Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1969. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Texaslı , Texaslı Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
63.417
Cevap
385
Favori
3.381.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19671968196919701971
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cadavaros

Ne 149 tlsi ne alaka kablonetle?

birisi bu vatandaşı durdurabilirmi acaba ? sürekli gereksiz mesaj yazıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Her akşam yoğun saatlerde internet yavaşlıyor. Kotalı tarifelerden sonra mevcut müşterilerine hizmet kalitesini de düşürdüler.

evet aynı sıkıntyı ben de yaşıyorum.bu aralar haylı fazla...mekan izmir konak üçyol mevkii.
  • mesajda hata olmuş...aynı skıntıyı ben de yaşıyorum.bu arada çok fazla.

mekan izmir konak üçyol...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Her akşam yoğun saatlerde internet yavaşlıyor. Kotalı tarifelerden sonra mevcut müşterilerine hizmet kalitesini de düşürdüler.

evet aynı sıkıntyı ben de yaşıyorum.bu aralar haylı fazla...mekan izmir konak üçyol mevkii.

İstanbul'da yaşıyorum. 25 Mbit hız var ama 700 Kbps'e düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknisyen007

quote:

Onu görmezden gelmek lazım, kendince eğleniyor.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Bu kadar dalgalanma olduğunda müşteri temsilcisine bağlanın. Normal değil, bu kadar da düşmemesi lazım.

Ben şükredeyim bari 3-4 mbps için sızlanıyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Onların da çözebileceğini sanmıyorum. Altyapı yetersiz geliyor.
  • 2-8 arasında online işlemlerde kotası işleyen var mı? Kablonet bu uygulama ilk başladığında son güncelleme 02:07 olduğu an 08:00'a kadar işlemiyordu. Mayıs'ın ortalarında İstanbul'da genel arıza olduktan sonra ne olduysa 2-8 arasındaki kullandığım kotayı yazmaya başladı. Hız konusunda sıkıntı yok tarifemin hızını alıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknisyen007

quote:

Boşver cevap yazma ona kendi haline bırak adam üşenmeden hergün girip 100Mbit akar yazıyo böyle işsiz birini durdurmak mümkün mü?
    Kendince eylenmeye çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

cadavaros sınırsız 15 mbit 149 tl degilmi (taahhütsüz paket)KABLONET [ANA KONU]

O site kablonetin sitesi degil.

Gercek site: turksatkablo.com.tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim tek sorunum !

arada bir 3-4 saati geçmeyen çalışma nedeniyle
    kablolu tv ve internet gidiyor !

daha sonra kablolu tv ve internet geliyor
    ama telefon ışığı yanıp yanıp sönüyor !

internet üzerinden arıza kaydı bırakıp
    çevir sesi gelmiyor deyince geri dönüş yapıp düzeltiyorlar

tek sorunum bu ! ama zaten aslında biz bunu internet için aldık
    telefon bedava olunca ! :)
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Bende de kopma sorunu var. Yaklaşık 1 senedir kablonet üyesiyim. İki hafta önce de kopmalar olmuştu. Önceleri bu kadar sorun yaşamıyordum. Mevki Bursa Nilüfer ilçesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

Cloud Nine ohoooo ben cok eski kalmışım desenize ben asla 50 gb oyun cekmem yada blueray izlemem.
    eeee bunu yapacaksam da 149 tl yi gözden cıkarırım 15 mbit icin. Madem akk ve kota yok.
    ve terabyte larca cekim yapcam. 149 tl mecburen veririm ama ben bunları yapmadıgımdan 250 gb
    bana fazla fazla yeter. bundan 10 sene once 1 ayda 1 tb indirdigimde (24 st kesintisiz cekim 4 mbit de)
    vaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy derdim :)))) yaşlanmışızzzzzz

su an 3g baglantım ile 2 mbyte/sn hız ile cekim oluyor yani 15 mbit kadar. Bu bana fazla fazla yeter
    demek abanacaksam 15 mbit e 149 tl verecez

Ya da hala akkli internet satan diger isslerden 25mbps 50gb akkli interneti 60tl gibi fiyatlara alip akkyi gecince de 16mbps den sınırsız devam edebilirsiniz.

