Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1836. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18341835183618371838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim gene hız yavaşlamış normalde 25 mbps şuan 16 upload 'da 1.50 mbps .

Bıktım arkadaş hd canlı yayın izleyemiyorum şuan nedense upload mı düşük internet altyapısında mı gene sıkıntı var anlamıyorum
  • Gunluk 1 tl ye yani ayda 29.90 Tl ye kampanyasında modem+ hd kutu eskiden toplam 2+1= 3tl aylıkx24 ay kampanyasına dahildi , ordan cıkarmıslar kotu olmus. Bu durumda bu kampanyaya 31 aralıktan once dahil olanlar ayda 2+1=3 tl x 24 ay receiver+modem parası vereceklerken 31 aralıktan sonra uye olanlar 6+3=9 TL x 24 ay kutu parası verecekler.
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,460,ekstra-indirimli-cihaz-satisi-2017
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Gunluk 1 tl ye yani ayda 29.90 Tl ye kampanyasında modem+ hd kutu eskiden toplam 2+1= 3tl aylıkx24 ay kampanyasına dahildi , ordan cıkarmıslar kotu olmus. Bu durumda bu kampanyaya 31 aralıktan once dahil olanlar ayda 2+1=3 tl x 24 ay receiver+modem parası vereceklerken 31 aralıktan sonra uye olanlar 6+3=9 TL x 24 ay kutu parası verecekler.
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,460,ekstra-indirimli-cihaz-satisi-2017

Maalesef aynen öyle olmuş. Ben 27 Aralık'ta bağlatmıştım 3₺X24 ödeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5shdw0 -- 2 Ocak 2017; 20:45:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat olarak pahalı tarife içeren kampanyaları İndirimli HD Cİhaz kampanyasında bırakmışlar. Akıllanmışlar demek ki, olan yine biz abonelere oldu. 1 ve 2 TL den modem ve kutu alacakken havamızı alıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savisvasa -- 3 Ocak 2017; 2:27:27 >
  • Mayıs'a kadar yeni kampanya gelmez artık heral
  • kurulum ilk haftası ufak tefek sorunlar yaşansada artık hiç bir sorun yok :)
  • Tarifemi yenileyeceğim. 25Hız 50 AKK de idim. Şimdi hangisini önerirsiniz.
  • bende geçen hafta 31 aralık itibari ile 7 yıllık ttnet esaretinden kurtuldum... 25 mbs 75 akk üst paket ve altın sinema paketi 60 tl ye anlaştık...

ilk 4 günlük kullanım yorumum ise, yılbaşı ve haftasonu olmasına rağmen ilk defa takılmadan internetten film ve dizi izledim..

dandik ttnet modemlerinden sonra verilen modem 4 +1 evde heryerden çekiyor ve en az 4/5 çekiyor...

ohh be turksat kablo varmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turan54 -- 3 Ocak 2017; 16:12:52 >
  • 50mbit odedigim internetten 10mbit almak, teşekkürler kablonet !!!!
  • Merhabalar,

Ben aralık 15te yeniden sözleşme yaptım. 10mbs/50 gb kotalı olarak bunu 25mbs/25gb şeklinde güncelleyebiliyor muyum? kampanya 29 tl bitmesin kampanyası.

kampanya koşullarında şöyle bir madde var.

Müşteriler abone olduğu hızdan (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük bir hıza geçmemek koşuluyla aşağıda belirtilen hızlar arasında istediği gibi değişiklik yapabilecektir. Müşteriler taahhüt süresi boyunca dilerlerse KabloTV Temel Pakete geçiş yapabilecektir.

fiyat olarak geriye doğru değil aynı fiyat zaten geçmek istediğim tarife. Bu sorun olur mu. Hızda daha düşük değil yükseliyor.

Son olarak
    Online hizmetlerden tarife değiştir diyorum 25mb /25gb eko sınırsızı seçiyorum değiştir diyorum. uyarı ekranı çıkıyor.

Tarife değişikliği ayda bir defa yapılır devam etmek istermisiniz diye soruyor tamam diyorum. Sonra sayfa yükleniyor kontrol ediyorum yine aynı tarifedeyim.

Bu sözleşme imzaladığım tarihten sonra mı tam 1 ay geçmesi lazım yoksa ocak ayına girdiğimiz için değiştirebiliyorum.

umarım anlatabilmişimdir. Herkese iyi günler.

