Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1755. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.163
Cevap
275
Favori
3.120.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17531754175517561757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alman kanalları, spor kanalları ve diğer istediğimiz kanallar hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba? Ben test kanallarına bakıyorum ama bir değişiklik yok maalesef. Sifreliler hala şifreli. Diğerlerinde de hala daha a spor, fbtv falan var. Açıkçası AKK kalkınca sınırsız verelim diye Kablotv den kanal çıkaracaklarsa bu da kötü olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhüt doluyor aralıkta sundukları seçenekler şaka gibi. 50 mb devam için 2 katı para istiyorlar yada 24mb ye geçeceksin diyorlar. En uygun internet nedir şu anda vodafone ve kablo.fiber de gelmiş binaya değiştireceğim.

• Dostum en iyi çözüm,sansürlu ve sansürsüz yayın için kumandada tıpkı dil veya altyazi seçeneği gibi bir opsiyonel ayar getirmek.Türksat mi rtuk mu getirir bu sistemi ama getirilse oldukça güzel olurdu.Çokda zor degildir.Sonuç olarak herkes sansürsüz izlemek zorundada değil, sansurlu izlemek zorundada değil. Izleyiciye opsiyonel olmali.

• arkadaşlar...kablo tv şebekesine seneye istediğiniz kaliteli özel almanya televizyonları eklenir umarım...asalet forumdaşım özellikle sen rtl-1,rtl-2,sat-1,pro-7 ve tele-5 gelsin istersin...
  • dostlar merhaba, bu aralar eve 2.tv'yi almayı düşünüyorum hanım izlesin diye

kısaca tv'yi kuracağım duvarda şansa turuncu-siyah renklerde turksat kablosu ve elektrik priz var , o yüzden evin içinde kablo falan uğraşmak istemiyorum, direkt turksat kablo tv alıp bağlatayım diyorum.

sadece tv için en uygun hangi paketi alabilirim, sadece yerel kanallar yeterli belgesel, spor hiçbiri olmasa da olur

yardımlarınız bekliyorum

not: cihaz bulunmadığı için cihaz dahil kampanya bakıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losthell -- 23 Kasım 2018; 10:16:36 >
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Dostum ağzın bal yesin😊😊 ,kim istemez bu kaliteli kanalları.

Her platformda bir iki kanal olması gerek.😉😉

Türksat digital kablo tv platformu 2019 bir atılım yapar.

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın ,acaba bizler kadar çözüm için çabalıyorlarmıdır acaba.türksat digital kablo tv platformu yöneticilerine duyurulur diyelim.

• losthell kullanıcısına yanıt
    Kablo TV aboneliğiniz varsa yan oda kampanyasını düşünebilirsiniz. Önceden aboneliğiniz yoksa da indirim olmamasına rağmen aktivasyon bağlantı ücreti ödememek için HD Şölen kampanyasına taahhüt verebilirsiniz. 2. televizyon ise Temel Paket yeterli. Üst,sinema paketlerine gerek yok. Giriş paketinde doğru düzgün kanal olmadığı fiyat farkı da 2 TL olduğu için önermiyorum. İnternette düşünüyorsanız daha uygun kampanyalar var. Sadece televizyon biraz pahalıya geliyor. Cihazı da ikinci el satın almayacaksanız türksat'tan moül ya da HD kutu aylık 3 TL'ye kiralayabilirsiniz. Neta cihazları satın almaktansa kiralamak daha mantıklı.
  • Bugün taahüt yenilemek için Türksat bölge müdürlüğüne gittim.

-Gitmişken bein spor kanallarını sordum.
    "İnternette forum sitelerinde "digiturkle anlaşıldığı ve spor paketi olarak kablo tv ye gelebileceği" konuşuluyor dedim.
    bilmiyorum dedi önce. sonra "S Sport için F1 in kablo yayın lisansı yok. F1 esnasında yayın kararıcak, aynı zamanda Premier League in de lisansı yok" dedi. "
    Türkiye liginin var mı diye sordum. "onun var. problem F1 ve premier lig" dedi. "Sorun çözülünce ve kesinleşince abonelere bilgilendirme yapılacak" dedi.

-İleri de Sinema paketi kapanırsa ücretten düşecek mi? diye sordum.
    "Böyle birşey olmaz. Kanallar kapanırsa D smartın film kanalları veya Movie max lerle anlaşılır" dedi.

- Akn ne olucak dedim?
    Kesin kalkacak dedi.:)
    ben de "onu biliyorum. mevcut taahütlü aboneler ne olucak?" dedim.
    aynı devam edicek. Sınırsız hız diye birşey olmayacak. Taahüt bitimine kadar akn li devam edilecek. dedi.