• netmaster infinity 401 modemi resetleyince tekrardan nete bağlanmak için bir ayar yapmaya gerek varmı? yoksa mac adresi tanımlı hat direkt oturuyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgrTM

netmaster infinity 401 modemi resetleyince tekrardan nete bağlanmak için bir ayar yapmaya gerek varmı? yoksa mac adresi tanımlı hat direkt oturuyormu?

Direk tanır ayar yapmama gerek yok sadece wifi ayarı yaparsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GobliN kullanıcısına yanıt
    Dolandırma demeyelim de, Türk Telekom çalışanı size yanlış bilgier vererek sizi TT'ye geçirmeye çalışmış diyelim.
    Yoksa TT ile Türksat altyapıların birleştiği falan yok. Ortak Altyapı Şirketi'ni kastediyorsa o zaman yine yanlış çünkü Türk Telekom OAŞ'de olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametykcll -- 2 Haziran 2017; 16:46:18 >
  • 02:00 - 08:00 kotayı sayaca işliyor mu diye tekrar kontrol ettim, Son Güncelleme : 03:05:46 olduktan sonra 08:00'a kadar güncellemedi. 1 saat ileriden başlıyor sayacı kapatmaya. Müşteri hizmetleri hiçbir sorun gözükmüyor diyor ne yapmak lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon

02:00 - 08:00 kotayı sayaca işliyor mu diye tekrar kontrol ettim, Son Güncelleme : 03:05:46 olduktan sonra 08:00'a kadar güncellemedi. 1 saat ileriden başlıyor sayacı kapatmaya. Müşteri hizmetleri hiçbir sorun gözükmüyor diyor ne yapmak lazım?

Mayıs ayı içerisinde 150GB downloadı gece yaptım bir sorun olmadı,Son güncelleme bazen çok geç gelebiliyor.
  • davidoff26 kullanıcısına yanıt
    Mayıs'ın başlarında bende de sorun yoktu ne yaptılarsa Mayıs sonundan itibaren 03:06'ya kadar kotaya işliyor. Daha önce 02:07 olduğunda sayaç güncellemiyordu olması gerektiği gibiydi.

• h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Ben Kablonet kullanıyorum. Çok memnunum.

Güncel kampanyalara baktım en avantajlı 2 kampanyayı aşağı yazıyorum.

1- Sınır Sizsiniz Kampanyası
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,519,sinir-sizsiniz-kampanyasi
    KABLONET [ANA KONU]
    25 Mbit Akıllı Sınırsız + Analog Kablo TV + KabloTV Temel Paket + Kabloses Her yöne 50 dk + 36 Ay Taahhüt = 59,99 TL/ Ay
    (19:00-24:00 arası hız 10 Mbps kalan tüm zamanlarda 25 Mbit. Kota yok. AKN yok. Yani 25 Mbps sınırsız internet)
    3 TL/Ay Cihaz kiraları. İptal ederken cihazlar iade edilmeli.

2- Konuşturan TV ve İnternet Kampanyası
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,517,konusturan-tv-ve-internet-br-kampanyasi
    KABLONET [ANA KONU]
    25 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı + Analog KabloTV + KabloTV Temel Paket + Kabloses Her Yöne 50 dakika + 24 Ay Tahhüt = 46,99 TL/Ay
    (25 Mbps hız 50 GB kotalı. kota aşımında ya kota almanız gerek ya da ek kota ücreti yansıma ihtimali var.)
    3 TL/Ay Cihaz kiraları. İptal ederken cihazlar iade edilmeli.

Bence 1. maddedeki kampanya yani Sınır sizsiniz kampanyası çok mantıklı. Ayda 60 TL gibi bir bedele 25 Mbit sınırsız internet çok iyi fiyat. Benim taahhütüm bitince bu kampanya devam edecek olursa ona geçeceğim. Yada akıllı sınırsız tarifelerden birini seçebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pau_20 -- 2 Haziran 2017; 17:54:48 >

• 
Sayfa: önceki 19671968196919701971
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.