Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1967. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19651966196719681969
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

quote:

quote:

Yıllardır ttnet kullanıyorum. Değişimin vakti geldi diyorum. Şu anda ttnet 50 gb akk ve telefon dahil 54 ödüyorum. Ama sözleşmem bitecek. Ve bana telefon hariç 50 gb akk 58 önerdiler. Bende kabul etmedim. Kablo nette yine sınırsız olabilecek tarifeler bu fiyata var mı

Turksat dan önerebileceğim tarife: "sınır sizsiniz 25 mbps akıllı sınırsız"

Analog Kablo TV +

KabloTV Temel Paket +

25 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız (saat 19-24 arası 10 mbps. Saat 00-19 arası 25 mbps)+

Her Yöne 50 Dakika Kabloses sabit telefon

36 Ay 59,99 tl.

Dağıtılan broşür deki fiyatlar bu şekilde.

Sizdeki broşürü tam sayfa alabilir miyiz.

63 tl olan 25 mbps 24 ay 70 tl idi.

7 tl indirim mi yapmışlar aceba.

bunlar sanırım teledunyasız paketler + 2 tl modem kirası

Teledunya ne. Tv kanalları Degilmi. Bunda da var sanırım.

evet dijital tv kanalları. Bu 10mbit sınır sizsinizin paketin iki çeşidi var biri teledunyalı 59.99 tl, biri de teledunyasız sadece eski tip analog kablo yayın ile 49.9 tl. Aynısı 25 mbit sınır siziniz için de geçerli 59.99 a 69.99

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,519,sinir-sizsiniz-kampanyasi

• kablonetten internet aldıgınızda istemeseniz bile tv kanalları olucaktır(genelde kampanyalarda kablo ses 50 dk ücretsiz zaten ve kablo tv temel paket veriliyor)

https://www.kablonet.net/televizyon/kablotv-tarifeleri
  • bu kampanyada hızlar dusmuyor ama fiyatta ona gore (10 mb 67 tl---25mb 100 tl)
    https://www.kablonet.net/kampanya/gercek-sinirsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFEFPSTR -- 30 Mayıs 2017; 13:6:35 >
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Hocam siz ne zaman aldınız bu broşürü sitede 7 tl fazla gözüküyor fiyatlar,sanırım güncellemediler siteyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efefps

bu kampanyada hızlar dusmuyor ama fiyatta ona gore (10 mb 67 tl---25mb 100 tl)
    https://www.kablonet.net/kampanya/gercek-sinirsiz

o site gerçek sitesi değil türksatın. yalnış bilgilendirmeyelim lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

quote:

Orijinalden alıntı: Foxin

1 aydır kota işlemiyor arkadaşlar bana ilk 3 günde bitirmiştim 50 gb kotamı hala 25 mbps. umarım gelecek ayda devam eder taahhüt bitene kadar çakmazlar. şuan uydunet in sattığı 25/2 mbps olan 250 tl lik paketi tanımlamışlar bende anlamadım :D

memu android emu bir de biz indirelim.bakalım nasılmış :D

çok iyi oldu bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiny Titan

Hocam siz ne zaman aldınız bu broşürü sitede 7 tl fazla gözüküyor fiyatlar,sanırım güncellemediler siteyi.

Dedim ya kapıya bırakmışlar. En fazla 1 hafta olmuştur. Belki bizim ile özgü bir kampayadir. Bilmiyorum. Türksat ı araştırırken böyle dek geldi. Ama geçilir mi sizden gelecek cevaplara göre karar vereceğim. Tabi birde ttnet in teklifine göre 😊😊

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yıllardır ttnet kullanıyorum. Değişimin vakti geldi diyorum. Şu anda ttnet 50 gb akk ve telefon dahil 54 ödüyorum. Ama sözleşmem bitecek. Ve bana telefon hariç 50 gb akk 58 önerdiler. Bende kabul etmedim. Kablo nette yine sınırsız olabilecek tarifeler bu fiyata var mı

Turksat dan önerebileceğim tarife: "sınır sizsiniz 25 mbps akıllı sınırsız"

Analog Kablo TV +

KabloTV Temel Paket +

25 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız (saat 19-24 arası 10 mbps. Saat 00-19 arası 25 mbps)+

Her Yöne 50 Dakika Kabloses sabit telefon

36 Ay 59,99 tl.

Dağıtılan broşür deki fiyatlar bu şekilde.

Sizdeki broşürü tam sayfa alabilir miyiz.

63 tl olan 25 mbps 24 ay 70 tl idi.

7 tl indirim mi yapmışlar aceba.

