Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1761. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.165
Cevap
275
Favori
3.121.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17591760176117621763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Max Kruse

Kişi kendinden bilir işi maalesef ,manipüle edenler kendilerini dönüp aynaya bakmalarını önenirim.
    Özeleştiriniz için tebrik ederim. Daha açık yürekli olamazdı.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Ufak bir düzeltme yapayım,
    Ben Yenimahalle'de Kablo tarafındayım. Gölbaşı kısmı Uydu tarafı. Öğlen uğrayacaksanız yemek de var. Sadece çayla ağırlamam sizi.
    Grup halde gelmeyin ama laf yemeyelim. Planlı programlı olsun.

(Yok hayır Gölbaşındasınız diye aksini de iddia edebilirsiniz tabi.)
  • aesenel kullanıcısına yanıt
    Siz üstünüze niye alındınız.benim lafım size değildi?
    Ben bazı kişilerle.ismini bile almıyorum ağzıma zaten blokluyorum.sizinlede ufak bir görüş ayrılığı yaşamıştık.yani sizinle alakadar degil emin olun.
    Kişiler zaten üstüne alınıyor.
    Bir birimizin fikirleri aynı olmaya bilir ama saygımızı ve görüşlerimize saygı duyalım.
    Benim istedigim bu sadece.😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 29 Kasım 2018; 19:20:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max Kruse

Siz üstünüze niye alındınız.benim lafım size değildi?
    Ben bazı kişilerle.ismini bile almıyorum ağzıma zaten blokluyorum.sizinlede ufak bir görüş ayrılığı yaşamıştık.yani sizinle alakadar degil emin olun.
    Kişiler zaten üstüne alınıyor.
    Bir birimizin fikirleri aynı olmaya bilir ama saygımızı ve görüşlerimize saygı duyalım.
    Benim istedigim bu sadece.😊
    Bu aralar hedefte ben varım ya ne bileyim. :)
    Kusura bakmayın o zaman bende otomatik savunma mekanizması gelişti artık.
    Yok siz lütfen üstünüze almayın.

Fikirlerinize görüşlerinizi kesmeyin yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yemiş kadar oldum teşekkürler. Çay ve yemeğe de gerek yok. O kadar bize yardımınız oldu. Biz size ısmarlayalım.

Forumda Ankara'da yaşayan çok az kişi var. Çoğunluk İstanbul'da yaşıyor. Haber vermeden de gelen olmaz zannederim. Ben de Gölbaşı'nda kablo kısmı zannediyordum. İşe gidip eve dönmeniz açısından Yenimahalle'de olması daha iyi. (Siz Gölbaşı'nda çalışıyorsunuz çalıştığınız yeri bilmiyorsunuz diyen çıkmaz zannederim. Yine de belli olmaz çıkabilir de:) )

Yolum düşerse uğrayacağım. Davetiniz için tekrardan teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 29 Kasım 2018; 20:20:34 >
  • Arkadaşlar bu akşam müşteri temsilcisinden öğrendiğim kadarıyla bein grubuna ait 6 kanal ayrı bir paket olarak gelecekmiş. Hatta aylık ücret konusunda bir rakam telaffuz etti fakat bu rakamın kesin olmadığını belirtti.

Ben o an kendisine bu bilgiyi paylaşmamın bir mahzuru olup olmayacağını sormayı düşünemedim. O yüzden kendisini zor durumda kalması ihtimaline karşı bu bilgiyi paylaşamayacağım. Merak edenler kendileri arayıp sorabilirler.

@aesenel

Ben davetinize icabet etmek isterdim fakat Antalya'da ikamet ediyorum. Yine de teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: 18yusuf

Arkadaşlar bu akşam müşteri temsilcisinden öğrendiğim kadarıyla bein grubuna ait 6 kanal ayrı bir paket olarak gelecekmiş. Hatta aylık ücret konusunda bir rakam telaffuz etti fakat bu rakamın kesin olmadığını belirtti.

Ben o an kendisine bu bilgiyi paylaşmamın bir mahzuru olup olmayacağını sormayı düşünemedim. O yüzden kendisini zor durumda kalması ihtimaline karşı bu bilgiyi paylaşamayacağım. Merak edenler kendileri arayıp sorabilirler.

@aesenel

Ben davetinize icabet etmek isterdim fakat Antalya'da ikamet ediyorum. Yine de teşekkürler.
    Burada yazıldı çizildi ayyuka çıktı zaten o kanallar :)
    Üç harfliler gibi direk isim vermeden herkes konuştu :D

Ben bilginizi görüşmeler halen daha devam ediyor diye güncelleyeyim. Netleşen bir durum yok henüz.
    + Davet açık tarihli, hemen yarın olacak diye bir şey yok. Yolunuz düşerse beklerim.
  • Bein Spor kanalları geliyor.hayırlısı.

