Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (640. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
46.162
Cevap
275
Favori
3.120.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

quote:

quote:

Arkadaşlar ben de cumartesi vatan bilgisayardan aldım 46 d 7000... Hd görüntüler süper gerçek gibi.. Teledünya hd settop box tan hdm i ile izliyorum. hd kanallar sanki gerçek gibi ama sd kanallar resmen çamur gibi kare kare... tüplü tv den izliyordum o bile daha net sd kanallarda.. bazı kanallar daha net mesela fox daha net ama number one resmen çamur gibi.. tüplü tv de hepsi süper netti... tv ayarlarıyla mı ilgili bu normal mi.. bozuk olsa hd yayınlar da buzuk olurdu değil mi.. ama hd yayınlar resmen gerçek gibi.. teledünya 3d kanalının izliyorum yine çok kaliteli ama sd yayınlar çok kalitesiz...

görüntüde sd kanallarda problem varsa arıza kaydı bırakın. frekans ayarlarından kaynaklanabiliyor. kare kare ise tüplüllerde frekans ayarı çok farketmiyor ama lcd'lerde frekans ayarı istiyor.

sinyal kalitesi hd set top box dan hdmi ile izliyorum ve s:92 Q:99 yazıyor düşük değil ama bununla ilgisi olabilir mi ki

ben modülle izlerken servis geldikten sonra görüntüde takılma falan gitmişti. tam bilemeyecem görüntü çamur gibi dediniz göremediğim için. servisin gelmesinin bir zararı yok frekansı ölçerler normalse giderler yoksa düzeltirler. evde birinin durabilme problemi yoksa gelsin ama kimsenin duracak vakti yoksa servisin gelmesiyle uğraşmayın.

Evde bulunan var o problem değil de internet için aradım kaç kere ekip gelecek diyordu gelmedi. teledünya için de aynı şeyi söylerlerse ekip gelir mi acaba arıyayım...
  • Eğer haber doğruysa ve fox kanalları gelecekse bu bende hiç heyecan uyandırmadı.Bir ara 2 hd müzik kanalı gelecek yazılmıştı ve iconcerts hd ile brava hd klasik müzik kanalı gelecek diye çok umutlanmıştım.Fxde olan diziler zaten cnbc e de de var.Üstelik hiçbir diziyi tv den sansürlü izlemekten hoşlanmıyorum.Müzik kanalları çeşitlenmeli.Klasik müzik,opera ve yabancı müzik kanalları gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir June8

Eğer haber doğruysa ve fox kanalları gelecekse bu bende hiç heyecan uyandırmadı.Bir ara 2 hd müzik kanalı gelecek yazılmıştı ve iconcerts hd ile brava hd klasik müzik kanalı gelecek diye çok umutlanmıştım.Fxde olan diziler zaten cnbc e de de var.Üstelik hiçbir diziyi tv den sansürlü izlemekten hoşlanmıyorum.Müzik kanalları çeşitlenmeli.Klasik müzik,opera ve yabancı müzik kanalları gerekli.

FX ile CNBC-e'nin ortak olarak yayınladığı tek dizi The Simpsons.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ducklingz

quote:

Orijinalden alıntı: Sir June8

Eğer haber doğruysa ve fox kanalları gelecekse bu bende hiç heyecan uyandırmadı.Bir ara 2 hd müzik kanalı gelecek yazılmıştı ve iconcerts hd ile brava hd klasik müzik kanalı gelecek diye çok umutlanmıştım.Fxde olan diziler zaten cnbc e de de var.Üstelik hiçbir diziyi tv den sansürlü izlemekten hoşlanmıyorum.Müzik kanalları çeşitlenmeli.Klasik müzik,opera ve yabancı müzik kanalları gerekli.

FX ile CNBC-e'nin ortak olarak yayınladığı tek dizi The Simpsons.

