Şimdi Ara

K550i'yi nereden alabilirim (Haydi Ege'liler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepinize iyi forumlar arkadaşlar. Rokr E2 kullanıcısıyım. İkinci bir telefon olarak K550i'yi düşünüyorum, Müzik olayı sorun değil E2 var zaten. Kamera olarak K550i'yi düşünüyorum. Fotoğrafları beni gayet tatmin etti. Aslında Canon Powershot G7 Dijital fotoğraf makinem var ama çok büyük olduğundan pek taşıyamıyorum onun için K550i üzerine yoğunlaştım. Dizaynı ile beni çok etkiledi aslında almak istememdeki en büyük neden o. Ben Aydın/Söke'de oturuyorum bu çevrelerde uygun fiyata Full kutulu sıfır K550i satan bir yer biliyor musunuz? Yada önerebileceğiniz bir site var mı?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..:Leo:.. -- 3 Haziran 2007; 18:17:05 >

• o kadar öneri yapan sen bu sorduklarının cevabını bilmiyorsun öyle mi???
  • aydın teknosaya bi bak istersen orda olabilir
    ben de sökeliyim
  • teknosa felan kazzık..arkadaşım hemenwww.ereyon.com.tr den al...2-3 günde eline ulaşır
  • Kvk bayilerinde daha uygun fiyata bulabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: kursat2705

o kadar öneri yapan sen bu sorduklarının cevabını bilmiyorsun öyle mi???

ben K550i uzun zamandır araştırdığım bir model. Sadece en uygun fiyata neresi veriyor onu öğrenmek istiyorum

@lucky_hobo, hemşerim yapma gözünü seveyim Teknosa kazık

----------------------------------------------------------------------------------------------
    Ereyon sitesinde fiyatlar çok iyi ama pek güvnmiyorum o siteye

Yavv ben 2000 YTL maaş alıyorum ama uygun fiyat aramamdaki sebep, geçen yıl kullandığım 3 telefonun taksidinin hala bitmemiş olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..:Leo:.. -- 3 Haziran 2007; 19:09:53 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ..:Leo:..

quote:

Orjinalden alıntı: kursat2705

o kadar öneri yapan sen bu sorduklarının cevabını bilmiyorsun öyle mi???

ben K550i uzun zamandır araştırdığım bir model. Sadece en uygun fiyata neresi veriyor onu öğrenmek istiyorum

@lucky_hobo, hemşerim yapma gözünü seversen Teknosa kazık

----------------------------------------------------------------------------------------------
    Ereyon sitesinde fiyatlar çok iyi ama pek güvnmiyorum o siteye

ereyon'da mng kargo ile kapıda ödeme mevcut!!!...

• Bende Bonus kart ve Advantage kart var geçiyorlar mı?
    Kaç gün içinde gelir mesela?
  • quote:

Bende Bonus kart ve Advantage kart var geçiyorlar mı?
    Kaç gün içinde gelir mesela?

2-3 iş günü içinde gelir!!!...
  • quote:

Hepinize iyi forumlar arkadaşlar. Rokr E2 kullanıcısıyım. İkinci bir telefon olarak K550i'yi düşünüyorum, Müzik olayı sorun değil E2 var zaten. Kamera olarak K550i'yi düşünüyorum. Fotoğrafları beni gayet tatmin etti. Aslında Canon Powershot G7 Dijital fotoğraf makinem var ama çok büyük olduğundan pek taşıyamıyorum onun için K550i üzerine yoğunlaştım. Dizaynı ile beni çok etkiledi aslında almak istememdeki en büyük neden o. Ben Aydın/Söke'de oturuyorum bu çevrelerde uygun fiyata Full kutulu sıfır K550i satan bir yer biliyor musunuz? Yada önerebileceğiniz bir site var mı?

Ereyon'da fiyatlar oldukça uygundur...

Konuyla bir ilgisi yok ama dijital kameranın iç mekan ve gece performansından memnun musun? Canon G7 ileride almayı düşündüğüm modellerden birisi...

• quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

Hepinize iyi forumlar arkadaşlar. Rokr E2 kullanıcısıyım. İkinci bir telefon olarak K550i'yi düşünüyorum, Müzik olayı sorun değil E2 var zaten. Kamera olarak K550i'yi düşünüyorum. Fotoğrafları beni gayet tatmin etti. Aslında Canon Powershot G7 Dijital fotoğraf makinem var ama çok büyük olduğundan pek taşıyamıyorum onun için K550i üzerine yoğunlaştım. Dizaynı ile beni çok etkiledi aslında almak istememdeki en büyük neden o. Ben Aydın/Söke'de oturuyorum bu çevrelerde uygun fiyata Full kutulu sıfır K550i satan bir yer biliyor musunuz? Yada önerebileceğiniz bir site var mı?

Konuyla bir ilgisi yok ama dijital kameranın iç mekan ve gece performansından memnun musun? Canon G7 ileride almayı düşündüğüm modellerden birisi...

Dostum, fotoğrafçılığa büyük ilgim var. Uzun araştırmalar sonucunda 2 ay önce aldım Canon G7'yi. Fotoğraf kalitesinden çok çok memnunum. USB kablosu alınca Forumda senin için bir kaç örneğini koyarım. Kesinlikle de tavsiye ederim Peki Knıght, ben de sana bir şey sormak istiyorum. K550i'nin giriş yuvası K750i, W800i, W810i telefonlarla aynı mı? Yani alınca Hpm-70 alıp takacağım. E2'nin şarjı pek gitmiyor lazım olur

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

Dostum, fotoğrafçılığa büyük ilgim var. Uzun araştırmalar sonucunda 2 ay önce aldım Canon G7'yi. Fotoğraf kalitesinden çok çok memnunum. USB kablosu alınca Forumda senin için bir kaç örneğini koyarım. Kesinlikle de tavsiye ederim Peki Knıght, ben de sana bir şey sormak istiyorum. K550i'nin giriş yuvası K750i, W800i, W810i telefonlarla aynı mı? Yani alınca Hpm-70 alıp takacağım. E2'nin şarjı pek gitmiyor lazım olur

Telefonların girişlerinin arasında bir fark bulunmuyor. Ben de fotoğrafçılığa oldukça meraklıyım. Farklı modelleri araştırmaya devam ediyorum, teşekkürler.

• Peki arkadaşlar. K550i'yi müzik dinlemek içinde kullanacam, çünkü E2'nin şarjı pek dayanmıyor. Her gün şarja takıyorum telefonu K550i aldığımda yanında Hpm-70'de alsam;
    - Walkman'lere göre nasıl ses verir?
    - Walkman telefonlara göre çok fark var mı?
    - Stereo genişletme özelliği var mı?
  • sonuçta sony ericsonun walkman serisi telefonlarından değil bu yüzden walkman serisindeki telefonlarla aynı ses kalitesini beklemek biraz acımazsızca olur. yinde ses kalitesinin sen düşük olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Peki arkadaşlar. K550i'yi müzik dinlemek içinde kullanacam, çünkü E2'nin şarjı pek dayanmıyor. Her gün şarja takıyorum telefonu K550i aldığımda yanında Hpm-70'de alsam;
    - Walkman'lere göre nasıl ses verir?
    - Walkman telefonlara göre çok fark var mı?
    - Stereo genişletme özelliği var mı?

1-) Sony Ericsson K550i daha çok kamera özellikleriyle ön plana çıkan bir telefondur. (Cybershot serisi) Bundan dolayı kulaklık ses çıkışı açısından Walkman serisiyle tamamen aynı performansı bekleyemeyiz. Cybershot serisi telefonlarda Sony firmasının patentinde bulunan ''Megabass'' özelliği de bulunmuyor.

2-) Telefonda stereo genişletme (stereo widening) özelliği bulunuyor.

• Çok teşekkür ederim Knıght
    Hakettin 10 tane G7 ile çekilmiş fotoğraf

Cevap yazan bütün arkadaşlara teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..:Leo:.. -- 4 Haziran 2007; 0:13:03 >
  • 3 gün içinde K550i geliyor. Ereyondan aldım.
    Kulaklığından müzik dinlemediğim için son bir soru daha! 6233 ve 3250 gibi modellere göre nasıldır?
  • Peşin alımlarda teknosada %10 indirim yapıyorlar.Peşin alacaksan oraya bakabilirsin.
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolsten

Peşin alımlarda teknosada %10 indirim yapıyorlar.Peşin alacaksan oraya bakabilirsin.

Ereyondan aldım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.