Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1894. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63.416
Cevap
385
Favori
3.380.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18921893189418951896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    steam veya diger platformlardan oyun indirdigim icin 250 ucu ucuna yetiyordu ama simdi 2-8 arası 50 mbps internet ile cekerim sorun olmaz
  • .twin.turbo. . kullanıcısına yanıt
    Evet, 2-8 arası aynı hızı verirlerse mükemmel olur ve sorun kalmaz.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadarki kampanyalarda açıklanan yeni paketler ya eskisiyle aynı fiyat olup hız olarak daha üstün oldu, ya da AKK olarak daha yüksek oldu, yani yeni kampanyalar hep eskisinden avantajlı oldu, şimdi gelmese bile haziran sonunda gelecektir diye umuyorum. Bu 21TL'den 30TL'ye geçerken ise modem ve kutuda indirim yaparak zammı yansıtmamaya çalıştılar.

İnşallah 30TL altındaki paketler tez zamanda açıklanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .twin.turbo.

steam veya diger platformlardan oyun indirdigim icin 250 ucu ucuna yetiyordu ama simdi 2-8 arası 50 mbps internet ile cekerim sorun olmaz

Hocam oyle yapacaginiza dusuk kota + uyku yok paketi de alabilirdiniz. Hem o 00-08 saatleri arasi gecerliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evde 5 kisiyiz :D gündüz daha cok kullanım hem gece akk etkilenmiyor uyku yok paketlerinin ne anlamı kaldı acaba artık ?
  • hiç umudum yok ama uyku yok servisine taahüt verenlere güzellik yapmaları lazım. ya iptal etmek isteyenlere ceza yansımaması yada gece hızları 100mbit yapsalar tamam derim :)..

eğer bi kolaylık veya değişim olmaz ise thh ye gideceğim, hiç bir esprisi kalmayan bu pakete 6tl de olsa extra vermek istemem şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 9 Nisan 2017; 20:52:0 >
  • Selam arkadaşlar, benim ttnet aboneligim bu ay bitiyor. Kararsizim ttnetrmi devsm edeyim ? Kablo netemi geceyim?

Onerileriniz nedir?

Ttnette yaklasik 79tl vereyorum 100gb akn 35mbps hızım 10 gunde bitiyor. Ondan sonra resmen kağnı gibi.

Ne yapmiliyim kablonetten aknsi yuksem fiyati uygun olan ne var

• Xbox one da neta uydu alıcısı uyumlu çalışmıyor mu? Ya da ben mü beceremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

Selam arkadaşlar, benim ttnet aboneligim bu ay bitiyor. Kararsizim ttnetrmi devsm edeyim ? Kablo netemi geceyim?

Onerileriniz nedir?

Ttnette yaklasik 79tl vereyorum 100gb akn 35mbps hızım 10 gunde bitiyor. Ondan sonra resmen kağnı gibi.

Vay be hem 80tl hem taahhütlü hem de sadece internet. Arkadaşım binanızda Kablo hizmeti var ve siz bu hizmeti bu bedelle alıp kullanıyorsanız valla pes derim başka bir şey demem. Hatta şu anda durmanız bile hata Siz başvurunuzu yapın kaliteli internet kullanmaya hemen başlayın. Aşağıdaki kampanya da hem internet, hem tv hem de telefon var. Ücretlendirme sekmesindeki kampanayaya ait tarifeleri inceleyebilirsiniz. Bu kampanayayı tercih ederseniz en alt tarifeden kampanyaya girin. Sonra gözünüzü kestirdiğiniz hız ve AKN'den devam edersiniz.https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,443,konusturan-maksimum-keyifli-kampanya-2017

Bu arada sadece internet kampanyalarına pek bakmayın bence. Zaten baktığınızda da 3'lü kampanyaların daha ucuza geldiğini göreceksiniz ve şaşıracaksınız. Mesela sizin TTNet'e verdiğiniz ayda 80tl ile bu kampanyada "Kabloses Her Yöne 100 Dk + 50 Mbps’e kadar 250 GB AKN'li Ekosınırsız İnternet + KabloTV Üst Paket + Analog KabloTV" alıyorsunuz. 35 mbps/100 AKN nire 50mbps/250AKN nire? Üstüne KabloTV üst paket ve telefon hizmeti de alıyorsunuz. Siz TTNet tarifesi üzerine bir de telefon ücreti ödüyormuşsunuzdur büyük ihitmalle. Sanırım siz de tarifeleri ve aradaki farkı görünce Nazan Öncel'in "Daha Ne Duruyorsun?" şarkısı aklınıza gelmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zulu123 -- 9 Nisan 2017; 21:7:57 >

• Modem ve Hat değerleriyle ilgili sorusu olan arkadaşlar PM yoluyla ya da buradan ulaşabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

quote:

Orijinalden alıntı: ender

Selam arkadaşlar, benim ttnet aboneligim bu ay bitiyor. Kararsizim ttnetrmi devsm edeyim ? Kablo netemi geceyim?