Cnbc ile ortak Foxlife da How I met your Mother var.Terranona Fox tv de var.Ben tum dizileri indirip izledigim icin benim adima gelecek kanallar birsey ifade etmedi.6
  • quote:

yeni gelecek kanallar "fox international channels türkiye"ye ait kanallardan ve nat geo wild sd'den oluşmakta.

arkadaşlar...inşallah şebekeye yeni eklenecek fox international channels paketi şayet universal channel gibi sansürsüz yayın yapacaklarsa eğer kesinlikle platforma katılmalıdırlar...dikkatinizi çekerim...!!!...
  • quote:

yeni gelecek kanallar "fox international channels türkiye"ye ait kanallardan ve nat geo wild sd'den oluşmakta.

arkadaşlar...inşallah şebekeye yeni eklenecek fox international channels paketi şayet universal channel gibi sansürsüz yayın yapacaklarsa eğer kesinlikle platforma katılmalıdırlar...dikkatinizi çekerim...!!!...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben de cumartesi vatan bilgisayardan aldım 46 d 7000... Hd görüntüler süper gerçek gibi.. Teledünya hd settop box tan hdm i ile izliyorum. hd kanallar sanki gerçek gibi ama sd kanallar resmen çamur gibi kare kare... tüplü tv den izliyordum o bile daha net sd kanallarda.. bazı kanallar daha net mesela fox daha net ama number one resmen çamur gibi.. tüplü tv de hepsi süper netti... tv ayarlarıyla mı ilgili bu normal mi.. bozuk olsa hd yayınlar da buzuk olurdu değil mi.. ama hd yayınlar resmen gerçek gibi.. teledünya 3d kanalının izliyorum yine çok kaliteli ama sd yayınlar çok kalitesiz...

görüntüde sd kanallarda problem varsa arıza kaydı bırakın. frekans ayarlarından kaynaklanabiliyor. kare kare ise tüplüllerde frekans ayarı çok farketmiyor ama lcd'lerde frekans ayarı istiyor.

sinyal kalitesi hd set top box dan hdmi ile izliyorum ve s:92 Q:99 yazıyor düşük değil ama bununla ilgisi olabilir mi ki

ben modülle izlerken servis geldikten sonra görüntüde takılma falan gitmişti. tam bilemeyecem görüntü çamur gibi dediniz göremediğim için. servisin gelmesinin bir zararı yok frekansı ölçerler normalse giderler yoksa düzeltirler. evde birinin durabilme problemi yoksa gelsin ama kimsenin duracak vakti yoksa servisin gelmesiyle uğraşmayın.

Evde bulunan var o problem değil de internet için aradım kaç kere ekip gelecek diyordu gelmedi. teledünya için de aynı şeyi söylerlerse ekip gelir mi acaba arıyayım...

turksat online'dan ya da facebook'tan arıza kaydını söylerseniz gelirler. bir de telefon ile uğraşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

Orijinalden alıntı: muticoo

kanal 778 gelmiş..sinyal yok sifreli falan ayağı yapıyo..777 de de aktivasyon bilginiz yok diyo bu kanalların içeriği ile bilgisi olan varmı?

arkadaşım...ikamet yaptığınız şehirin başkentimiz ankara olduğunu düşünüyorum...ülkemizde teledünya şebekesine anlaşma sağlanarak yeni eklenecek televizyon kanalları ilk kez ankara şehirimizde oturan abonelik sahipleri vatandaşlarımızın hizmetine sunuluyor...istanbul şehirimizdeki abone vatandaşlarımız ankara şehirimizden sonra yeni kanalları izleyebiliyorlar...şebekeye yeni eklenecek kanalların inşallah kaliteli yayınlar olabileceğini tahmin ediyorum...777 ve 778 numaralı yayınlarına eklenen yeni şifreli kanalların içeriklerini bende sizin gibi merak ediyorum...izmir şehrimizde ikamet yapıyoruz ve bizim listemizde söz konusu bahsettiğiniz yeni kanallar henüz sıralamada yerlerini almamışlar...heyecan içinde yenilikleri bekliyoruz...bizim aboneliğimiz set-top-box full hd paket ve bütün şifreli kanallar açık izleyebiliyoruz...şebekeye yeni eklenecek kanallar kuvvetle muhtemel sadece bizim gibi temel paketin üzerine aldığımız sinema ve üst paket abonelerinin hizmetine girecektir...saygılar...