Ne kadar bilgi sahibiydi bilemiyorum.
    Mevcut müşteriye 55,99 tl olan paketi bana 60,99 dan kakalamaya çalıştı. ben itiraz edince mevcut müşteri, yeni müşteri aynı fiyat dedi. ben itiraz edip telefondan türksat sitesinden kampanyayı gösterdim. İçeriye seslenip bunlar aynı değilmiydi x bey siz öyle demiştiniz dedi.

yani kampanyalara bakmasak adam bize ayda 5 tl fazladan kilitleyecek. kim bilir kaç kişiye kilitledi benden önce. daha mevcut kampanyalardan haberi yoktu. Bu arada arkadaş kötü niyetten değil bilgisizlikten yaptı bunu. daha önceleri gittiğimde çok yardımcı olmuştu başka konularda. hakkını yemiyeyim.
  • Vay arkadaş! Adamların S sport'u getirmeye niyeti yok hala! S Sport'un içeriği yüzünden beIN Sports'larda gümbürtüye gidecek! Güler misin(?) ağlar mısın(?) bu duruma..!

• Türksat kablo tv ,kaliteli bir platform olsaydı.

Bu kanalları getirirdi ,ve anlaşma saglanırdı.

Ceplerinden para çıkacak diye içleri gidiyor.

Ama zam yapmaya gelince hemen yapar? ellerini oguşturmaya başlarlar.

Daha çok böyle gideriz? Zihniyet bu.

Getirecekleri kanallar belli zaten neyin kafasını yaşıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 23 Kasım 2018; 18:12:10 >
  • İşi anlayan şahıslar yönetime getirilmiş olsaydı. Bugünkü tokyo gibi teknik altyapımız bile oludu.Alınan vergilere neler yapılır neler.

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, iyi akşamlar

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Millet aya gider ,biz yaya gideriz,Dostum dediğine aynen katılıyorum.

• blugat B kullanıcısına yanıt
    Gittiğiniz kişinin Kablo TV hakkında bilgi bilmemesi komik ...

Bu sadece kablo TV değil D-Smart, Digitürk gibi Firmalarında çoğu çalışanı, Firması hakkında bilgi bilmiyor.

Bein sports Kanalı Kablo Lisansı aldı. Kesin eklenecek. Adamlar boşuna lisans almadi burda ne tartışılıyor çok ilginç

• Kötülemeye devam

• Adam call center da çalışan herhangi biri değil. İl müdürlüğünde çalışan memur.

Gelecek kanallar veya yapılan antlaşmalar konusunda bilgi sahibi olmaması normal olabilir; fakat müşterilerin abonelik işlemlerini yapan birinin mevcut kampanyalardan haberdar olmaması ve insanları yanlış kampanyaya yönlendirmesi trajikomik.

Adam kanal lisansı demedi zaten. Spor etkinliğinin yayın lisansları ile ilgili, kablolu platformlardan yayınlanması hakkında bir sıkıntı varmış sanırım. F1 ve İngiltere Ligi Türkiye yayın lisansı, kablolu yayını kapsamıyor olabilir.
    Türkiye yayın haklarını elinde bulunduran firma, ihaleyi alırken ucuza gelsin diye kablolu haklarını antlaşmada kapsam dışı tutmuş olabilir. Türkiye yayın haklarını elinde bulunduran firmaya sormak lazım.
    quote:

- Akn ne olucak dedim?
    Kesin kalkacak dedi.:)
    ben de "onu biliyorum. mevcut taahütlü aboneler ne olucak?" dedim.
    aynı devam edicek. Sınırsız hız diye birşey olmayacak. Taahüt bitimine kadar akn li devam edilecek. dedi.

Ne kadar bilgi sahibiydi bilemiyorum.

O mümkün değil. Ya cahil ya da art niyetli konuşuyor.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Ben aramızdaki diyaloğu paylaştım.

Sizlerin de bilgisi olsun istedim. Bu yüzden buraya yazdım.

Adam art niyetli gibi gelmedi bana ama cahil liğini bilemem

@ Hümiyettin . Sizin AKN konusunda verdiğiniz mücadeleyi takip ediyorum ve takdir ediyorum.

İnşallah Türkiye de bazı şeyler tüketici lehine değişir artık sayenizde.

1 ocak a kadar köprünün altından çok su akar daha. Görücez 1 ocak ta..
    Sözüm size değil. Teşekkürler.

Biz tüketicileri aptal yerine koymaya devam ediyorlar ama öyle olmadığını anlayacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 17531754175517561757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.