Tam sayfa hali de bu hocam. Reklama girmiyodur inşallah. Tanımam etmem.

Teşekkürler.

Hem büroya uğradım hemde telefonla müşteri temsilcisine bağlandım.

Bu fiyata yaptıramadım.

24 ay 10 mbps 60 tl.

24 ay 25 mbps 70 tl.

36 ay 25 mbps 60 tl.

36 ay 10 mbps yok.

Diyorlar,

• Merhaba

50 Mbit 70 TL ye aldığım paketim vardı taahüt bitti 80 TL ye geçti ve hala kullanıyorum. Ofisimizde ise 20 Mbit sınırsız kullanmaktayız. Her ikisinde de durum güzel şöyle izah etmem gerekirse ofiste yaklaşık olarak 260 gün kadar bir süredir hiç kesilmeden kullandığımız bir internetimiz var kim ne derse desin şuanda en stabil olarak aldığımız internet kablonet ofiste 45 kişi kullanıyoruz. Arada firewall ve sunucularda bulunmakta

Evimde ise kullandığım 50 Mbit kotalı olan internetim yaklaşık 80 gündür hiç kesilmeden sorunsuz bir şekilde çalışmakta arada gene firewall ve NAS bulunuyor.

Şimdi Açıklamam gerekenler ise şunlar

Biz ofiste 3 farklı internet sağlayıcısını denedik. İlk olarak superonline denedik 30 kişinin kullandığı internet yetmedi pingler yükseldi sayfa açılışları yavaşladı. Ardından gittik ttnet baktık ondada durum aynıydı türknet hiç yüzümüze bile bakmadı aramadılar bile şayet hala arayacaklar ki sanmıyorum aradan 5 ay geçti. Bizde son olarak bölgede oldukça hakim olan kabloneti seçtik modem olarak 401 ile biten netmaster modem geldi köprü moduna alıp firewall'da sonlandırma işlemini yaptık ve yukarda bahsini geçirdiğim durumda sorunsuz kullanıyoruz.

Sizin ihtiyaçlarını nasıl karşılamıyoruz bilmiyorum. Fiyat konusuna takılmayın bence bu hizmetin kusursuzluğu için ideal en azından bizim bulunduğumuz bölümde sorun yaşatmıyor. Düzeltilmemiş tablolar vs soracak olursanız arada herhangi bir splitter olmadığı için durum normal 1 yada 2 tane anca olabiliyor. TV ve diğer odalara ayırıyorsanız. Bunu yapmayın sinyal kayıplarına aynı zamanda paket kayıplarına neden olacak araya takılan splitter baya etkiliyor çünkü mümkünse sadece TV ye bölün daha fazlasına gerek yok

Ayrıca evde kullandığım internetimin taahütü bitti arayıp sordum devam etmek istiyorum dedim taahüt verebilirsiniz yada 80 TL den devam edebilirsiniz. Dedi bende tamam dedim kapattım 80 TL olarak aynı pakete devam ediyorum. Şu çıkarttıkları Akıllı sınırsız dan iyidir hiç değilse sorunsuz kullanıyoruz.

dipnot: ofiste 20 mbit sınırsız paket yetiyor. Simetrik olarak kullanıldığı için genelde uzaktan destek verilmekte upload işlerimiz daha çok firewall da bu konuda bizlere yardımcı oluyor gereksiz trafik oluşmuyor ve 30 kişi sorunsuz kullanabiliyoruz.

İşin özü biraz şans birazda bölgedeki switchlerin durumu :) dilekçe ile gereken önlemleri kablonet yetkililerine aldırabilirsiniz. Örnek vermem gerekirse bölgenizdeki sorunların giderilmesi gibi, bölge müdürlükleri bu konuda size oldukça yardımcı oluyor.

İstanbul'da kaldığım zamanlar çok sorun çıkıyordu ama stabildi Ankara'da ise durum çok farklı genelde stabil