Yok dostum istanbul da ikamet ediyorum ben.. söz konusu 2 kanal listede gözüküyor bizde. bizim evde sd kutu ile HD modül kullanıyoruz ikisinde de görüntü yok. birinde şifreli kanal diğerinde kanal aktivasyon bilgisi yoktur uyarısı veriyor. yaws bi kanal eklicekler kanaldan önce siyah ekran geliyor bi anlasam yaa ahh keşke..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

kanal 778 gelmiş..sinyal yok sifreli falan ayağı yapıyo..777 de de aktivasyon bilginiz yok diyo bu kanalların içeriği ile bilgisi olan varmı?

arkadaşım...ikamet yaptığınız şehirin başkentimiz ankara olduğunu düşünüyorum...ülkemizde teledünya şebekesine anlaşma sağlanarak yeni eklenecek televizyon kanalları ilk kez ankara şehirimizde oturan abonelik sahipleri vatandaşlarımızın hizmetine sunuluyor...istanbul şehirimizdeki abone vatandaşlarımız ankara şehirimizden sonra yeni kanalları izleyebiliyorlar...şebekeye yeni eklenecek kanalların inşallah kaliteli yayınlar olabileceğini tahmin ediyorum...777 ve 778 numaralı yayınlarına eklenen yeni şifreli kanalların içeriklerini bende sizin gibi merak ediyorum...izmir şehrimizde ikamet yapıyoruz ve bizim listemizde söz konusu bahsettiğiniz yeni kanallar henüz sıralamada yerlerini almamışlar...heyecan içinde yenilikleri bekliyoruz...bizim aboneliğimiz set-top-box full hd paket ve bütün şifreli kanallar açık izleyebiliyoruz...şebekeye yeni eklenecek kanallar kuvvetle muhtemel sadece bizim gibi temel paketin üzerine aldığımız sinema ve üst paket abonelerinin hizmetine girecektir...saygılar...

Yok dostum istanbul da ikamet ediyorum ben.. söz konusu 2 kanal listede gözüküyor bizde. bizim evde sd kutu ile HD modül kullanıyoruz ikisinde de görüntü yok. birinde şifreli kanal diğerinde kanal aktivasyon bilgisi yoktur uyarısı veriyor. yaws bi kanal eklicekler kanaldan önce siyah ekran geliyor bi anlasam yaa ahh keşke..

arkadaşım...teledünya şifreli yayın şebekesine yeni eklenecek 777 ve 778 numaralı şimdilik gizemli özel kanalların almanya sat-1 ve pro-7 yayınlarının platforma anlaşma sağlanıp gelmelerini evimizde astra uydu anteni taktırmak imkanı olmadığından ve sadece türksat-hotbird çanak antenleriyle yetindiğimiz için söz konusu almanya özel kanallarının teledünya şebekesine şiddetle eklenmelerini istiyorum...türksatı elektronik posta yağmuruna yakalattırıp elimizden gelebilecek her şeyi deneyelim forumdaşlarım...bilgilerinize sunarım...saygılar...
  • yakın bi zamanda yeni kanal ekleneceği kesin gibi, dikkat ettiyseniz tursatkablo'nun
    internet sitesinde , yerli-yabancı muhtelif kanalları gösteren yerin attarafını boş bırakmışlar,
    büyük ihtimal yeni eklenecek kanallar için yeri hazırladılar...hadi hayırlısı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: punkjan

Teledünya faturalarına zammı geldi ?? 13 tl ödüyürdum şu 2 aydır 20 tl filan geliyo fatura ??

hangi pakete üyesinin söylersiniz yardımcı olabilirim. eğer fazla ise ödemeyin itiraz edin.