Beklediğimiz kanallarda gelse.

• 18yusuf 1 kullanıcısına yanıt
    Kanalların içeriği konusunda bir bilgi verdiler mi hangi liglerin olacağına dair falan?
    Ben başka bir forumdan öğrendiğim kadarıyla sadece SüperLig ve 1.Lig maçları olacakmış, inşaAllah doğru değildir..

Bir de paylaşamayacağınız bilgi fiyat ile alakalı bilgi mi?
    Bende fiyat konusunda bir bilgi aldım yine aynı forumdan karşılaştırma yapabilirdik, 3 aşağı 5 yukarı neyse öğrenmiş olurduk kendimizce de bir ortalama yapabilirdik en azından..
    Hocam selam.

Sizi forumda tekrar görmek çok güzel.
    Benim sorum Kablo’nun altyapısıyla ilgili. Kablo belli illerde var hepimizin bildiği gibi. Bizim Antalya’ya taşınma ihtimalimiz var ve orada sadece iki ilçede hizmet veriliyor. Gideceğimiz yerde yok.

Altyapılaşmayla ilgili bir bilginiz var mı hocam? Kablo bu konuya nasıl bakıyor? Türkiye geneline yayılma gibi bir düşünceleri var mı?

• Nik ismim değişmiştir.

Ben gene belirtmek istedim.

Yenilikler her zaman iyidir.

(Weise ) nikini kullanmaktayım

Eski nikim siyah asaletti ,karıştırmayın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 30 Kasım 2018; 13:57:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdanis

Hocam selam.

Sizi forumda tekrar görmek çok güzel.
    Benim sorum Kablo’nun altyapısıyla ilgili. Kablo belli illerde var hepimizin bildiği gibi. Bizim Antalya’ya taşınma ihtimalimiz var ve orada sadece iki ilçede hizmet veriliyor. Gideceğimiz yerde yok.

Altyapılaşmayla ilgili bir bilginiz var mı hocam? Kablo bu konuya nasıl bakıyor? Türkiye geneline yayılma gibi bir düşünceleri var mı?
    Merhabalar,

Maliyet dicem kızacaksınız :)
    2023 hedeflerinde Ulaştırma Bakanlığı tüm illere gitmeyi planlamıştı. Bu konuda nasıl ilerleniyor, il bazında nasıl yapılıyor bilmiyorum.

Kazı izninin olmadığı yerlere gitmek hayal gibi bir şey. Şehir içi genişleme de maliyetine bağlı olarak pek hızlı olmuyor.
  • Sizin daha önce forumda bildirdiğiniz malum olay tekrar gerçekleşmiş.. Üstü kapalı yazıyorum belli olmasın diye :D

En son EkoTürk kanalı eklenmeden önce logosunu görmüştüm sayfada, o da gün içinde eklenmişti sonra..

Hadi inşaAllah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 30 Kasım 2018; 13:35:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engineer.man

Kanalların içeriği konusunda bir bilgi verdiler mi hangi liglerin olacağına dair falan?
    Ben başka bir forumdan öğrendiğim kadarıyla sadece SüperLig ve 1.Lig maçları olacakmış, inşaAllah doğru değildir..

Bir de paylaşamayacağınız bilgi fiyat ile alakalı bilgi mi?
    Bende fiyat konusunda bir bilgi aldım yine aynı forumdan karşılaştırma yapabilirdik, 3 aşağı 5 yukarı neyse öğrenmiş olurduk kendimizce de bir ortalama yapabilirdik en azından..
    İçerikle ilgili konuşmadım. Fiyat konusunu paylaşamayacağım fakat siz bahsettiğiniz diğer forum sayfasının linkini paylaşırsanız, ben de oradaki bilgiye göre bir şeyler söyleyebilirim.
  • 18yusuf 1 kullanıcısına yanıt
    Valla forumdaş linki özelden de atsam buradan da atsam yasaklı olduğu için engellenecek link. Özel mesaj kısmınız açıksa, özelden fiyatı bildirebilirim..
  • Forumdaş bir duyumunuz mu var acaba?

• Da Vinci kanalında 1 gündür yayın yok Kablo web TV de

‘Maliyet’ ve ‘hayal’ kelimelerini cımbızla aldım hocam :)
    Cevap için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratdanis -- 30 Kasım 2018; 18:37:18 >
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz forumdaki arkadaşlar da fiyatı müşteri hizmetlerinden almışlarsa benim paylaşmamda sorun olmaz diye düşünüyorum. Domain'i turkey ile başlayan siteyi kastediyorsanız, orayı biraz kurcaladım ama fiyat bilgisi bulamadım ;)
  • 
Sayfa: önceki 17591760176117621763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.