ da problem olur mu? nete girişlerde falan?

ya da kablosuz modemle bağlanırken veri transferi için nasıl ağ oluşturabilirim. aynı modemle makineler birbirini görebilir mi?

şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.