Şimdi Ara

KabloNet hakkında güncel yorumlarınızı rica ediyorum arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Arkadaşlar internet bağlantısı yaptırmak istiyorum. Fiyat olarak Kablo net dikkatimi çekti fakat baktığımda internet anlamında şikayetlerin çokca olduğunu gördüm. Sanırım modemden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü netmaster modemi hakkın da kablo net başlığı altında baya bir olumsuz yoruma rastladım buda kafamı karıştırdı. Kablonet müş hizmetleri artık Ubee marka modemlerin dağıtıldığını söyledi fakat başvuru merkezini aradığımda , ubee marka modemlerin gelmediğini netmaster İnfinity 401 modemlerinin dağıtımlarının devam ettiğini söyledi. Sizlerden güncel olarak yorumlarınızı istesem neler dersiniz. Hala devam ediyor mu bu olumsuzluklar yoksa bölgesel yada anlık yaşanan şeyler midir? Zamanında D Smart bağlatırken net de baktığımda sürüsüne olumsuz yorum görmüştüm, fakat şimdi 1 seneyi geçti hiç şikayetim olmadı. Buda aklıma, kablo net ile ilgili şikayetlerin acaba bölgesel yada anlık yaşanan şeyler mi olabileceği geliyor?
    Türk telekom yada kablo net bağlatıcam. Oturduğum yer Ankara Gölbaşı. Bugün yarın bağlatmam lazım interneti

Fİyatlar ise;

Kablonet 20 mbps 50 gb AKN 49,99 Modem kiralama dahil

Kablonet 20 mbps 50 gb AKN + Tv Temel pakat 55,99 Modem ve kutu kiralama dahil

Turk Telekom 20mbps 50 AKN 68,90 TL Modem ücreti dahil

• Şirkette kullanıyoruz simetrik internet kopukluklar olmuyor değil ama hizmetleri gayet yeterli.
  • Dediğiniz gibi, bölgesel şikayetler olabilir. Biz yeni bağlattık 16 mbps, speedtest sonuçları 14-15 mbps oluyor. Özellikle upload ADSL'ye göre daha başarılı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.