Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (639. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.161
Cevap
275
Favori
3.120.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaraSakall

quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar... t..... forum sitesinde mesaj yazan bir üyenin ifadesine göre nisan ayında teledünya şebekesine yeni kanallar eklenebileceğini okudum...haberin ne derece doğru çıkabileceğini zamanı gelince göreceğiz...

yeni kanal ekleneceği zaman niye son ana kadar bekliyolar, sitenden 1,2 hafta önce haber ver
    sanki devlet sırrı..

Aynen yaa hatta önceden haber verki millet haberi duyunca abone olsun dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraSakall

quote:

arkadaşlar... t..... forum sitesinde mesaj yazan bir üyenin ifadesine göre nisan ayında teledünya şebekesine yeni kanallar eklenebileceğini okudum...haberin ne derece doğru çıkabileceğini zamanı gelince göreceğiz...

yeni kanal ekleneceği zaman niye son ana kadar bekliyolar, sitenden 1,2 hafta önce haber ver
    sanki devlet sırrı..

arkadaşım...mesajına tamamen katılıyorum...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...saygılar...
  • Teledünya faturalarına zammı geldi ?? 13 tl ödüyürdum şu 2 aydır 20 tl filan geliyo fatura ??
  • arkadaşlar...uydunet aboneliğimi sözleşme taahhütüm sona erince iptal yaptırtıp süperonline 20 mbps fiber optik internet aboneliğimi almıştım...her şey dahil şimdilik son faturam 107 lira 50 kuruş gelmiştir...nisan ayında faturamdan 5 mbps uydunet aylık ücreti 69 lira düşecek ve söz konusu tarihten itibaren her ay düzenli şekilde faturam kablolu yayın+teledünya temel paketi+üst paketi+sinema paketi dahil full hd paket toplam 38 lira 50 kuruş gelebilir...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: punkjan

Teledünya faturalarına zammı geldi ?? 13 tl ödüyürdum şu 2 aydır 20 tl filan geliyo fatura ??

hangi pakete üyesinin söylersiniz yardımcı olabilirim. eğer fazla ise ödemeyin itiraz edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

quote:

Teledünya faturalarına zammı geldi ?? 13 tl ödüyürdum şu 2 aydır 20 tl filan geliyo fatura ??

hangi pakete üyesinin söylersiniz yardımcı olabilirim. eğer fazla ise ödemeyin itiraz edin.

bi ekstra yok standart paket .hd kanallar var ama bunlar standart dahilinde demi ? film kanalı filan yok yani .
  • quote:

quote:

quote:

bi ekstra yok standart paket .hd kanallar var ama bunlar standart dahilinde demi ? film kanalı filan yok yani .

kutu ücreti yoksa aylık temel pakete hd kanallarda dahil 12.5 tl ödeyeceksiniz. turksat online işlemlerden ya da çağrı merkezinden faturaya itiraz edin. sinema ve üst paket(animal planet,discover science gibi 4 kanal) üyesi değilsiniz. fatura detayını da bildirirseniz niye aldıklarını anlarım yanlış varsa itiraz edin.
  • kanal 778 gelmiş..sinyal yok sifreli falan ayağı yapıyo..777 de de aktivasyon bilginiz yok diyo bu kanalların içeriği ile bilgisi olan varmı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kutu ücreti yoksa aylık temel pakete hd kanallarda dahil 12.5 tl ödeyeceksiniz. turksat online işlemlerden ya da çağrı merkezinden faturaya itiraz edin. sinema ve üst paket(animal planet,discover science gibi 4 kanal) üyesi değilsiniz. fatura detayını da bildirirseniz niye aldıklarını anlarım yanlış varsa itiraz edin.

fatura tutarı şu şekilde hocam . hizmet açma dediği çok önceden unuttuğum bi fatura varmış kesmişlerdi geçen ay o galiba . ama geçen faturalara baktım normal şartlarda 10 tl ödüyordum hep . geçen faturalar hep öyle bu kadar fark olması garip .

KTV PROMOSYON - ( ŞUBAT-2012 ) :
    -6.76 TL
    TELEDÜNYA HİZMET BED. - ( ŞUBAT-2012 ) :
    9.4 TL
    TELEDUNYA HİZMET AÇMA - ( MART-2012 ) :
    3.76 TL
    KTV HİZMET BED. - ( ŞUBAT-2012 ) :
    6.76 TL
    GECİKME BEDELİ - ( EKİM-2011 ) :
    0.53 TL
    GECİKME BEDELİ - ( EYLÜL-2011 ) :
    0.7 TL
    Fatura Taksit Ayrıntı
    Tutar

TOPLAM :
    14.39 TL
    KDV Toplamı :
    2.59 TL
    ÖİV Toplamı :
    2.15 TL
    TOPLAM FATURA TUTARI :
    19.13 TL
    ÖDENECEK TUTARI :
    19.1 TL
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

fatura tutarı şu şekilde hocam . hizmet açma dediği çok önceden unuttuğum bi fatura varmış kesmişlerdi geçen ay o galiba . ama geçen faturalara baktım normal şartlarda 10 tl ödüyordum hep . geçen faturalar hep öyle bu kadar fark olması garip .

