Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1391. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: maxi909
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
46.178
Cevap
275
Favori
3.122.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yabancı kanallar derken bakıyorum hep o ülkenin devlet kanallarının isimleri ön planda neden o ülkenin özel kanalıyla anlaşma sağlanmıyor anlamıyorum,.

Baksanıza hala RAI ile anlaşmaya çalışıyorlar,kardeşim getirsene İtalyan CANALE 5,ITALIA 1,RETE 4 ü, getirsene Alman SAT 1,RTL,RTL 2,PRO7,VOX u bunlar aynı medyanın kanalları, hala almanca olarak DW haber kanalı var bu kanalıda bedava vermişlerdir platforma.

Ayrıca platformda müzik kanalı olarak MTV grubununda yer almasını isterim,saygılarımla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SK8KEMAL kullanıcısına yanıt
    Haber kanalını ücretsiz verirler de özel kanalların bir kısmı maliyetli olabiliyor. O maliyete daha çok kişinin talep ettiği tematik kanalların getirmeyi tercih ederler. MTV'nin Digiturk ile anlaşması var. Nicktoons Tivibu'da yayına başladığına göre Bein Grup maliyeti düşürmek için MTV'yi başka platformlara verebilir. Verirse iyi olur. Vermezse getirilmesi imkansız.
  • Bence bu yıl kanallar ile ilgili güzel güncellemeler oldu. Tabii kişinin beklentilerine göre farklılık olabiliyor, ona lafım yok. Bence Türksattan güzel hareketler gelmeye devam edecek. Fox 'un HD'si de geldi, daha ne olsun (=
  • KekemoN, tabi güzel şeyler oluyor ben bunu zaten görmekteyim. Sadece eksiklikler var ? sizde kalıteli kanallar gormek istemezmisiniz.

• The Islander kullanıcısına yanıt
    Eski yıllarda Fashion One TV kanalı vardı, ama kanal kapandı diye yayından kaldırılmak zorunda kaldı diye hatırlıyorum. Moda kanalı ayrımı yapmazlar:) bizler taleplerimizi ilettikten sonra..
  • İstemez olur muyum hiç @UnemployedTR :) Eksiklikler de inşallah giderilecek..
  • Sir June8 S kullanıcısına yanıt
    Benimde sinema kanallarının epg bilgilerinde sorun vardı. Fabrika reset yaptıktan sonra düzeldi Sir June8. Dene bi sen de.
  • FthGTI F kullanıcısına yanıt
    Kanal arama yapınca giderilir.
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    01.07.2017 tarihinde yapılmayacağı, ileri bir tarihte tekrar gündeme alınmak üzere ertelendiğini duymuştum. Yani tarih belli değil şuanda. Müşteri memnuniyeti içinmiş. Dijital Kablo TV'yi etkileyeceğini sanmıyorum.
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Ben de anlayamadım. Özellikle belgesel açısından kanal sayısı bu kadar zenginken..
  • Savisvasa kullanıcısına yanıt
    Yeni tarih belli değil, 01.07.2017 tarihinde kapatılmayarak, ileri bir tarihte tekrar görüşüleceği söylenmiş. Analog kullanan birçok abone var, kolay bir geçiş olmazdı zaten. Müşteri memnuniyeti için muhtemelen ertelemişlerdir.
  • Savisvasa kullanıcısına yanıt
    Merhaba Savisvasa.. STB da belirtilen sinyal, teknik olarak sorun yaratmaz. Yani hd kutuya bi zarar vermez. Müdahele sonrasında bir kaç gün yayın durumunu takip etmen faydalı. Donma, mozaikleşme bi sorun oluyorsa ona göre tekrar bi arıza kaydı bırakabilirsin.
  • İyi akşamlar ,analog kablo tv kapanıyor.teyıt etmek adına aradım ve sonlanacagı bilgisini verildi.isteyen arkadaslarımız bilgi için tekrar araya bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 22 Şubat 2017; 21:47:2 >
  • Fox Tv Hd'yi yıllar sonra getirdiler keşke Halk Tv de gelse.
  • Fast & Fun Box HD kanalına Türkçe altyazı eklenmiş. Sanırım Türkçe ses olmadığı programlarda Türkçe altyazı verecekler.

Birde GameToon HD kanalının logosu en köşeye çekilmiş ve logoya HD ibaresi eklenmiş.

• Panasonıcman ,italyan kanallarıyla bir gorüsme varmı.

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    Kanallar da Türkçe dil desteği verileceği gözüküyor. Filmbox'a Türkçe dublaj da ekleyebilirler. Türkçe dublajı olan Türkçe dublajlı yayınlarlar.
  • 114. Karadeniz Türk Tv

161. NR 1

162. NR 1 Türk

1006. Number One Türk Fm

Kanalları listeden çıkartıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 23 Şubat 2017; 13:27:12 >
  • 29. kanal yok ve FOX TV HD kanallar arasında gözükmüyor. SD yayınını 122. kanala almışlar.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    29. kanal FOX TV HD mevcut yayın var. Bölgesel bir sorun olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.