Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1929. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.163
Cevap
275
Favori
3.120.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19271928192919301931
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana bu tarife 85 tl dediler bekleyeyim o zaman aramalarini. Belki daha uygun fiyat verirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    Ben eski abone olduğum için olabilir.Ama beklemeye deymez.Eger pc de oyun indirme işlemi yapıyorsanız 7 ila 12 dışında 100 mbit indirirsiniz.Tabi altyapınız önemli

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Aityapi destekliyor 100mbi. 75 tlye 50mb olan tarife var bir de karar vericem bir kac gune. Internetten film mac vs izliyorum. Netflix bein connect onlar icin aksam 20mb yeter rahat. 5 mb icin 10 tl fark vermeye gerek yok gibi.

4k acmayacaksaniz 100 sart değil 35 dahi yeter 4k için netflix ama oyun film indiriyor saniz değer bence.Ama modemin wifi si kötü 100 olan odada salonda 20 lere düşüyor

Download yapmiyorum cok fazla. 4K degil actigim seyler. Zaten tv 4k degil. Netflix ve beinconnect icin aksam 20gb gayet yeterli gibi. 24 kullaniyorum hic sorun yasamadim ama bana da 80 tl 100mb derlerse onu tercih ederim 75e 50mb yerine.

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Animaux, Chasse&Peche, Viasat Explore SD'den HD'ye geçti mi,

Viasat History/Nature HD kanalı 24 saatli Viasat History HD ve Viasat Nature HD oldu mu,

S Sport HD, S Sport 2 HD, BBC Earth HD ve Boomerang HD kanalları eklendi mi benim için tamamdır. :) Sadece benim için değil bir çok kişi içinde böyle olduğunu düşünüyorum.

Kaliteli başka kanalları(Edge Sport, Love Nature vs.) ekstra olarak kabul ediyorum.
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Çoğu abone aynı beklenti içinde düşüncelerinize katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 17 Ekim 2019; 13:35:13 >
    Serdar hocam bir haftadır düzelmisti,şimdi bir kaç gündür yine sinyal ve mozaiklenme durumu var.Anadolu acibadem santrali sizce ne kadar sürecek bu durum 2.5 ay oldu.Müşteri hizmetleri altyapı çalışması diyor,2.5 ay oldu diyorum bu konuda teknik ekip bilgisi var ben bu kadarını soyleyebiliyorum diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 17 Ekim 2019; 14:49:45 >
    Dostum daha ne kadar net olabiliriz bilmiyorum.
    Türksat bu işi bilmiyor ve yetersiz. Türksat platformu işin içinden çıkamadı bununla ilgili detaylı bir inceleme yapmalı,ama oda yok işi boşlamiş durumda daha ne kadar bu durumu çekilecek.
    Aboneler isyanda bu konuda bununla alakalı bende şikayet ettim daha çözülemiyor? İşi kalbur üstü yapılımasıdır detaylı Servis elemanı yok işin içinden çıkması için.

Ankara'da bu kadar uzun sürmemişti. Sorunun çözülmesi gerekiyordu. İl müdürlüğü ile iletişime geçerseniz belki arızayı daha kısa sürede gidermeleri sağlanabilir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgiye sahiptirler,en kötü neden uzadığını öğrenmiş olursunuz. Çok uzun sürmüş.
  • İ kutu kullaniyorum her kanalda 5-10 dak arayla kirilma ve mozaiklenme oluyor aylardir boyle pek kullanmiyordum tv yi bu yuzden ugrasmadim şimdi lazim oldu ama hala duzelmemis bu sorun mh ile de gorustum yarin servis gelecek bu sorunu yaşayip cozumunu bilen var mi kasim da
    Sozlesme bitiyor ona gore degerlendirecem cunku bu sekilde tv tarafi kullanilmiyor

Kablo tv de fiyatlar herkese ayni digiturk gibi ona buna farkli fiyat yok bilginiz olsun sitede paketlerde fiyat ne yaziyorsa onu satiyorlar

• TheNet1 T kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. 85 tl 100mb olani alirim muhtemelen.

Bakalim artık olmadı öyle yapacagim.Saolun serdar hocam.
    Weise
    Dostum bende anlamadım nasıl bir tahribat yada yapılanma oldu ki bukadar uzun sürdü.

Rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Rica ederim
    Merhaba Serdar Hocam,
    Uzun zamandır bu forumdan uzak kalmıştım (şifre problemi). Konu sahibi bendim. O zamanlar Teledünya başlığı ile açmıştım. Nasıl oldu da bu konu sahibi siz olarak değişti?
  • 107 kanala bir kanal eklendi.Ala Too 24 tv .
    Yayın şimdilik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 18 Ekim 2019; 17:46:44 >
  • nightbird N kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Sizden sonraki devirler nasıl gerçekleşti bilemiyorum,en sonu konuyu devralan forumdan ayrılınca konuyu bana devretmek istedi,devretti. İlk mesajı yeniden hazırlamıştı,mesajı ben hazırlamadım,mesajda küçük değişiklikler yaptım. İki yıl olmuş olabilir.Konuya çok katkınız olmuştu. Sizi yeniden forumda gördüğüme sevindim.

Selamlar,

@weise Ala Too 24 TV Kırgızistan kanalıymış(378 MHZ 6900 256QAM). Ankara'da yayın var. Haber kanalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 18 Ekim 2019; 21:16:42 >
    Teşekkürler yayın şuan aktif halde bu kanalların yerine kaliteli kanalları ekleyebilir Hâlâ Sd kanalları eklenmekte.
    Buda hiç hoş degil açıkcası.Türksattan beklentim çok düştü bu yüzden fazla beklentimde kalmadı.

• Rica ederim
  • 
Sayfa: önceki 19271928192919301931
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.