-6.76 TL
    9.4 TL
    3.76 TL
    6.76 TL
    0.53 TL
    0.7 TL
    Fatura Taksit Ayrıntı
    Tutar

TOPLAM :
    14.39 TL
    KDV Toplamı :
    2.59 TL
    ÖİV Toplamı :
    2.15 TL
    TOPLAM FATURA TUTARI :
    19.13 TL
    ÖDENECEK TUTARI :
    19.1 TL

temel paket 12.5 tl ondan sonra sizden açma bedeli almışlar 5 tl'ymiş. kalan 2 tl'yi de gecikme bedeli almışlar. gelecek ay faturanız 12.50 gelecek gelmezse itiraz ediniz. Duruma göre hesap doğru gözüküyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

-6.76 TL
    9.4 TL
    3.76 TL
    6.76 TL
    0.53 TL
    0.7 TL
    Fatura Taksit Ayrıntı
    Tutar

TOPLAM :
    14.39 TL
    KDV Toplamı :
    2.59 TL
    ÖİV Toplamı :
    2.15 TL
    TOPLAM FATURA TUTARI :
    19.13 TL
    ÖDENECEK TUTARI :
    19.1 TL

temel paket 12.5 tl ondan sonra sizden açma bedeli almışlar 5 tl'ymiş. kalan 2 tl'yi de gecikme bedeli almışlar. gelecek ay faturanız 12.50 gelecek gelmezse itiraz ediniz. Duruma göre hesap doğru gözüküyor.

Teşekkür ederim dostum gelecek ay dediğin gibi olmazsa itiraz edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: muticoo

kanal 778 gelmiş..sinyal yok sifreli falan ayağı yapıyo..777 de de aktivasyon bilginiz yok diyo bu kanalların içeriği ile bilgisi olan varmı?

arkadaşım...ikamet yaptığınız şehirin başkentimiz ankara olduğunu düşünüyorum...ülkemizde teledünya şebekesine anlaşma sağlanarak yeni eklenecek televizyon kanalları ilk kez ankara şehirimizde oturan abonelik sahipleri vatandaşlarımızın hizmetine sunuluyor...istanbul şehirimizdeki abone vatandaşlarımız ankara şehirimizden sonra yeni kanalları izleyebiliyorlar...şebekeye yeni eklenecek kanalların inşallah kaliteli yayınlar olabileceğini tahmin ediyorum...777 ve 778 numaralı yayınlarına eklenen yeni şifreli kanalların içeriklerini bende sizin gibi merak ediyorum...izmir şehrimizde ikamet yapıyoruz ve bizim listemizde söz konusu bahsettiğiniz yeni kanallar henüz sıralamada yerlerini almamışlar...heyecan içinde yenilikleri bekliyoruz...bizim aboneliğimiz set-top-box full hd paket ve bütün şifreli kanallar açık izleyebiliyoruz...şebekeye yeni eklenecek kanallar kuvvetle muhtemel sadece bizim gibi temel paketin üzerine aldığımız sinema ve üst paket abonelerinin hizmetine girecektir...saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 26 Mart 2012; 16:10:32 >
  • Arkadaşlar ben de cumartesi vatan bilgisayardan aldım 46 d 7000... Hd görüntüler süper gerçek gibi.. Teledünya hd settop box tan hdm i ile izliyorum. hd kanallar sanki gerçek gibi ama sd kanallar resmen çamur gibi kare kare... tüplü tv den izliyordum o bile daha net sd kanallarda.. bazı kanallar daha net mesela fox daha net ama number one resmen çamur gibi.. tüplü tv de hepsi süper netti... tv ayarlarıyla mı ilgili bu normal mi.. bozuk olsa hd yayınlar da buzuk olurdu değil mi.. ama hd yayınlar resmen gerçek gibi.. teledünya 3d kanalının izliyorum yine çok kaliteli ama sd yayınlar çok kalitesiz...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muticoo

kanal 778 gelmiş..sinyal yok sifreli falan ayağı yapıyo..777 de de aktivasyon bilginiz yok diyo bu kanalların içeriği ile bilgisi olan varmı?

