Şimdi Ara

KABLONET AKN UYGULAMASINI TEKRAR BAŞLATIYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
1
Favori
3.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bahsi geçen site üzerinde daha önce çok fazla tartışma oldu site türksat ortağı bir site, ama asıl turkatkablo.com.tr de yayınlanırsa olay belli olur.
    Ben yeniden AKN ye geçileceğini düşünmüyorum
  • bunun söylentisi 1 ay kadar önce vardı, hatta ben paylaştım.(facebook da bi yorum da görmüştüm) geçenlerde bi arkadaş ana konuda tarifelerin hepsini detaylı yazdı ama kesin olmadığı için sildi.

böle yola geleceksiniz turksatçılar, aferin.

edit: adamların altyapısı cidden yüksek hızları kaldırmıyor sanırım. ama devletin kuruluşu, önünde engel olmayan bi kuruluş yıllardır ne iş yaptı acaba. internet hızı hep sabit mi kalacak sandılar 10 yıl önceye göre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 11 Haziran 2017; 9:52:39 >
  • İşin önemli kısmı şu. Biz aboneliği türksat.com.tr den mi, yoksa kablonet in sitesinden mi yaptıralım. Ayrıca bulunduğum İlde Türksat il müdürlüğü var abonelik için oraya mı gitmeliyim. Yoksa yine kablonet yazan bir sirket var oraya gitmeliyim. Hangisi gerçek? Abonelik hangisinden yapılır. Tongoya düşmeyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buraya 3 paragraf yazana kadar kimse web sayfasının altına bakmıyor mu?

quote:

© 2017 Maraton Bilgisayar ve İnternet. Türksat Yetkili Çözüm Ortağı Abone Merkezi.
  • Yönetici işini yapsaydı konuyu kaldirirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akn geliyor konusu açacaktım hazır açılmış. Kaynak sağlam link falan yok sözlü kaynaktan aldım haberi :)

Btk onayıyla yakında ilan edilecekmiş tarifeler. Btk da aksilik olmazsa 10 ve 24 akn tarifeler olacakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

bunun söylentisi 1 ay kadar önce vardı, hatta ben paylaştım.(facebook da bi yorum da görmüştüm) geçenlerde bi arkadaş ana konuda tarifelerin hepsini detaylı yazdı ama kesin olmadığı için sildi.

edit: adamların altyapısı cidden yüksek hızları kaldırmıyor sanırım. ama devletin kuruluşu, önünde engel olmayan bi kuruluş yıllardır ne iş yaptı acaba. internet hızı hep sabit mi kalacak sandılar 10 yıl önceye göre...

Keralaka edit yorum yapmışsın. 100 mb i önce kablonet verdi hal da en güvenilir bereceğim dediği hızı veren firmadır türksat.

Ayrıca devlet olmaları işi kolaya değil zora sokuyor. Bürokrasi hemen hemen her kurumda işleri hantallaştırır. Buna rağmen türksat telekomdan sonra çok yol altı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Yönetici işini yapsaydı konuyu kaldirirdi

Niye onceden bilgilendirmesi suc mu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Yönetici işini yapsaydı konuyu kaldirirdi

Niye onceden bilgilendirmesi suc mu :)

Gelmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroTech

quote:

bunun söylentisi 1 ay kadar önce vardı, hatta ben paylaştım.(facebook da bi yorum da görmüştüm) geçenlerde bi arkadaş ana konuda tarifelerin hepsini detaylı yazdı ama kesin olmadığı için sildi.

Keralaka edit yorum yapmışsın. 100 mb i önce kablonet verdi hal da en güvenilir bereceğim dediği hızı veren firmadır türksat.

Ayrıca devlet olmaları işi kolaya değil zora sokuyor. Bürokrasi hemen hemen her kurumda işleri hantallaştırır. Buna rağmen türksat telekomdan sonra çok yol altı.

Peki btk yeni hız limitlerini açıkladığında mevcut da olan 25mbit tarifeleri alelecele 24 mbit e neden çektiler? 1 mayıs itibari ile neden kotalı tarifelere geri döndüler.. altyapılarına güvenmediklerinin ispatı değil mi bu şimdi.?

