Şimdi Ara

kablo toplama operasyonu yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    şeffaf oldugundan kablolar çok goz onunde ve ben bu olaya dur demek ıstıyorum
    kabloları nasıl kamuflaj edıcegımı arastırdım
    çeşitli kitler veya sarma kitler buldum ama cok ama cok acemıyım bunu dusundum

ama nasıl uygulanacagı konusunda ve kasanın ıcındekı kabloları cıkaramıyorum ozellıkle plexinin ordakı neon lu fanın kabloları nasıl cıkıcak powerdan cıkan one gıden kablolar falan cok kafamı karıstırdı ogrencıyım bunu alıpta kullanamassam.. :(
    izmir de oturuyorum weya yardımcı olucak bırısı olursa kasamı da getirebılırım sızce en etkılı cozum nedır..
    şimdiden tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duman6_mrt -- 16 Mayıs 2009; 16:51:43 >

• dostum kitleri kullanmak çok basit ,tak kullan cihazlar gibi düşün.
    yada oto tuning'cilerden kaplamalar alıp 3-4cm uzunluğunda kesip onlarlada sarabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslankarakoc

dostum kitleri kullanmak çok basit ,tak kullan cihazlar gibi düşün.
    yada oto tuning'cilerden kaplamalar alıp 3-4cm uzunluğunda kesip onlarlada sarabilirsin.

kabloları nasıl cıkartıcam onu bılmıyorum kı fanların oraya gıden kablolar falan?pinler falan var yani kasa su anda cok duzensız duzene sokup oyle kaplamak ıstıyorum kasanın sag ustunde dugum gıbı bısey yanı kablolar onları cıkartıp duzene sokmam lazım ama fanlara gıden kablolar ıslemcıye gıden kablolar nasıl cıkıcak bılmıyorum :S arastırdım pın sokucu molex falan duydum ama nasıl olucak ki?..
  • kasanın arkasında ki fanın kablosunu takib et onu ordan çıkar çekerrek ama çok asılma sıra geldi işlemciye onu takip et onu aynı şekilde çıkart molexler anakartında takılı olan fanlar varya mesela sen ek fan takmak istiyosun o aldığın fanda iki kablo verirler genelde sen anakartta yer varsa anakarta takarsın yok ise psu nun kablosuna 4 deliği olanlara takarsın ve fanın çalışır tabi elektriği kes de bi sıkıntı çıkmasınUMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR
  • duman kitleri nerden alıcaksın .bende alabilirim gorebilirmiyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hsngencer

duman kitleri nerden alıcaksın .bende alabilirim gorebilirmiyim.

kitleri buradan alıyorum izmirde oldugumdan ama bunları almadım gıdıp cankaya dan spıral kablo toplama aparatı buldum daha kullanıslı ve ekonomik :)) ama bu pakette yok yok her kalınlıkta uv sarma kıtı +10 tane uc duyarlı kelepce :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: dgn2

kasanın arkasında ki fanın kablosunu takib et onu ordan çıkar çekerrek ama çok asılma sıra geldi işlemciye onu takip et onu aynı şekilde çıkart molexler anakartında takılı olan fanlar varya mesela sen ek fan takmak istiyosun o aldığın fanda iki kablo verirler genelde sen anakartta yer varsa anakarta takarsın yok ise psu nun kablosuna 4 deliği olanlara takarsın ve fanın çalışır tabi elektriği kes de bi sıkıntı çıkmasınUMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR

cok sagol daha ne kadar yardımcı olucaksın su anda kıtlerı aldım hazır duruyor ogrencı oldugumdan su son sınawları atlatayım ılk halını we son halını atarım buraya uc duyarlı kalem de aldım fosforlu kagıtta deneyıp kasaya tuttum acayıp parlıor :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.