Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2027. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Texaslı Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
63.417
Cevap
385
Favori
3.381.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20252026202720282029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Taahhüt biter bitmez kullansan da kullanmasan da TV için en az 16 TL doğrudan zam gelecek, daha üst paketlerde isen onların parası da eklenecek, ayrıca paket fiyatının farkı varsa o da eklenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Arkadaşlar selamlar,

Dün akşam internet bağlantısı için başvuru yaptım. Kurulum için aranıp randevu alınacağı söylendi. Henüz arayan olmadı bu süre ne kadar sürer (İstanbul kadıköyde oturuyorum)

Max 1-2 gün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savisvasa kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşım
    bakalım tashütüm 2018 temmuzda bitiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Nasıl bu sınır sizsinizde de analog tv var

• ardelis A kullanıcısına yanıt
    Aynen devam ederseniz 50TL olur denilmiş, uyarmak için yazdım. Yeni kampanyaya girer 2 yıl taahhüt verirseniz başka, o paketler 47TL'den başlıyor, eskiden 30-33TL civarında idi başlangıç fiyatları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Teşekkürler arkadaşım
    bakalım tashütüm 2018 temmuzda bitiyor

Rica ederim Üstad.

Ben yeni sözleşme yaptım geçen ay.25Mb 50GB idi yenisi 24Mb 75GB AKN. Ağustos 2019 da bitiyor benim ki de. Ondan sonra o günkü şartlarla ne yaparız bilemiyorum...

İyi günler dilerim.
  • kablowebtv denen olay ücretli mi ?
  • Bir daha ki ay kablonet e geçmeyi düşünüyordum ki Türknet in dün AKN yi kaldırma olayından etkilenip vazgeçtim ve Türknet e geçiş için başvuru yaptım. Taahüt ve Akn olmaması , 35 mps hız ve cayma bedelini karşılamaları kararımda etkili oldu. Memnun kalmazsam iptal ettirip kablonet e geçerim , inşallah gerek kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    Ben turkneti yanlızca 5 gün kullanabildim. bağlantı açıldıktan 2 gün sonra koptu düzeltmeleri için ağrıza kaydı açtım ancak kimse ilgilenmeyince iptal ettirdim. şu ara kapasitelerinin çok çok üstünde başvuru alıyorlar ve yetişemiyorlar hiç bir yere. herhangi bir ağrıza yaşarsanız baya bir beklersiniz ben söyliyim.
  • Merhaba arkadaşlar ben yeni türksat kabloya geçmeyi istiyorum da sizce nasıl interneti ge tv si? Ve şu tarifeyi iyi buldum sizce nasıl size zahmet bilen arkadaşlardan yorum bekliyorum.

https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,518,konusturan-eglenceli-kampanya

• Savisvasa kullanıcısına yanıt
    Benimde 50 mbhız 250 gb tv de var modemde var 88 tl ödüyorum
    Bakalım göreceğiz sizede iyi günler sağolun varolun

• NetMASTER_ N kullanıcısına yanıt
    Merhaba satışa sunduğunuz ve kampanya ile verilen modemlerin arayüzlerinde hali hazırda açık portlar bulunuyor fakat bunlar ömrünü tamamlamış işe yaramayan icq msn diablo gibi port numaraları olarak listede görünüyor. Firma olarak neden güncel oyun konsolların port numaralarını eklemiyorsunuz orada bulunan listelere ?

Ülkemizde neden konsolların önerdiği port numaralarını ne internet sağlayıcısı nede siz önemsemeyip eski yavaş ve kullanışsız sistemden ısrarla devam ediyorsunuz?
    Teşekkürler.
  • Saiki kullanıcısına yanıt
    Sayın Kullanıcımız,

Modemler, Türksat'ın isteği doğrultusunda üretilmektedir.
    Daha detaylı bilgi için Destek Hattımız ile görüşebilirsiniz.
    Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 / destek@netmaster.com.tr) hergün 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Saygılarımızla.
  • Hocam voltaj değerine bakıp bi adaptör alın. Emin olun kaliteli bir adaptör modemin adaptöründen çok daha iyidir. Hiçbir şey farketmez.
  • 2 senedir memnunum kablonetten. Sözleşme bitmeye yaklaştı kasımda bitiyor. Bakıyorum yeni tarifelerine ama bu tarifeler kablonete yakışmıyor. 50 ve 100 mbpslik hızlara da aknli paket koymaları lazım. TürkNet bize 16 mbps diyor ve kablonetten memnun olduğum için ona devam edicem sanırım. 100 gb kotalı 100mbps + sinema paketi vs 80 tl paketi var. 100 gb kota da 20 tlden veriyor 200 gb kota oluyor. Gece 2-8 arası kotaya yansımadığı için 99 liraya en uygun paketi bu olacak sanırım. Umarım kasıma kadar güzel paketler ortaya çıkarda seçeneğimiz çoğalır. ( Şu an kullandığım 25 mbit)
  • 40 liraya adaptörü geçin, 2.el modem alirsiniz hocam 2.el kismindan. Adaptorde icinde olur ustune bir de yedek modeminiz olur Resmen rezalet 40 liraya adaptör...

• Ben 35 e modemi vereyim orjinal adaptörüyle hiç uğraşma hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ankaragucu1910

2 senedir memnunum kablonetten. Sözleşme bitmeye yaklaştı kasımda bitiyor. Bakıyorum yeni tarifelerine ama bu tarifeler kablonete yakışmıyor. 50 ve 100 mbpslik hızlara da aknli paket koymaları lazım. TürkNet bize 16 mbps diyor ve kablonetten memnun olduğum için ona devam edicem sanırım. 100 gb kotalı 100mbps + sinema paketi vs 80 tl paketi var. 100 gb kota da 20 tlden veriyor 200 gb kota oluyor. Gece 2-8 arası kotaya yansımadığı için 99 liraya en uygun paketi bu olacak sanırım. Umarım kasıma kadar güzel paketler ortaya çıkarda seçeneğimiz çoğalır. ( Şu an kullandığım 25 mbit)

O paket kotalı olduğu için gece kota sayılıyor. Gece 2-8 akn saymama sadece akn'li paketlerde mevcut. Gece 00-09 arası kotadan saymasın istiyorsanız 10 liraya da uyku yok almanız lazım

turksatkablo.com.tr/Servisler-Uyku-Yok,144

109 liraya yine de fena değil tabi. Diğer kampanyalara hep zam yapmışlar. Bir tek bu kampanyanın fiyatı aynı kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 22 Eylül 2017; 18:37:50 >

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam bilgilendirme için

• 100 veya 50 mbit akn li tarife yapmazlar ise tekmeyi atacağım bunlara. 4 ay kaldı taahhüde. 24 mbit hızlara kimse 2 sene taahhüt vermesin. Millet akn yi kaldırdı bunlar hala kotalı net satmaya çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 22 Eylül 2017; 19:34:21 >
  • 
Sayfa: önceki 20252026202720282029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.