Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2049. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
46.163
Cevap
275
Favori
3.120.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20472048204920502051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AMC

Maşallah baya kullanmışsınız. Benimde 7/24 çalışan IP kameralarımda kullandığım hatta benzer durumda.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Bu da benim kullanımlar, evet evde telefon aramaları bile VoWifi ile internetten yapılıyor.

KABLO TV   [ANA KONU]
  • Devir internet devri hocam artık elimiz ayağımız resmen elektrik nasıl temel ihtiyaçsa internette o hale geldi ev halkıda netflixe alıştı karantina döneminde benden fazla izliyorlar :)
  • Sizi uploadda geçmek zor hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar yarın Dortmund Bayern maçı var s sport kanalında bayramda tüm kanallar ücretiz diyordu kablo tv maçı şifresiz izleyebileceğiz değil mi?
  • Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    Evet, bayramda kanallar şifresiz. İzleyebilirsiniz maçı.

• mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    Çok sağol dostum bilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnihatgokcek

Sizi uploadda geçmek zor hocam :)
    7/24 çalışan üç. IP kamera koyun kesin geçersiniz :) İki tane ile ancak bu kadar oluyor :)
  • Hayırlı bayramlar herkese çoğu kanallar net ama National geo ve Fox gurubu kanalları mozaikli çözümü varmı lokasyon İstanbul Avrupa yakası

• Hocam bir şey soracağım, bu ikinci kablonet bağlantısı için tarife ücretiniz ve modem kira (belki de satın almışsınızdir modemi bilemem) dışında bir ücret ödüyor musunuz ?

• Kanal d yayin yok

• Dün kablo tv sayesinde maçı takılmadan izleyebildik

Ssport plus ilk 30 dk açılmamış. Tv+dan da telefondan baktığımda takılmalar oluyordu.
  • Akbaba24 kullanıcısına yanıt
    DVB-T karasal yayın desteği demek. İzleyebilmeniz için televizyonuzda DVB-C desteği olması gerekiyor. Yoksa izleyemezsiniz. Televizyonuz eski de olsa DVB-C desteği olabilir. Televizyonuzun modelini yazarsanız desteği olup olmadığına bakabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 27 Mayıs 2020; 13:13:23 >
  • Donmalar var ,ve ayrıca sinyaller gidip geliyor neler oluyor bu platforma..Yetti artık sizden bir cacık olmaz.😷😷😷😷

• kanallar bir açılıyor bir açılmıyor, saçmaladı iyice..
  • Akbaba24 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/35585219 geçmişte kullanan arkadaşlar olmuş, sorun çıkaracağını zannetmiyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba24

Bu mesaj silindi.
    Televizyonunuzda DVB-C desteği mevcut. Kullanıcı kılavuzunda belirtmişler. Kılavuza buradan ulaşabilirsiniz.

Kablo TV yayınlarını alabilmek için televizyonun ülkesini (dilini değil sadece ülkesini) Finlandiya olarak ayarlamanız gerekiyor.

Televizyonun DVB-C desteğini basitçe deneyebilirsiniz.

+ Televizyonun anten girişine Kablo TV kablosunu takın. (Kablo TV kablosunun ucu anten girişine uygun değilse ucu değiştirin, aşağıdaki gibi olmalı.)

KABLO TV   [ANA KONU]

+ Opsiyon menüsüne girin Ülke kısmından Finlandiya seçeneğini seçin.

+ Ayar menüsü altındaki oto ayarlama kısmına tıklayın ve Kablo seçeneğini seçin, Başlat diyerek kanalları arayın.

+ Arama sonucunda Kablo INFO HD kanalı listede çıkmalı. Bu kanal şifresizdir, bu kanalı izleyebiliyor iseniz cihazınızda Dijital Kablo TV hizmeti sorunsuz çalışıyordur.
  • Arkadaşlar merhaba ben conax modül kullandığım için bilmiyorum da meraktan soruyorum. Kutu ile kullanan arkadaşlar, kutudan f connector ile mi yayını bağlıyorlar yoksa ethernet vasıtasıyla internetle mi? (Kısacası yayını internet ile mi alıyorsunuz bakır kablo ile mi?)

• hako42 H kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,Conax modülle doğrudan anten bağlantısı ile bağlantısı kuruluyor. Modülde modül girişine takılıyor. HD kutularda F konnektör ile kutu bağlantısı kuruluyor. Televizyona da HDMI kablo ile aktarılıyor. iKutu (Akıllı kutuda) F konnektör ile bağlantı kurulup HDMI ile bağlanıyor diye biliyorum da KabloWeb gibi internet bağlantısı isteyen kısımları için ethernet bağlantısı istiyor.
  • Premier League 17 Haziran'da erteleme maçları ile başlıyor. 19 Haziran'da ise lig 30. hafta maçları ile tam anlamıyla başlıyor.

Lig yönetimi kalan 92 maçın tamamının İngiltere canlı yayınlanacağını açıkladı.

Maçlar;
    Hafta Sonu;
    Cuma: 22:00
    Cumartesi: 14:30, 17:00, 19:30 ve 22:00
    Pazar: 14:00, 16:00, 18:30 ve 21:00
    Pazartesi: 22:00

Hafta İçi;
    Salı: 20:00 ve 22:00
    Çarşamba: 20:00 ve 22:00
    Perşembe: 20:00 ve 22:00 oynanacak. LaLiga olduğu gibi PL'de de 10 maçın tamamı kalan haftalarda farklı saatlerde oynanacak. S Sport tüm maçları verir sanırsam.

Umarım Kablo TV BundesLiga'da yaptığı kıyağı Premier League 30. hafta maçlarında da yapar. Premier League show izleriz.
  • 
Sayfa: önceki 20472048204920502051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.