Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1350. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: İlkem22 , İlkem22
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.165
Cevap
275
Favori
3.120.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13481349135013511352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: panasonicman

TRT Çocuk HD, İstanbul' dada eklendi.

Frekans: 442.0 MHz/6900/256

FIGHTBOX
    FAST&FUNBOX
    360TUNEBOX
    DOCUBOX
    FILMBOX ARTHOUSE

Kanalları 338.0 MHz frekansına eklendi. Ama kanallarda sinyal şuan için mevcut değil.
    Birde kanal isimleri şuan için geçici yazılıyor sanırım. Kanal isimleri bitişik ve HD yazmıyor şuan için.

ankara da geldi kanallar
  • lawbreaker kullanıcısına yanıt
    Bendede durum aynıydı gün içersinde. Yeni TP eklenince öyle bir sorun oluştu sanırım. Kanalların bazıları eklenince düzeldi gibi şuanda durum. Ama kanallarda sinyal yok hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Ankara'da da kanallar eklendi. Yayın şu an var. Söylediğiniz kanallar saadece eklendi.
  • Kanallar boş kanallar malesef yine izlenmeyecek kanallar şahsi görüşüm baktım eklenenlere bi şeye benzemiyor,fightbox dövüş sporları idare eder türü seven için ancak altyazı desteği yok dublajda yok

Arthouse a baktım dublaj yok siyah beyaz bir film vardı altyazı İngilizce vardı.Türkçe yoktu şu anlık

Fast fun box spor kanalı extreme ve su sporları üzerine ondada dublaj yoktu altyazıda Türkçe seçeneği yoktu,Docubox a baktım tarih ile ilgili altyazı Türkçe vardı ancak pek izlenecek bir yapısı yoktu.360 tune müzik kanalı,Gametoon daha eklenmedi onu bilmiyorum.Kanallar ortanın altında kanallar dublaj da yok olursada az yayınlarda olur ancak şahsi görüşüm kanal ekledik diye eklenmiş kanallar benim gözümde
  • claudecan kullanıcısına yanıt
    Müzik kanalı eksiği vardı, 360 tunebox izlenebilir. Bir de Docubox izlenebilir. Filmbox ile GameToon kanalı daha eklenmedi. Gametoon Youtube'dan ücretsiz yayın yapıyor. BBC Earth HD,Eurosport 2 HD'nin getirilmesi daha önemli. Turksat'ın yerinde olsam aynı maliyete sahipse Filmbox'un 8 kanalı yerine talep edilen 2 kanalı getirirdim.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Bütün kablo illerinde yayın gelir, en son İstanbul'a gelir. Bu böyle olmuştur hep alıştık artık.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Müzik kanalı eksiği vardı, 360 tunebox izlenebilir. Bir de Docubox izlenebilir. Filmbox ile GameToon kanalı daha eklenmedi. Gametoon Youtube'dan ücretsiz yayın yapıyor. BBC Earth HD,Eurosport 2 HD'nin getirilmesi daha önemli. Turksat'ın yerinde olsam aynı maliyete sahipse Filmbox'un 8 kanalı yerine talep edilen 2 kanalı getirirdim.

Evet öyle onlar da gelsin bakalım ama beğenmedim abi ya tabi zevk meselesi ama dublaj yok baştan eksi bi fightbox birde fast fun idare eder

• Izmir de Filmbox ve Gametoon harici hepsi eklendi.Yayin da var.Elestiri degil durum tespiti yapiyorum.Kanallarin yayin kalitesi kotu.360 bildigin sd kanal kalitesinde. Belki duzelir.Tam yeniyilin ilk saatleri ekleme yapmalari hos bence.En azindan cok uzun bir aradan sonra birseyler oldu.Ustelik yeni yili beklemeleri falan onemsediklerini gosteriyor.Ilerde belki Avrupa kanallari da gelir...
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    İstanbul'a öyle oluyor. Ankara'da yayın var. Bence sabah olmadan yayın gelir
  • bana tuhaf gelen bu kanallarla 1 senedir gorusuluyor bazi platformlarda da bir suredir yayindalar ancak hala tr dublaj ve altyazi problemi olmasi Turk izleyiciyi iplememezlik gibi duruyor
  • claudecan kullanıcısına yanıt
    Dublaj işini hala çözememişler. Bize kanallar yeni geldi de Dsmart'a geçen yılbaşı eklendi diye hatırlıyorum. O dönem bize de geleceği konuşuluyordu. 1 yılda dublaj işini çözememişler.
    Dublaj olsa zaten çok güzel olurdu ya iplemiyorlar yada rağbet edilmediği için dublaj yapmıyorlar

