Şimdi Ara

Kablo çıkarmadan Kulaklık ve Hoperlör değiştirme?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben yeri geldiği zaman kulaklık yeri geldiği zamanda hoperlör kullanıyorum...fakat her seferinde kulaklığın jaklarını ön panele takmak zor oluyor...Benim istediğim Hoperlörün jakı arka tarafta, kulaklığınki ön tarafta sürekli takılı kalsada ben onları program türü birşeyle hangisinin çalışıp çalmayacağını kontrol etsem....yani tak çıkar yapmak istemiyorum artık.....Yardım ederseniz çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: drogba94

Arkadaşlar ben yeri geldiği zaman kulaklık yeri geldiği zamanda hoperlör kullanıyorum...fakat her seferinde kulaklığın jaklarını ön panele takmak zor oluyor...Benim istediğim Hoperlörün jakı arka tarafta, kulaklığınki ön tarafta sürekli takılı kalsada ben onları program türü birşeyle hangisinin çalışıp çalmayacağını kontrol etsem....yani tak çıkar yapmak istemiyorum artık.....Yardım ederseniz çok sevinirim

Kasanın önündeki hoparlör jakına kulaklığınızı takıp çıkarmak neden zorunuza gidiyor ki? Kaç saniye sürüyor takıp çıkarmanız da böyle bir çözüm yolu arıyorsunuz? Şöyle bir öneride bulunabilirim.2'li hoparlör çevirici ya da 2'li kulaklık çevirici diye herhangi bir bilgisayarcıdan tedarik ederseniz,ses jackına birden fazla aygıt takabilirsiniz.2-3 liralık bişeydir.Çok kazık yer de 5-10 lira der.Alacağınız şey bu: (Bunu aldıktan sonra kasanın arkasına takın.Hem kulaklığı hem de hoparlörü buna takın.Böylece hem hoparlör hem de kulaklık aktif olacak.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 10 Ekim 2013; 1:15:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AC Kırıklar

quote:

Arkadaşlar ben yeri geldiği zaman kulaklık yeri geldiği zamanda hoperlör kullanıyorum...fakat her seferinde kulaklığın jaklarını ön panele takmak zor oluyor...Benim istediğim Hoperlörün jakı arka tarafta, kulaklığınki ön tarafta sürekli takılı kalsada ben onları program türü birşeyle hangisinin çalışıp çalmayacağını kontrol etsem....yani tak çıkar yapmak istemiyorum artık.....Yardım ederseniz çok sevinirim

Kasanın önündeki hoparlör jakına kulaklığınızı takıp çıkarmak neden zorunuza gidiyor ki? Kaç saniye sürüyor takıp çıkarmanız da böyle bir çözüm yolu arıyorsunuz? Şöyle bir öneride bulunabilirim.2'li hoparlör çevirici ya da 2'li kulaklık çevirici diye herhangi bir bilgisayarcıdan tedarik ederseniz,ses jackına birden fazla aygıt takabilirsiniz.2-3 liralık bişeydir.Çok kazık yer de 5-10 lira der.Alacağınız şey bu: (Bunu aldıktan sonra kasanın arkasına takın.Hem kulaklığı hem de hoparlörü buna takın.Böylece hem hoparlör hem de kulaklık aktif olacak.)

ben ama ikisininde aktif olmasını istemiyorum....tek bir tıkla ikisi arasında swicth yapmak istiyorum...zor olmasının sebebi kasanın ön tarafı açıkta değil...masanın altına eğilip kabloyu takmam gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drogba94 -- 10 Ekim 2013; 9:12:04 >

• Hocam fantazi arıyorsunuz bence.Monitör değil ki bunlar switch tarzı birşeyle farklı bilgisayarların ekranını aynı monitöre tek tuşla getirsin falan...
  • alakası yok hocam...farzetki ben kasayı görmüyorum bile....her seferinde eğilip çıkar tak yapmak benim için ölüm....durumumu yaşasaydın anlardın
  • quote:

alakası yok hocam...farzetki ben kasayı görmüyorum bile....her seferinde eğilip çıkar tak yapmak benim için ölüm....durumumu yaşasaydın anlardın

Doğrudur hocam.Bildiğim kadarıyla istediğiniz aygıt yok.Firmaların da böyle bir aygıt üreteceğini zannetmem çünkü kullanıcısı çok az olacaktır.Bakarsınız daha tecrübeli bir arkadaş çıkar şu ürün işini görecektir der.Hep beraber öğrenmiş oluruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.