Şimdi Ara

Kablonet Taahhüt Sonrası Eski Telefonu Taşıma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

Orijinalden alıntı: Sabit Fikir

Pardon, bu (aslında dün) akşam peş peşe TV'da maçlar vardı, foruma yeni girebildim:

Sorunuza gelince hayır, sabit ücret, aktivasyon ücreti vs. yok.
    Sadece, telefon bağlantısını kendisi yapamayanlar için müşterinin istemesi halinde 24 TL. karşılığında bu bağlantıyı teknik ekibe yaptırabilecekler.

Anladım. 24 lira vermeye gerek yok altı üstü telefon kablosu modemdeki telefon girişine takılacak.

bu kadar

• Evet hocam, siz söyledikten sonra öyle bir kablo buldum çünkü 5 yıldır bir sürü kablo içinde unutmuşum, bağladım ve sorun yok, telefon çalışıyor artık ve hatırlatman için teşekkür ederim.

Bu arada şunu da ekleyeyim, Türksat'tan telefonun açıldığına dair mesaj geldikten sonra Müşteri hizmetlerini arayıp 24 ay her yöne ücretsiz 100 dakika (Sesin olmaya geldim) kampanyasına girişimizi yaptırmamız gerekiyormuş.

Yani il müdürlüğü ya da bayilere yaptığımız ilk müracaat sadece telefonumuzun devri için imza vermemizden ibaretmiş.
  • Edit akbayram: Sinirle yazdığım mesajımı düzelttim, dün gece 24:00 sularında problemi çözdüler.

Şimdi o TTnet'den tasarruf edeceğim aylık 30 papel ile 1 ay sonra bitecek olacak olan Türksat 10 Mbit bağlantıyı 50'ye çevireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 23 Mart 2017; 20:38:24 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.