• Modüllü izleyici olarak otomatik ve manuel taradım kanallar yok

Yer:BURSA

• Izmir de eklenen kanallarin hepsi gitti
  • Diğer ikisi pazartesi eklenir galiba
  • quote:

Eurosport kanalları Discovery grubuna ait. Discovery yerelleşti. Discovery World platformdan çıkarıldı. Bence indirim sağlayabilirler. Eurosport yayınlamadan öncce Bundesliga'yı TRT yayınlıyordu. Maliyetli bir lig değil. Premier Ligi (İngiltere) yayınlıyor olsalar fiyatı yüksek tutmakta haklı olabilirler.

İnşallah eklenir. Aşağıdaki kanallar platforma eklendi. Bu mesajı yazarken yanda Filmbox Arthouse açık bu kadar saçma bir film kanalı görmedim. Şu an 1949 yapımı Under Capricorn filmini yayınlıyorlar ondan sonra Wallace Line isimli 2010 yapımı IMDB puanı bile olmayan bir film koyacaklarmış, ardından da 2000 yapımı yine puansız bir Çek filmi. Vizyon kanalları kötü diyordum ama daha kötüsünü de görecekmişiz. Kanallarda Türkçe Dublaj'da yok. Bu kanallarla anlaşmak için ödedikleri paraya yazık gerçekten.

FIGHTBOX
    FAST&FUNBOX
    360TUNEBOX
    DOCUBOX
    FILMBOX ARTHOUSE
  • simcell S kullanıcısına yanıt
    360tunebox SD yayın yapıyor. Ona rağmen gelen kanalların içinde en iyisi o gözüküyor. Docubox kanalı da yine izlenebilir. Platformdaki belgesel kanalları ile kıyaslarsam onlardan kötü. Turksat'ın yerinde olsam bu kanallar yerine BBC Earth HD ile Eurosport 2 HD'yi getirirdim. Çok kanal getirileceğine izleyicisi olan kanal getirilmesi daha mantıklı. Kanal gelmemesinden daha iyidir. Maddi boyutunu düşünürsek bu kanallar yerine daha çok izleyicisi olan kanallar tercih edilebilebilirdi.
  • quote:

360tunebox SD yayın yapıyor. Ona rağmen gelen kanalların içinde en iyisi o gözüküyor. Docubox kanalı da yine izlenebilir. Platformdaki belgesel kanalları ile kıyaslarsam onlardan kötü. Turksat'ın yerinde olsam bu kanallar yerine BBC Earth HD ile Eurosport 2 HD'yi getirirdim. Çok kanal getirileceğine izleyicisi olan kanal getirilmesi daha mantıklı. Kanal gelmemesinden daha iyidir. Maddi boyutunu düşünürsek bu kanallar yerine daha çok izleyicisi olan kanallar tercih edilebilebilirdi.

Şu an o kanala bakıyorum hocam müzik yayını var. Eğer tüm gün yayın böyle devam ediyorsa Dream TV veya Power TV'den bir farkı yok görünüyor. Kanaldaki kliplere bakıyorum isimlerini arattım popüler klipler değillermiş. Kanalın içeriğini aratınca popüler akım yerine daha az adı duyulan yerel sanatçıların kliplerini yayınlamayı tercih eden değişik bir kanal olduğu yazılmış. Önceki günlerde yayınladıkları günlük özetlere de baktım gerçekten bana hitap eden bir kanal değil. Hani 80'ler ve 90'larda yayınlanmış efsane şarkıları yayınlayan bir nostalji kanalı olsaydı belki izlerdim ama şu anki yayını bana hiç hitap etmiyor. Kanallarda Türkçe Dublajda yok. Eurosport 2 HD ve BBC Earth HD gelseydi 1000 kat daha memnun olurduk.
  • simcell S kullanıcısına yanıt
    Müzik kanalının alternatif olabileceğini düşündüm. Kanalla ilgili detaylı bir incelemede bulunmadım. Belki bana da hitap etmiyor olabilir. Gelen diğer kanallarla kıyaslayınca en iyisi bu kanal gözüküyor.Eurosport 2 HD ve BBC Earth HD gelseydi abonelerin büyük çoğunluğu daha çok memnun olurdu ben de dahil.
  • 
Sayfa: önceki 13481349135013511352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.