Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1927. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19251926192719281929
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün gece 23.30 gibi beIN Sports HD 2 kanalında "Dünya Halı Saha Şampiyonası" vardı. Ne hikmetse o maçları da yayınlayamıyor Kablo TV. Kanalda, "Kablo TV'nin yayın hakkı olmadığı" yazısı mevcuttu.

Acaba şu S Sport kanalları gelirse şayet, bu yayın hakkı bilmecesi çözülür mü? O kadar para verdik, ama kanallardaki yayınlar sürekli yayın hakkı durumundan kapalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S sport hd ,S sport 2 hd Üst pakette yer alacak ,ayrıca ek ücret talep edecekler kanımca yanılıyorda olabilirim.

• bunları burdan dilendirmesek iyi olur. silerseniz sevinirim.

• qqqqqq0 Q kullanıcısına yanıt
    Neden? Sebeni ögrenmek isterim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Max Kruse

Neden? Sebeni ögrenmek isterim...
    Burası takip edilen yer. O yüzden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaş herhalde bir hayvanın aklına karpuz kabuğunu düşürmeyin diyor sanırım

Üst pakete ekleyipte ek ücret isteyemezler. D-Smart'ın belgeselsever paketi gibi olması gerekir. Tarifeye ek beIN paketinden ağızları yandı bir kere, tekrar kalkışırlar mı böyle bir işe bilmem ama kalkışmamaları onların yararına olur çünkü üst pakete talep artar.

Ek bilgi vereyim, D-Smart, "6 sene önce" NTV Spor Smart HD'de aynısını yaptı, ek paket satmak istedi, bir kaç ay öyle gitti, tepki ve talep olmamasından sonra mecbur full ve sporlu paketlere açmışlardı kanalı.

Bu arada forumdaş, tekrardan hoşgeldiniz foruma.
  • qqqqqq0 Q kullanıcısına yanıt
    Herkez herşeyi konuşuyor eger fiyat konusuysa ,yansır üst pakete diye ise silebilirim ama bu sebepten degilse anlamakta güçlük çekiyorum mesajımın neden silmem gerekir anlamamdım.
    Üst paket fiyat yükselmesin diyeyse silerim.
    Eger öyle düşünüyorsanız gerçekten silerim problem degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 14 Ekim 2019; 18:43:43 >
  • 19 tl s sport paketi çıkarırlar diye tahmin ediyorum. İki sene taahütlü fiyatı bu. Normali 39 falan olur. Az buz değil iki en önemli lig formula1 ve nba var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 14 Ekim 2019; 18:41:24 >
  • Fiyat artmasını bende istemem ?
    Emin olun.😊😊😊😊

• Ne yaptın forumdaş, S Sport+ alsan daha ucuza gelir. Kaldı ki sadece S Sport olarak D-Smart'ta Aile Spor paketinde 32 TL, Tivibu Süper Pakette 35 TL, Digitürk Ailenin Yıldızı Paketinde 30 TL(Kredi Kartına 25 TL), Turkcell TV+ ise 34,90 TL sanırım, bizde de üst paket 39.99 TL, ek paket olabileceğini düşünmüyorum. Üst paketin yeteri kadar yüksek fiyatı.
  • Ustpakete ek ücret isteyemezler

• marmara68 kullanıcısına yanıt
    İnşallah 👍👍👍

• Aynen ben tivubu smart tv super paket 11: tl odüyorum

• Ek spor paketi olmaz zaten.Öyle olsa euro sportlar da kalkar üst paketten.Sanmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Max Kruse

Herkez herşeyi konuşuyor eger fiyat konusuysa ,yansır üst pakete diye ise silebilirim ama bu sebepten degilse anlamakta güçlük çekiyorum mesajımın neden silmem gerekir anlamamdım.
    Üst paket fiyat yükselmesin diyeyse silerim.
    Eger öyle düşünüyorsanız gerçekten silerim problem degil.
    Fiyat konusunu burda konuşmasak diye demiştim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KABLO TV   [ANA KONU]

Ne yazıkki fiyat olacak.

• Kim diyor ücretli diye

• Forumdaş o açıklama 2017'deki açıklamanın resimdeki olmayan kısmı. Bir nevi algı yapılmış gibi. Kablo TV ücret karşılığı izlenilen bir hizmet olduğu için şifresiz Türksat yayını ile karıştırılmaması için böyle bir ekstra açıklama da bulunulmuş.

Açıklamayı aşağıya bıraktım.
    https://twitter.com/ssporttr/status/940610412369924096
  • marmara68 kullanıcısına yanıt
    Mesaj yukarda alıntıda .

• Kablo TV abone artışında yavaşlama var. İnternet tarafında durumlar iyi.

Tv tarafına abone çekmek için atılım yapmaları gerekiyor. Yakın zamanda eksilere düşmesi kaçınılmaz.
    https://www.btk.gov.tr/uploads/pages/pazar-verileri/2019-2-rapor-kurumdisi.pdf

KABLO TV   [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 19251926192719281929
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.