Şimdi Ara

Kablonet 100Mbps kadar Akıllı Sınırsız İnternet + Üst TV + Altın Sinema 76TL - Mevcut Üyelere (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
30
Favori
82.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

seed4.me diye bir vpnpaylaşılmıştı 1 yıllık ücretsiz verilmişti arada onu kullanıyorum gayet yeterli. Bunun dışında operanı kendi vpnsi var. Ücretsiz olarak bunlar iyi. Cyberghost vardı bir zamanlar ama onuda yediler...
    Bende bahsettiğin program ve opera var her ikisi de hızı çok düşürüyor. Opera yine açık bir iki siteye gir ve aynı anda speed test le hız ölçümü yap anlayacaksın. Video dönmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

Bende bahsettiğin program ve opera var her ikisi de hızı çok düşürüyor. Opera yine açık bir iki siteye gir ve aynı anda speed test le hız ölçümü yap anlayacaksın. Video dönmüyor

Alıntıları Göster
    O tarz programlar zaten sana yüksek hız veremez ki. Ben rahatça sitelerde gezinip videoları izleyebiliyorum. Sıkıntı olmuyor ama 100 mbit se bağlantın 100 mbit vermez. Ben böyle biliyorum
  • Kotanın akıllısı mı olur, aklımızla dalga geçiyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "Prime time'da kotalı" deseler daha dürüstçe olurmuş. İnsanlar tam da bu saatlerde iş ve akşam yemeği sonrası internet kullanıyor zaten. İnsanların akıllarıyla alay ediyorlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azstek kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Mevcutla devam.

• juantugrul J kullanıcısına yanıt
    süper lig için ekstradan aylık 100tl istiyorlar, onu da digiturk ile kendin anlaşıp ödüyorsun herhalde.

• Hocam dün gece download için açık bıraktım PC'yi, saatte 35GB civarı indirmiş (5 saatte toplam 185GB indirmiş) 100mbps bağlantı hızıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chembond

Hocam dün gece download için açık bıraktım PC'yi, saatte 35GB civarı indirmiş (5 saatte toplam 185GB indirmiş) 100mbps bağlantı hızıyla.
    az mı indirmiş bana mı öyle geldi ama torrentle vs alakalı olabilir mi?

• Benim de 100mb e kadar ama şimdi test ettim 25 mb dowload konum bulgurlu üsküdar neye göre değişiyor bu?

• Ne iyi ne kötü aslında. 100 mega bit per second = 12.5 Mega Byte per second yani bildiğimiz 12.5 Megabayt saniyede bağlantı hızı var zaten, bu yüzden saatte indirebileceğini limit teorik olarak 42GB ama buna bağlantıdaki kayıplar (torr. overhead) ve gerçek bağlantının genelde maximum 95mbps civarı kalmasını katarsak 35GB/saat gayet güzel bir rakam bence.

Heleki eski kotalı haliyle 150GB kotayı ay sonuna yettirme çabamızdan sonra gayet gayet iyi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chembond

Ne iyi ne kötü aslında. 100 mega bit per second = 12.5 Mega Byte per second yani bildiğimiz 12.5 Megabayt saniyede bağlantı hızı var zaten, bu yüzden saatte indirebileceğini limit teorik olarak 42GB ama buna bağlantıdaki kayıplar (torr. overhead) ve gerçek bağlantının genelde maximum 95mbps civarı kalmasını katarsak 35GB/saat gayet güzel bir rakam bence.

Heleki eski kotalı haliyle 150GB kotayı ay sonuna yettirme çabamızdan sonra gayet gayet iyi geldi.
    iyi gibi ozaman hocam değerlendireceğim tekrardan teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: THE FREEDOM

Bu mesaj silindi.
    hocam türknet de 100mb e kadar ama bunda neredeyse 100mb veriliyor türk net de 100 denilerek üye olan insanlar 30 40mb geliyor diye ağlıyorlar.

• Hocam şu uygun.19.00-24.00 arası 20mb.diger zaman 70.9.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,624,hayati-yakalayan-kampanya

• yerine göre degisiyor evet.ama senin internetin gördüğü kadar hızı talep edersen yükseltiyorlar mesela ben 35mbitle başladım talep ettim 75mbit alıyorum.ülkemizde mbit de önemli değil düzgün açıyor sayfaları oyunlarda kasmıyorsa öpüp başına koymak lazım.ben hem kablolu hem turknet kullandım.kablolu kışın sapıtıyordu oyun oynamak eziyetti bende tahhüt falan sinir oluyordum.bunda da arada bir internet kopmalar oldu bir ara sonra düzeldi.ama tahhüte gıcıgım 24 ay nedir ya kim öle kim kala.30 40 mbit ülkemiz şartlarında internet için yeterli bir hız download falan devamlı yapmıyorsan.
  • Eski bir kablonet kullanıcısı olarak kenarda mesajımız bulunsun. Daha taahhüde 7 ay var ama 3 kala falan daha iyi bir kampanya çıkmazsa buna geçeriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde yaklaşık bitmesine 7 ay var.Biraz önce aradım ve geçiş onayı verdiler.64 yerine 76 ödeyeceğim.Güzel kampanya oldu.
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Az önce 100mbps hıza geçtim. aylık 20 lira daha geçirdiler, mutluyum
  • ping 1-3 ms alıyorum superonline fiber de ben en azından speedtestte,online oyunlarda falan genelde en düşük ping ben de oluyor, bu tarz şeylere geçsem mi diye her düşündüğümde ping işi kafamı kurcalıyor, 2sinide test eden var mı oyun bazında? örneğin cs go da 46-60 ping arası sapmıyor benim,warband 10 ping alıyorum gibi*
  • 3 yıllık aboneyim. Görünce direk başvurdum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.