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Malesef öyle oldu tanıdık var 25 mbit sonrası artık 16ya düşüyor cihazlar dahil 35 veriyor.

Biz de bunun daha kötüsüne daha fazla vermiş olacağız

• quote:

quote:

quote:

Peki btk yeni hız limitlerini açıkladığında mevcut da olan 25mbit tarifeleri alelecele 24 mbit e neden çektiler? 1 mayıs itibari ile neden kotalı tarifelere geri döndüler.. altyapılarına güvenmediklerinin ispatı değil mi bu şimdi.?

Sence 16 mn vermek ile 8mb vermek arasında şirket maliyeti arasında fark var mı yok mu?

Mesele verememek değil vermek istememekten kaynaklanıyor.

Ortak altyapı olan bir çok yerde kablonet en iyi hız sağlayıcıdır. 100mb abonelerine 95+ hız vermekte üstüne yoktur.(Ping deme ayrı mevzu)

Telekomun daha çok fiber altyapısı var ama 3-5 lerle süründürüyor hala memleketin çoğu yerinde.

Speedtest araştırmaları da var arşivlerden bakılabilir ülkede ortalama hız olarak en yüksek kablonet veriyor. Abonelerinin çoğu 25mb+ çünkü.

Türksata tek rakip bu anlamda tüm fiber altyapısı ile sol olabilir ama nedense maliyetleri düşünerek kasmıyor onlarda. Yoksa yurt dışı bağlantıları kendilerine ait yurtiçine giren internet maliyetleri daha uygun, her binaya fiber çekiyorlar vs ama fiyatlarda kablonetin üstü hızlarda altında veya çevresindeler.

• quote:

quote:

quote:

Altyapıya güvenmekle alakası yok, ceplerinden fazla para çıkmasını istemiyorlar. Vatandaşı yolup maximum kar elde edebilmek için

• Bu gün itibariyle yeni kampanyalar ve tarifelerin satışına başlanmış.
  • Hocam bizim mutfakta kablo tv var bu anten girisinden giren kablodan var anolog kablo tv li paket almak zorundamiyiz

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    analog kablo tv olmayan bır paket yok zaten uydu net alınca otomatıkmen analok kablo tv almıs oluyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasanmt20

Bu gün itibariyle yeni kampanyalar ve tarifelerin satışına başlanmış.

dikkat ettiyseniz gelen kampanyalar 5 para etmez. Hız 25mbit yerine 24mbit yapılmış AKN sonrası hızınızın yerlerde sürünmesi için. 50mbit ve 100mbit paketler için hala AKN'li tarife yok. Tüm kullanıcıların KabloNet'ten uzak durmasını tavsiye ederim.
  • Kampanyalar kısmında hepsi bir arada kampanyası diye bir kampanya var 69.99 TL'lik. 24mbit 250 gb AKN, temel paket, altın sinema paketli, fakat linkine tıkladığımda 50mbit 150gb KOTALI diye yazıyor. Hangisi doğru? Bana mantıklı gelen bir kampanya yüksek hıza çok ihtiyacım yok. Ağustosta önceki kampanyam biteceğinden buna geçebilirim, tek kötü yanı bu fiyata kablo tv üst paket de olsaymış iyi olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James T. Kirk -- 17 Haziran 2017; 10:29:40 >
  • 25mbit 75gb + vizioon sinema paketli kampanyayı kullanıyorum, yeni uygulama ile kota dolum sonrası 16mbit'e düştü ama download ile bunun üzerine çıkıyor, bence güzel oldu bu şekilde kotasız gayet makul bir hız, şahsen kablonet'den memnunum ping'ler de düşük.

KABLONET AKN UYGULAMASINI TEKRAR BAŞLATIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 21 Haziran 2017; 17:59:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

25mbit 75gb + vizioon sinema paketli kampanyayı kullanıyorum, yeni uygulama ile kota dolum sonrası 16mbit'e düştü ama download ile bunun üzerine çıkıyor, bence güzel oldu bu şekilde kotasız gayet makul bir hız, şahsen kablonet'den memnunum ping'ler de düşük.

KABLONET AKN UYGULAMASINI TEKRAR BAŞLATIYOR

Altyapı uygun olduğu müddetçe hem fiyat hem de kalite yönünden Kablonet kesinlikle.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.