Kardeşime de 2 ay 17 tl gelmiş. Son 2 ay faturası 19.98 tl geliyor.

Faturada:

Teledünya hiz. bed................ 9,40
    Sinema Paketi(Şubat 2012)......5,63 tl
    kdv.......................................2,70
    öiv........................................2,25
    önceki aydan devir..................0,07
    Fatura toplamı.......................19,98 tl.

Son aylarda Teledünya fiyatlarında artış oldu mu?
  • arkadaşlar bbc hd dün akşamdan bu yana çalışmıyor.
    hem hd box ta hem de modül de aynı sıkıntı var.
    istanbul-merdivenköy
    benzeri sorun yaşayan var mı?
    bana özel ise arıza kaydı bırakayım.
  • Acil olarak yabancı müzik kanalının gelmesi lazım. MTV yada bir başkası. Dream'den başka yabancı müzik kanalı yok teledünyada. numberoneı müzik kanalı olarak saymnıyorum bile bir kanal anca bu kadar kalitesiz olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: punkjan

Teledünya faturalarına zammı geldi ?? 13 tl ödüyürdum şu 2 aydır 20 tl filan geliyo fatura ??

hangi pakete üyesinin söylersiniz yardımcı olabilirim. eğer fazla ise ödemeyin itiraz edin.

Kardeşime de 2 ay 17 tl gelmiş. Son 2 ay faturası 19.98 tl geliyor.

Faturada:

Teledünya hiz. bed................ 9,40
    Sinema Paketi(Şubat 2012)......5,63 tl
    kdv.......................................2,70
    öiv........................................2,25
    önceki aydan devir..................0,07
    Fatura toplamı.......................19,98 tl.

Son aylarda Teledünya fiyatlarında artış oldu mu?

sizin fatura doğru. temel paket 12.5 tl oldu. 7.5 tl'de sd sinema paketine ödeyecek. sizin temel pakete ödedediğiniz ücret ocak ayındaki zam ile 12.5 oldu o yüzden. 20 tl tutuyor tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moneta

arkadaşlar bbc hd dün akşamdan bu yana çalışmıyor.
    hem hd box ta hem de modül de aynı sıkıntı var.
    istanbul-merdivenköy
    benzeri sorun yaşayan var mı?
    bana özel ise arıza kaydı bırakayım.

ankara'da bbc hd yok. genel bir arıza var zannederim.
  • quote:

arkadaşım...teledünya şifreli yayın şebekesine yeni eklenecek fox international channels paketi:fox movies...fox crime...fox life...fox sports...kanalları platforma gelecekmidir?...dikkatinizi çekerim...saygılarımla...
  • Biten taahhüt süresinden sonra Teledünya HD sinema paketinden kurtulmuş bulunuyorum.Alırken dahil olduğum kampanya nedeniyle metazori satmışlardı (Bedava modem ve yarı fiyatlı STB vermişlerdi-105 TL). Hep aynı filmleri döndürmesi, genelde kaliteli filmlerin azlığıyla dikkatimi çekmişti hep.

Bugün çağrı merkezi aracılığıyla kapattırdım.Bu çile bitti.
  • Teledünya Sinema Kanalı Mart ayı reklamında çalan müzik'in ismini bilen var mı acaba? (Heartbreaker,solitary man,the keeper,amelia filmlerinin içinde olduğu reklam)
  • Online islemler sayfasindan faturami oduyordum ama son 2 gundur hata veriyor, yatiramiyorum.
    Baska nereden yatirilabiliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Online islemler sayfasindan faturami oduyordum ama son 2 gundur hata veriyor, yatiramiyorum.
    Baska nereden yatirilabiliyor?

banka şubelerinden,ptt'lerden ödeyebiliyorsun peşin ise. turksat abone merkezlerinden de kredi kartı ile ödeyebilrsin.http://turksatkablo.com.tr/odeme-noktalari.aspx adresinde görebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.