Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (390. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: culpanext , culpanext
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.256
Cevap
276
Favori
3.126.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: :://riDDler

Istanbul yeşilyurt, ben de conax modül ile izliyorum SkyNews ve NatGeo Adventure kanallarını izleyemiyorum. Kanallar var ancak yayın yok.

bence hiç arama yaptırma!
    çünkü arada öyle gidiyor kanallar...
    bu tamamen teledünya kaynaklı bir sorun... bunun kutu ya da conax ile alakası yok. 10 gün kutuyla kullandım, conaxtan beterdi. her seferinde dil seç, favori yap, oooo...
    mesela dün kuruldu benim lcd+conax... akşam bir ara discovery yoktu, dediğin gibiydi. (adı var, siyah ekran)
    sabah baktım, gelmiş...
    bu gibi durumlarda tarama yapmayın. ha, yapacaksanız da kanal yedekleme imkanınız varsa yedekledikten sonra yapın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agreement -- 21 Eylül 2010; 17:54:47 >
  • kadıköyde biberli conax ile şu anda N.adventure yi seyrediyorum bir problem yok şimdilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka10

kadıköyde biberli conax ile şu anda N.adventure yi seyrediyorum bir problem yok şimdilik

kadıköyün neresindesiniz ve ne kadar süredir seyredebiliyorsunuz?
    conax ı ne zaman almıştınız
    aldığınız yeri de öğreenebilirmiyim?
    ben 2010 ocakta ankara kayacenterdan almıştım acaba yeni conaxlar seyredebiliyormu,onu öğrenmek istiyorum?
  • bende istanbul-bahçelievlerden teledünya sd set up box kullanıcısıyım ... nat geo advanture ve sky news kanallarında bir problem yok.. bende conax biberli modül alacaktım ama baktım ki çok sıkıntı oluyor.. özellikle kanal lar ve EPG de HD set up box yarı fiyatına kampanyasına dahil olcam 105 tl modül de aynı para HD set up box alırım daha iyi ekstra kumanda olsun artık... imkanım olsa combo set up box alcam ama çok para :(
  • sorunuz arada kaynamış,DT den geçen biri olarak hemen TD HD ye geçin derim.Görüntü kalitesi bende çok farketti.
    çok daha güzel ve net görüntü var.HD kanallar da cabası.

quote:

Orijinalden alıntı: C-E-R-K-E-Z

Merhaba,

Teledünda, Hd box kullanan arkadaşlar, Digitürk ile kıyaslarsa hangisi daha iyi yayın verir.
    106 ekran Pioneer Kuro'da izliyeceğiz.

Şuan digitürk takılı ancak verdiğim parayı bu görüntüyemi verdim diyecek kadar berbat. D-smart vardı öncesinde o bile Digitürk'ten iyiydi.

Digitürk birde 106 ekrana tam oturmuyor buda ayrıca bizi çıldırtıyor.
  • modülün tek kumanda avantajı olsada...Bırakın LCD yi , panel görevini yapsın.Maliyet birbirine yakın olacaktır zaten bence ayrı box alın.

quote:

Orijinalden alıntı: ekol25

arkadaşlar yeni lcd aldım samsung 40c650. kablo tv var evde acaba conax modül mü alsam yoksa hd stb mi ?modülde hangisini önerirsiniz yardımcı olursanız sevinirim tşk
  • philips 47PFL7403 model LCD televizyonuma Conax modül taktım. Menüde Common Interface seçeneği vs. çıktı ama kanal araması yaptığımda hiçbir şekilde dijital kanalları bulamıyor. dijital alım:test seçeneğine girdiğimde ise sinyal gücünün zayıf olduğu yazıyor.
    Bir de; ben modülü almadan önce araştırdığımda, TV'nin DVB-C tunerlı olduğuna emindim(5-6 önce aldım, öyle kenarda duruyordu modül) ama şuan baktığımda, hiçbir kaynakta DVB-C bulundurduğu yazmıyor.

