Şimdi Ara

Kabataş Pansiyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu yıl teog'a giridim inşallah Kabataş Erkek Lisesi'ne gidicem. ama benim bir problemim var ben bu yıl 4000 Tl'ye bilgisayar alıcam onu da götürmeyi planlıyorum. Pansiyon güvenliği nasıldır? Hırsızlık olayı oluyor mu? Bilgisayarımı nasıl koruyabilirim? şimdiden çok teşekküler

• Ben de YEP 497,9577 gelecek yaklaşık olarak. Koç Lisesi düşünüyorum veya İstanbul Erkek. Ve şu an ben Adana'dayım. Yatılı olacak ben de 5000 TL sistem toplamayı düşünüyorum. Ama yanımda pc getiremem pansiyona. İzin veriliyor mu masaüstü bilgisayara?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de YEP 496.3 gelicek inşallah bende ilk başta sistem toplayacaktım ama sonra yurtta sorun olur diye laptop almaya karar verdim benim tanıdıklarim laptop a bile izin vermeyebilirler diyor insallah öyle değildir. Bu arada siz şuan hangi

okuldasınız

• yurtlar hırsızlık yeridir, ucuz bir şey(max 1500) götür işini görsün yeter zaten oyunu falan boşver derslerine bak önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 30 Mayıs 2017; 19:55:51 >
  • Hocam bu yurrta bence öyle kişiler olmaz ama...
  • Phenx P kullanıcısına yanıt
    Aynen bu okullar öyle hırsızlık olacak durumda değiller ilk olarak bir öğrenci kalitesi oluyor. Bu okullar İEL, GSL, Kabataş vs. bunlar high level olduğundan bence hırsızlık vs. olmaz.

Adana'da bulunduğum okul TOKİ Köprülü Ortaokulu.

İyi ki özel okula gitmemişim. Zaten 1. TEOG'ta unutmak sorusu yanlıştı. Özelde olsaydım yine yanlış yapacağım garip bir soruydu zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2003furkan

Aynen bu okullar öyle hırsızlık olacak durumda değiller ilk olarak bir öğrenci kalitesi oluyor. Bu okullar İEL, GSL, Kabataş vs. bunlar high level olduğundan bence hırsızlık vs. olmaz.

Adana'da bulunduğum okul TOKİ Köprülü Ortaokulu.

İyi ki özel okula gitmemişim. Zaten 1. TEOG'ta unutmak sorusu yanlıştı. Özelde olsaydım yine yanlış yapacağım garip bir soruydu zaten.

Hocam bence o soru yanlış değil ama neyse
  • Götürmeyin. Gidin bakın ortamı görün, sonra götürün. Haaa benim tavsiyem öyle sistem toplamak filan boşverin, gidin kitap okuyun, top oynayın , ip atlayın o bilhisayarın başında geçireceğiniz saatte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt hayatını laptopla mı geçirmeyi düşünüyorsun cidden??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.