arkadaşım...ikamet yaptığınız şehirin başkentimiz ankara olduğunu düşünüyorum...ülkemizde teledünya şebekesine anlaşma sağlanarak yeni eklenecek televizyon kanalları ilk kez ankara şehirimizde oturan abonelik sahipleri vatandaşlarımızın hizmetine sunuluyor...istanbul şehirimizdeki abone vatandaşlarımız ankara şehirimizden sonra yeni kanalları izleyebiliyorlar...şebekeye yeni eklenecek kanalların inşallah kaliteli yayınlar olabileceğini tahmin ediyorum...777 ve 778 numaralı yayınlarına eklenen yeni şifreli kanalların içeriklerini bende sizin gibi merak ediyorum...izmir şehrimizde ikamet yapıyoruz ve bizim listemizde söz konusu bahsettiğiniz yeni kanallar henüz sıralamada yerlerini almamışlar...heyecan içinde yenilikleri bekliyoruz...bizim aboneliğimiz set-top-box full hd paket ve bütün şifreli kanallar açık izleyebiliyoruz...şebekeye yeni eklenecek kanallar kuvvetle muhtemel sadece bizim gibi temel paketin üzerine aldığımız sinema ve üst paket abonelerinin hizmetine girecektir...saygılar...

Ankara'ya gelen test kanalı yok. Hangi şehir olduğunu bilmiyorum. Belki o ile ait yerel kanal test ediliyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

Arkadaşlar ben de cumartesi vatan bilgisayardan aldım 46 d 7000... Hd görüntüler süper gerçek gibi.. Teledünya hd settop box tan hdm i ile izliyorum. hd kanallar sanki gerçek gibi ama sd kanallar resmen çamur gibi kare kare... tüplü tv den izliyordum o bile daha net sd kanallarda.. bazı kanallar daha net mesela fox daha net ama number one resmen çamur gibi.. tüplü tv de hepsi süper netti... tv ayarlarıyla mı ilgili bu normal mi.. bozuk olsa hd yayınlar da buzuk olurdu değil mi.. ama hd yayınlar resmen gerçek gibi.. teledünya 3d kanalının izliyorum yine çok kaliteli ama sd yayınlar çok kalitesiz...

görüntüde sd kanallarda problem varsa arıza kaydı bırakın. frekans ayarlarından kaynaklanabiliyor. kare kare ise tüplüllerde frekans ayarı çok farketmiyor ama lcd'lerde frekans ayarı istiyor.
  • Ntvspor hd olarak ne zaman gelebilir bilen yazabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurcan1017 -- 26 Mart 2012; 19:11:34 >
  • yeni gelecek kanallar "fox international channels türkiye"ye ait kanallardan ve nat geo wild sd'den oluşmakta.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ben de cumartesi vatan bilgisayardan aldım 46 d 7000... Hd görüntüler süper gerçek gibi.. Teledünya hd settop box tan hdm i ile izliyorum. hd kanallar sanki gerçek gibi ama sd kanallar resmen çamur gibi kare kare... tüplü tv den izliyordum o bile daha net sd kanallarda.. bazı kanallar daha net mesela fox daha net ama number one resmen çamur gibi.. tüplü tv de hepsi süper netti... tv ayarlarıyla mı ilgili bu normal mi.. bozuk olsa hd yayınlar da buzuk olurdu değil mi.. ama hd yayınlar resmen gerçek gibi.. teledünya 3d kanalının izliyorum yine çok kaliteli ama sd yayınlar çok kalitesiz...

görüntüde sd kanallarda problem varsa arıza kaydı bırakın. frekans ayarlarından kaynaklanabiliyor. kare kare ise tüplüllerde frekans ayarı çok farketmiyor ama lcd'lerde frekans ayarı istiyor.

sinyal kalitesi hd set top box dan hdmi ile izliyorum ve s:92 Q:99 yazıyor düşük değil ama bununla ilgisi olabilir mi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ducklingz

yeni gelecek kanallar "fox international channels türkiye"ye ait kanallardan ve nat geo wild sd'den oluşmakta.

Aynı şeyi az önce başka bir sitede okudum,şimdi burada.Doğruysa çok iyi olur.Özellikle Fox grubu.Nat Geo HD var zaten.SD ye gerek yok.(SD STB kullananlar için iyi olur.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolBaro1 -- 26 Mart 2012; 21:35:43 >
  • quote:

quote:

quote:

sinyal kalitesi hd set top box dan hdmi ile izliyorum ve s:92 Q:99 yazıyor düşük değil ama bununla ilgisi olabilir mi ki

ben modülle izlerken servis geldikten sonra görüntüde takılma falan gitmişti. tam bilemeyecem görüntü çamur gibi dediniz göremediğim için. servisin gelmesinin bir zararı yok frekansı ölçerler normalse giderler yoksa düzeltirler. evde birinin durabilme problemi yoksa gelsin ama kimsenin duracak vakti yoksa servisin gelmesiyle uğraşmayın.
  • 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.