Bu Televizyon ile Teledünya izleyen var mı?
    Eğer yoksa hiç kullanılamamış Conax modül almak isteyen var mı?
  • 5-6 ay evvel kadıköyde yazıcı iş hanından aldım conaksı n.adventure yide 10 gün önce yeni kanal varmı diye tarama yaptırdım kendi güncelleme yapmıyo diye o günden beri bütün kanalları problemsiz seyrediyorum (trt1- show un yer değiştirmesi hariç )
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLStorM

philips 47PFL7403 model LCD televizyonuma Conax modül taktım. Menüde Common Interface seçeneği vs. çıktı ama kanal araması yaptığımda hiçbir şekilde dijital kanalları bulamıyor. dijital alım:test seçeneğine girdiğimde ise sinyal gücünün zayıf olduğu yazıyor.
    Bir de; ben modülü almadan önce araştırdığımda, TV'nin DVB-C tunerlı olduğuna emindim(5-6 önce aldım, öyle kenarda duruyordu modül) ama şuan baktığımda, hiçbir kaynakta DVB-C bulundurduğu yazmıyor.

aramayı yaparken ülke olarak almanya veya fillandiya'yı seçmek gerekiyor diye biliyorum. bu şekilde denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPAK

quote:

philips 47PFL7403 model LCD televizyonuma Conax modül taktım. Menüde Common Interface seçeneği vs. çıktı ama kanal araması yaptığımda hiçbir şekilde dijital kanalları bulamıyor. dijital alım:test seçeneğine girdiğimde ise sinyal gücünün zayıf olduğu yazıyor.

aramayı yaparken ülke olarak almanya veya fillandiya'yı seçmek gerekiyor diye biliyorum. bu şekilde denediniz mi?

Evet; Finlandiya, İsveç ve Almanya ile denedim ama bir türlü kanal bulamadı. Arama bittiğinde ise menüde Dijital:Test Alımı diye bir seçenek çıkıyor. Onu seçtiğimde ise elle frekans seçme seçeneği çıkıyor ve altta sinyal gücünün zayıf olduğu yazıyor.
  • İstanbul Bakırköy'deyim, ben de izleyebiliyorum Nat Geo Adv. ve Sky News'u...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sovereign1983

İstanbul Bakırköy'deyim, ben de izleyebiliyorum Nat Geo Adv. ve Sky News'u...

alınan yer ,zaman ve/veya lcd markası arasında bir bağlantı var mı diye soruyorum.
    siz nerden ve ne zaman almıştınız acaba biberli conaxı?(ben ankara kayacenterdan 2009 aralıkta almıştım)
    lcd nizin markasını öğrenebilirmiyim?(benimki sony),
  • Kablolu arama seçeneğinden başlangıç frekansını 0 Mhz. Bitiş frekansını da 800 Mhz yazıp kaydetin sonra diital arama dan tam arama yaptırırsanız çıkcaktır. Ben şahsen böyle yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HERONWARS

Kablolu arama seçeneğinden başlangıç frekansını 0 Mhz. Bitiş frekansını da 800 Mhz yazıp kaydetin sonra diital arama dan tam arama yaptırırsanız çıkcaktır. Ben şahsen böyle yaptım.

bende sorun şu :nat geo adv ve skynews sol üstte gözüküyor,oynayan program adı da yazıyor ama 5 saniye sonra servis bulunamadı diyor.biirde benim lcd sony w 5500.manuel arama yapamıyorum.kendisi otomatik arıyor(belki de manuel arama menüsü var ama ben bulamıyorum)
  • quote:

Ülke ayarlarından Almanyayı seç, sonra tekrar dijital alım testi yap.
  • nat geo adv ve skynews in frekansı nedir acaba bende hala çıkmıyor.Manuel aratayım bir de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meneshbjk

40w4000 tipi televizyon kullanıyorum bu settopbox'ı almadan abone olabilecekmiyiz merak ettim :S forumda brz baktım fakat net bir cevap verebilen yok :(

TV'niz DVB-C (h.264) ce CI destekli. Conax Modülle Teledünya temel pakette yer alan SD ve HD tüm kanalları izleyebilirsiniz. Modülü temin ettikten sonra 4440126 yı arayarak conax modülünüzün olduğunu söyleyip set top box istemediğinizi belirterek Teledünya'ya abonelik başvurunuzu yapabilirsiniz.

Selamlar.

kabloteknik
  • hatipoğlundada aynı problem varmış kerem10
    Burayı okuyan teledünya yetkilisi varsa onlara soruyorum bu yaptığınız ne demek oluyor?
  • bnde sony 46w5720 var. Bnde de ayni ole kerem10 arkadsimin ki gibi 5sn yaziyo progrm adini sonra secilen program bulunamiyor diyor. Avcilar ist. Teledunya da sorun olmali bnce.
  • merhaba arkadaşlar,
    acil tarafından cevap verirseniz sevinirim.
    LG 42LE5300 modelinde CI SLOT+DVBC+HD TUNER ver mıdır?
    kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.