Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1829. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.163
Cevap
275
Favori
3.120.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18271828182918301831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar...kablo tv şebekesine filmbox extra ve filmbox plus kanalları polonya ülkesiyle anlaşma yapılarak eklenmeli zira uydu alıcımın iptv özelliğiyle söz konusu kanalları polonca lisanıyla izlerim fakat mağalesef konuşulanları anlıyamıyom ancak güzel yapımları ekrana sürüyolar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 28 Ocak 2019; 0:38:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...kablo tv şebekesine filmbox extra ve filmbox plus kanalları polonya ülkesiyle anlaşma yapılarak eklenmeli zira uydu alıcımın iptv özelliğiyle söz konusu kanalları polonca lisanıyla izlerim fakat mağalesef konuşulanları anlıyamıyom ancak güzel yapımları ekrana sürüyolar...
    Polonca mı? "Lehçe" mi demek istedin?
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    bilgiler için teşekkürler, yıl 2019 hala SD den bahsediyoruz. çok ilginç

bütün kanalların HD olması lazım artık. tüplü TV satışı yok..

yerel kanalların bütçelerinden dolayı SD yayınlarını anlıyorum ama yabancı sermayeli ve de izlenen kanalların SD olması üzücü Allahtan TLC geçiyor. lifetime dan da aynı hareketi bekliyoruz.
  • muticoo kullanıcısına yanıt
    Tüplü TV satışı zaten yok da... Artık dijital Kablo TV'yi SD kutuyla kullanan var mı o bile muamma. D-smart tüm SD kanalları kaldırmıştı, böyle bir yaptırım mı yapılması gerekiyor acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir Kanalın HD Yayın yapması, SD Yayına göre 2-3 Kat daha pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siftah yok ocak ayinda kablo tv de bisey gelmedi..

• Adam gibi cevap yazdım adam gibi cevap verin. Bir kanal yabancı olsada olmasa da Eğer ki bütçesi az ise, HD yayına geçip 2-3 kat para ödeyemez.

Tabii diğerleri gibi kablo TV yi Kotulemiyorum diye işinize gelmiyor demi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aktfoskta -- 28 Ocak 2019; 20:22:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aktfoskta

Adam gibi cevap yazdım adam gibi cevap verin. Bir kanal yabancı olsada olmasa da Eğer ki bütçesi az ise, HD yayına geçip 2-3 kat para ödeyemez.

Tabii diğerleri gibi kablo TV yi Kotulemiyorum diye işinize gelmiyor demi :)
    Daha birkaç gün önce Kablo TV'ye bela okudum bu sayfalardan.
    Ama silmişler.
    Bilmeden konuşma.
  • MajörParite kullanıcısına yanıt
    Biliyorum. Burası bir forum beddua merkezi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Tüplü TV satışı zaten yok da... Artık dijital Kablo TV'yi SD kutuyla kullanan var mı o bile muamma. D-smart tüm SD kanalları kaldırmıştı, böyle bir yaptırım mı yapılması gerekiyor acaba.
    Tüplü TV satışı yok ama hala kullanan insanlar var.
    Mesela annem.
    Paralı platformların SD yayını kaldırmaları normal.
    Zaten paralı platforma para verebilecek gücü olanların TV si de HD dir değil mi?
    Ama hala eşeğe binenlerin yaşadığı bir ülkeyiz unutmayalım.
    Çağ filan da atlamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...kablo tv şebekesine filmbox extra ve filmbox plus kanalları polonya ülkesiyle anlaşma yapılarak eklenmeli zira uydu alıcımın iptv özelliğiyle söz konusu kanalları polonca lisanıyla izlerim fakat mağalesef konuşulanları anlıyamıyom ancak güzel yapımları ekrana sürüyolar...
    Üzgünüm dostum, özellikle senin gözlerin açık gidecek ölünce.
  • Futbolda var sistemi var?😂😂 Bizde'de Türksat Var ?😂😂😂
    Türksat'ta het şey varrrr🤣🤣🤣🤣🤣🤣

• emekli56 kullanıcısına yanıt
    eşeğe sadece TR'de binmiyorlar USA dahil asyada hala binenler var güney amerikada var... hala SD diye tutturan mı var yuh ucuz diye SD yayın yapmaları normal diyen 8K yayınıda istemez...
  • Yayın kalitesini bekleyip göreceğiz, umarım farkedilir.

Tüplü TV'ler HD uydu alıcısıyla izleyebiliyor. Zaten dijital KabloTV(teledünya) ayağı nispeten geç oluşan bir platform olduğu için HD olarak başladı. Kullanıcıların %90-95 civarı HD alıcıya sahiptir diye düşünüyorum. Yani SD yayın için tüplü TV bahane değil diye kastetmek istedim ben de, anca maliyetten dolayı devam ediyorlardır orası ayrı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltalı-katil

eşeğe sadece TR'de binmiyorlar USA dahil asyada hala binenler var güney amerikada var... hala SD diye tutturan mı var yuh ucuz diye SD yayın yapmaları normal diyen 8K yayınıda istemez...
    Benim ne demek istediğimi anlamamışsın.
    İstersen bir daha oku ne yazdığımı.
  • 1080i Kalitesi 720P dan bile düşük mu oluyor?

• hayır 1080i daha yüksek çözünürlük sadece haraketli sahnelerde tırtıklanması sorunu var...
  • Bitratelerde düşük oluyor.Gerçek 1080p 2 saatlik yayın 20 gb dan fazla tutar.Bu yüzden tv ye yakından bakınca görüntü kum gibi oluyor.Tam hd film indirince tv yakından bile cam gibi gorunuyor.Ama kablo tv nin yanın kalitesi diğerlerine göre oldukça yüksek.Dijiturk daha düşük ve dsmart bayagi bi düşük görüntü kalitesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 30 Ocak 2019; 11:54:46 >
  • Arkadaşlar bende Netmaster CBW-383Z4 model modem var.
    Türksat abone merkezlerine gitsem bu modemi İnfinity modeli ile değiştiriler mi?
    Bu arada modem benim kendi malım oldu artık.
    Yani kiralık filan değil.
    5-6 yıldır Türksat abonesiyim.
  • emekli56 kullanıcısına yanıt
    Modemi neden değiştirmek istiyorsun?

• 
Sayfa: önceki 18271828182918301831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.