5shdw0 ile durumum aynıymış müşteri hizmetlerini arayım bende hemen tşkler...

Aradım 24 saat içinde güncellenecek dedi. Yeni uygulama ile en mantıklısı bu olacak bence de. sizin ne kadar zaman sürdü değişmesi öğrenebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netvamp -- 5 Ocak 2017; 10:34:3 >

• netvamp N kullanıcısına yanıt
    25 gb nedirki ya 3-4 günde dolar sonra sürünürsün 1ay boyunca 3 mbhız da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Yeni güncelleme ile mayısta olacak sanırım 25mbsden sonra 16mbs ye düşecek hızlar eğer bir değişik olmaz ise :) ona hazırlık yaptım şimdiden gerçi 5 ay sürüneceğiz ama olsun belki kampanyada hızlarda bir değişiklik yaparlar diye korktum :)

öteki türlü 10 mbs de kalırsam kota dolunca 5 mbs hıza düşeceğiz.
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    BTK'nın (kesinleşen) yeni AKN düzenlemesiyle birlikte Mayıs ayı itibariyle AKN sonrası hızlar;

4 - 8 Mbps arası AKN sonrası 3 Mbps'e
    8 - 16 Mbps arası AKN sonrası 5 Mbps'e
    16 - 24 Mbps arası AKN sonrası 8 Mbps'e
    24 - 50 Mbps arası AKN sonrası 16 Mbps'e
    50 - 100 Mbps arası AKN sonrası 24 Mbps'e
    100 - 500 Mbps arası AKN sonrası 32 Mbps'e
    500 - 1000 Mbps arası AKN sonrası 64 Mbps'e

düşecek şekilde güncellenecek. Bu yüzden 10 Mbps 50 GB kullanıcıları 25 Mbps 25 GB' a geçmek için çabalıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AKN sonrası 25 ten 3 e düşmek gerçekten can sıkıcı. bende 25/25 tarifesindeyim. max 1 haftada kota doluyo sonrasında video izlemek can sıkıcı hale geliyo. 16mbps olursa tadından yenmez tarife olucak.
  • Yeni tariflere çıkarmaları gerekecek. Çünkü bazı tarifeler anlamsız hale geliyor. 25mbit alacağına 50 mbit alır kullanıcı, akn 'den sonra 24mbit e düşüyor zaten.
  • netvamp N kullanıcısına yanıt
    Ben söylemeden sen cevabı bulmuşsun zaten hocam :) Ben de aynı durumdaydım. Müşteri Hizmetlerini arayarak değiştirdim. Gece 12'den sonra modemin fişini çıkart tak geçer dediler aynen öyle oldu. Gece 12'den sonra tarife 25/25 görünüyordu fişi takıp çıkardım hız yükseldi. Senin gibi düşündüm ben de. Kablonet de devletin olduğu için Mayısı beklemeden geçer diye düşündüğüm için yaptım böyle birşey. Ama Mayısa kadar beklerse de önemli değil 10 Mbps 50gb'ta da geri dönebiliyorsun teyit ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5shdw0 -- 5 Ocak 2017; 13:46:20 >
  • HSeldon H kullanıcısına yanıt
    50 mbit 24'e değil 16'ya düşüyor bu arada. 51 olsa 24'e düşer.
  • Gecen sene 25 mb/150 gb 80 tl faturası olan tarifeyi kullanıyorum,Şubat ayinda taahhüt bitiyor.Su an ki tarifelerinde pek bir fark yok gibi subat a kadar yeni tarifeler gelir mi?
  • optimus95 kullanıcısına yanıt
    Şubata kadar yeni bir tarife geleceğini sanmıyorum. Şuan ki kampanyaların bitiş tarihi 31 Mart görünüyor. Bu tarihten önce kampanya olmaz gibi görünüyor.
  • Ne enterasan ki 31 Aralık 2016 tarihinde kampanlar bitmiş olmasına rağmen ne yeni bir kampanya duyurusu, ne de mevcutlarda güncelleme var. Kablonet de aynı Süperonline gibi kasmaya başladı son zamanlarda kendisini. Her kampanyada illa ya teledünya kakalayacaklar, ya da 24 ay taahhüt istiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 18341835183618371838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.