Onerileriniz nedir?

Vay be hem 80tl hem taahhütlü hem de sadece internet. Arkadaşım binanızda Kablo hizmeti var ve siz bu hizmeti bu bedelle alıp kullanıyorsanız valla pes derim başka bir şey demem. Hatta şu anda durmanız bile hata Siz başvurunuzu yapın kaliteli internet kullanmaya hemen başlayın. Aşağıdaki kampanya da hem internet, hem tv hem de telefon var. Ücretlendirme sekmesindeki kampanayaya ait tarifeleri inceleyebilirsiniz. Bu kampanayayı tercih ederseniz en alt tarifeden kampanyaya girin. Sonra gözünüzü kestirdiğiniz hız ve AKN'den devam edersiniz.https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,443,konusturan-maksimum-keyifli-kampanya-2017

Bu arada sadece internet kampanyalarına pek bakmayın bence. Zaten baktığınızda da 3'lü kampanyaların daha ucuza geldiğini göreceksiniz ve şaşıracaksınız. Mesela sizin TTNet'e verdiğiniz ayda 80tl ile bu kampanyada "Kabloses Her Yöne 100 Dk + 50 Mbps’e kadar 250 GB AKN'li Ekosınırsız İnternet + KabloTV Üst Paket + Analog KabloTV" alıyorsunuz. 35 mbps/100 AKN nire 50mbps/250AKN nire? Üstüne KabloTV üst paket ve telefon hizmeti de alıyorsunuz. Siz TTNet tarifesi üzerine bir de telefon ücreti ödüyormuşsunuzdur büyük ihitmalle. Sanırım siz de tarifeleri ve aradaki farkı görünce Nazan Öncel'in "Daha Ne Duruyorsun?" şarkısı aklınıza gelmiştir.

benım tarife budur hocam
    hipernet limitsiz 35mpbs çiftetelli. 70tl imiş sanırım tivibu felan ile 79tl oluyordu
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 10 Nisan 2017; 8:31:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

hiç umudum yok ama uyku yok servisine taahüt verenlere güzellik yapmaları lazım. ya iptal etmek isteyenlere ceza yansımaması yada gece hızları 100mbit yapsalar tamam derim :)..

eğer bi kolaylık veya değişim olmaz ise thh ye gideceğim, hiç bir esprisi kalmayan bu pakete 6tl de olsa extra vermek istemem şahsen.

Aynen öyle devlet benzeri hizmeti zorunlu ve ücretsiz yapıyor çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

hiç umudum yok ama uyku yok servisine taahüt verenlere güzellik yapmaları lazım. ya iptal etmek isteyenlere ceza yansımaması yada gece hızları 100mbit yapsalar tamam derim :)..

Aynen öyle devlet benzeri hizmeti zorunlu ve ücretsiz yapıyor çünkü

Bunun için Uyku Yok'a taahhüt verenler olarak toplu bir başvuru yapabiliriz KabloNet'e. Ne dersiniz?
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Kimse size 100 mbps gibi bir güzelik yapmayacak emin olun

• N'apalım? Türksat'a gidip modemlerimi fırlatalım?
  • cormen kullanıcısına yanıt
    Evet gerekirse fırlatalım. Modemler zaten sinirlerimi zorluyor!!!

• Tahattütü olanlar düşürmedi ki

Yeni abaone olacaklar için tarifeyi değiştirdi

Ve bu da gayet normal yani

Neden sitem ediyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Eski abonelerdede bazılarında düşürüldü itiraz edince yükselttiler

• quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

Eski abonelerdede bazılarında düşürüldü itiraz edince yükselttiler

demek ki "kimsenin sesi çıkmadı" ifadenizi kendiniz yalanlıyorsunuz.
  • confuest kullanıcısına yanıt
    Biz uyarmasaydık buna şükür diyecektiler...

• 
Sayfa: önceki 18921893189418951896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.