• hocam maşallah hayran kaldım uydunet sevginize , profilinizde kablonetin modeminin resiminden tut attığınız bütün mesajların kablonetle alakalı olmasına kadar :D . yaklaşık 20 yıldır bende kablotv ve çıktığı dönemden beri uydunet kullanıyorum.Kablonetin sadece ismi kaldı eski hizmetinden eser yok.kampanyalardan verdiği modem ve hd kutular çok kalitesiz.Kanallar evlere şenlik akit , semerkant tv hilaltv mesajtv kanal7 ve buna benzer gereksiz kanallar yabancı olarakta arap kanalı var , şu ana kadar kullanmamın tek sebebi fiyat avantajıydı malum oda kalmadı , 60-70 lira bandında kablonet kesinlikle bir seçenek değildir , superonline ı tavsiye ederim modemler kaliteli huawei marka , tv+ cizahı çok iyi , canlı yayında bile durdurup sonra izleyebiliyorsunuz 5 saat yayın kaydı alabiliyorsunuz , isterseniz 24 saat geri sarabiliyorsunuz yayını.
  • Olay firmanın çalıştığı Taşören firmalardır çünkü firma datacenter hizmetini ve teknik destek hizmetini bu firmalara veriyor hangi issin modemi süper hiçbirinin turksatin verdiği uydu cihazı sadece cihaz pek birşey beklemiceksin 16 yıldır kullanıyorum avcılar bolgresinde genel arıza dışında sorun yok ama tamamen bölgeye bakan Taşören firmayla alakalı fiyata gelicek olursak yıllarca adslye fahiş fiyata ttnetten alanlar dusunucek Türkiye'de ne ucuz ki internet ucuz olsun önce hizmete bakin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar harcıyorsunuz?
  • manilafortuna kullanıcısına yanıt
    kardeş bu kadar ne izliyor yada cekiyorsun surekli HD film felan mı izliyorsun yada dizi
  • Artık Türksat'ın sitesine bakmayı bırakıyorum arkadaşlar, bunlardan hayır gelmeyecek. Bir insan niye KOTALI internet almak ister, tek cevap UCUZ OLSUN DİYE, ama Türksat bunu anlamamış, hem kotalı paket yapmış hem de ÇOK PAHALI. Artık yazmayı da bırakıyorum, müşteri görüşlerine değer verseler olumlu bir adım atarlardı ama göremedik.

• quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Ne kadar harcıyorsunuz?

3.5 terabyte geçti hepsi 2-8 arası 😎

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kısaca ttnet mi kablonet mi? Şu an ttnet deyim. 1 ay sonra Taahuutum sona erecek.

• benim sorunumu çözemedi kablonet. ben de büyük ihtimal ttnet e gececeğim.
    superonline apartmanımızda olsa ona gecerdım fakat yok maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ADANAL1 -- 31 Mayıs 2017; 13:35:14 >
  • quote:

Arkadaşlar kısaca ttnet mi kablonet mi? Şu an ttnet deyim. 1 ay sonra Taahuutum sona erecek.

eğer doğruysa türksat size ekstra 7 tl indirim yapmış.
    kablo tv temel paket ve 50 dk sabit telefon ile birlikte;

24 ay 53 tl 10 mbps sınırsız veya
    24 ay 63 tl 25 mbps sınırsız
    ikisinden biri alınabilir.
    şu anda türksatda alınabilecek başka kampanya yok.
    yakın zamanda yeni kampanyalar çıkabilir belki.
    sözleşmeyi düşük olan ile imzalayıp, diğer aylarda yüksek tarifeye geçebilirsiniz.
    önce yüksek tarife ile başlarsanız sonra düşük tarifeye geçme şansınız yok.
    gerçi her firmada durum bu şekilde.
    .
    tüm türkiyede türksat müşteri hizmetlerinin bize verdiği fiyat şu şekilde:
    kablo tv temel paket ve 50 dk sabit telefon ile birlikte;

24 ay 60 tl 10 mbps akıllı sınırsız (00-19 saatleri arası 10 mbps. 19-24 saatleri arası 5 mbps)

24 ay 70 tl 25 mbps akıllı sınırsız (00-19 saatleri arası 25 mbps. 19-24 saatleri arası 10 mbps)

36 ay 60 tl 25 mbps akıllı sınırsız (00-19 saatleri arası 25 mbps. 19-24 saatleri arası 10 mbps)
    .
    diğer firmalardanda fiyat alıp son karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 31 Mayıs 2017; 14:54:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Artık Türksat'ın sitesine bakmayı bırakıyorum arkadaşlar, bunlardan hayır gelmeyecek. Bir insan niye KOTALI internet almak ister, tek cevap UCUZ OLSUN DİYE, ama Türksat bunu anlamamış, hem kotalı paket yapmış hem de ÇOK PAHALI. Artık yazmayı da bırakıyorum, müşteri görüşlerine değer verseler olumlu bir adım atarlardı ama göremedik.

üstad seni anlıyorum.
    ama türksat da olmasaydı şimdiye kadar diğer firmaları dizginlemeye imkan yoktu.
    inşallah eski günlerine döner.
  • kotalarınız nasıl bu kadar doluyor 350 gb lar 400 gb lar acıklarmısınız
  • 
Sayfa: önceki 19651966196719681969
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.