Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: lalabaytr
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.123
Cevap
275
Favori
3.116.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13501351135213531354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şifresiz yayın yapıyorlar şuan. Filmbox bazı illerde yayın yok daha.
  • Filmbox Izmir takiliyor...
  • Film box heran mozaikli sinyal çok düşük,

Öteki kanallar hala gelmedi

Bursa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmboxlar Hayirli Olsun Filmbox ve arthouse cok vasat pek film yok ama docubox fastandfunbox guzel kanallar fightbox da hep dövüs var ama pek tanidik organizasyonlardan mac oynanmiyor 360tunebox da guzel muzikler var genel anlamda iyi kanallar Turkcell Tbden Takip Etdigim Kadariyla Dil Destegi tam saglanirsa cok iyi
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Turkcell Tv dede oyle aman aman kaliteli degil ama idare eder hanisd den cok daha iyi

• merhabar,flimbox kanalların ,yerine bizim kanalları getirselerdi? herkezin bekledigi ,kanallar vardı beklentimiz boşa çıkmış oldu.
  • O Kanallarin icerigi pek zengin degil maalsesef eklemesi turksata pek maliyetli olmamisdir docubox fastandfunbox gayet iyi kanallar aslinda

• cronaldo2 ,Pek izleme şansım olmadı.şahsen yüzeysel geçtim ,meraktan.evet iki kanal gayet iyi.digital kablo tv ,1 ci sınıf bir kanal ,getirmeli? her digital ,platformun listesınde 1 ,ci sınıf kanalı vardır.bu kanal kisine gore degişir tabi?a unutmadan listede çok karışık ,düzenlenmesi ,gerek dikkate alınması gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 2 Ocak 2017; 1:17:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Kanalların ekran görüntüleri düşük. 360 TuneBOX Ankara'da kanal bilgilerine bakınca 576i gözüküyor. SD olanı eklenmiş. Diğer illerdeki yayın SD yayını HD'ye mi dnüştürmüşler? Yoksa Ankara gibi SD yayın mı?

Kanalların yayın kalitesi çok düşük piksel piksel yayın yapıyorlar. 360 tunebox İstanbul'da da SD yayın yapıyor. Son olarak Filmbox Türkiye isimli bir kanal eklendi ama kanalda sinyal yok. Bende full paket olmasına rağmen bu kanalı açmıyor sinyal yok diyor.
  • Kanallarin goruntu kalitesi ve dublaj ya da alt yazisi zamanla oturacaktir.Ancak Muzik kanali keske HD olsaydi. SD insanin izleyisi gelmiyor...
  • İlk baktığımda kanallar banada bir amatörce geldi. Bir soğukluk vardı kanalların renklerinde dahi. Ama ön yargılı olmamak lazım. Türkiye' de yayın ağlarını genişlettikleri için, kanallar zamanla oturacaktır.

* Kanalların görüntü kalitesi düzelecektir.

* Türkçe dublaj ve alt yazı desteği zaman içersinde sağlanacaktır.

* 360 Tune Box kanalının bilgi bandında HD ibaresi çıkıyor, ama kanal SD (mpeg4) yayın yapıyor. Bana göre kanal HD olacak. Şuan için aktarım kaynaklı bir sıkıntı olabilir.

* Kanal isimlerine gelince. Neden Filmbox Turkey mesela? Turkey ismine gerek yok bence. Film Box HD ismi daha mantıklı olmazmıydı. Ayni şekilde FastNFunBox kanalının ismi, Fast & Fun Box HD ya da Fast and Fun Box HD olarak yazılmış olsa daha iyi olmazmıydı.

Birde şunu söylemek isterim; "Bu kanalların yerine BBC Earth HD ve Europsort 2 HD getirilseydi" dememek gerektiğine inanıyorum. FilmBox kanallarıda olsun platformda, yukardaki kanallarda. Size hitap etmediğinize inandığınız bir kanal, başka bir abonenin ilgi alanına girebilir. Onun için platformda yelpaze ne kadar geniş olursa, o kadar iyi demektir.

Zaten bundan sonra getirilebilecek kanal kalmadı. ( Türkiye' de yayın yapan yabancı kanallardan bahsediyorum) BBC Earth HD ve Eurosport 2 HD kanalları kaldı. Onlarda zamanla kablo tv ye dahil olacaktır. Ve de Avrupa kanalları. Bu kanallardan başka atak yapacakları kanal kalmadı çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simcell

quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Kanalların ekran görüntüleri düşük. 360 TuneBOX Ankara'da kanal bilgilerine bakınca 576i gözüküyor. SD olanı eklenmiş. Diğer illerdeki yayın SD yayını HD'ye mi dnüştürmüşler? Yoksa Ankara gibi SD yayın mı?

Kanalların yayın kalitesi çok düşük piksel piksel yayın yapıyorlar. 360 tunebox İstanbul'da da SD yayın yapıyor. Son olarak Filmbox Türkiye isimli bir kanal eklendi ama kanalda sinyal yok. Bende full paket olmasına rağmen bu kanalı açmıyor sinyal yok diyor.

Kanalların görüntü kalitesi çok iyi değil. Filmbox Turkey kanalı Ankara'da da yayın şifreli açılmıyor. Be de sizin gibi tü paketlere aboneyim. Turksat'ın sitesine de kanalı eklememişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

Frekansla ilgili bir sorun var. 458.0 MHz frekansı sorunlu. Bu frekanstaki kanallarda yayın normalde vardı, ama tarama yaptıktan sonra gitti. Kanallarda ne yayın var, ne şifre ne de EPG. Mesaj attım ama haftasonu olduğu için olumlu bir geri dönüş alamadım şuan için. Elektrik kesintileri ile alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum. Bi hafta öncesinde bu frekansta sorun yaşayan başka abonelerde foruma yazmıştı. Sizde hangi frekanstaki kanallar yok?

dediğin sorun (458.0 mhz) bende 1 aya yakındır var. kanal mevcutta vardı bir tarama yaptım baktım frekansı atlıyor. kanallar gelmiyordu. dün 01.01.17 öğlen saatlerinde yayınlar gitti komple geldi bir tarama çektim kanallar listelendi. akşam eve gidince hemen usb den kanal listesini hafızaya alıcam.
  • 20 nolu kanalda 4K yayın olacak tı? iptal mi oldu?
  • arkadaşlar...filmbox,arthouse,tunebox,docubox,fightbox,fastfunbox dijital kablolu yayın şebekesine eklendi izmirde yeni kanallar faliyete geçmiştir...funbox 4K VE gametoon kanalları yakında eklenir umarım ancak fashionbox ve naturevision kanallarıylada yetkililer tarafından acilen anlaşma sağlanılmalıdır...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Dün baktığımda izmir için henüz yoktu bu gün devreye girdimi ? Sadece trt çocuk hd vardı
  • İzmir de yılbaşı gecesi itibariyle hepsinde yayın var...
  • sakalak kullanıcısına yanıt
    Filmboxda Oynayan Filmler Aman Aman Kaliteli Degil ama idare eder diyrlim. Fastandfunbox guzel kanal ama dil destegi olmamasi kotu

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz Turkey Yazmasi sacma ama o kanallar en az 10ulkede var Tum kanallar uygulama ve sitesinde HD ama Sd iletiliyor bazilar sacma olan bu

• kartilkisi kullanıcısına yanıt
    4k Cihaz Yok ortada Funbox 4kdada dil destegi Yok Turkcekk TV ye geldi o kanalar

• 
Sayfa: önceki 13501351135213531354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.