Şimdi Ara

^^K Serisi İşlemcileri KırbaçlayaN o.c Değerlerini Paylaşanlar Kulübü^^ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
761
Cevap
17
Favori
23.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok hocam öylesine takılılıyorum
  • Supervisor_ kullanıcısına yanıt
    Gel beraber takılılınalım
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Tarık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhammet.cskn kullanıcısına yanıt
    i7 2600k voltajsiz 4.5ghz motorinle çalışıyor sanirim aceba kurşunlumu kurşunsuzmu?
    tarik bus speed artirmayi denedinmi hiç?ddr4ler bus speed artirmak daha kolay oluyor deniyor yabanci forumlarda adamlar 0.5ghze kadar artirarak güzel değerler yakalamişlar yabanci forumlarda bus speed artirma stabilitesi daha yuksek diyorlar ddr4 ramlerin doğrumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 9 Mayıs 2015; 18:41:25 >
  • Hiç denemedim,o yüzden bilemiyorum nedir ne değildir.

Bu arada benim işlemciden kullanan bir sürü arkadaş var niye konuya yazmamışlar.Konu durgun gibi
    evet bende farkındayım hocam
    Ben biliyorum sebebini .çoğu kişi forumda k serisi işlemci alanlar 2.ci el satarken kolay satabileyim diye aliyor.çünkü overclock etmek istese sadece işlemci değil diğer bütün bileşenleri kaliteli almak zorunda kalicaklar ondan
    Bu Vietnamların hepsi de iyi olmuyor Geçen bitanesini 1.350 ile zor 4.9 yaptık,Sen ne güzel 5 yapmışsın
  • yok üstad onunla alakası yokta ne biliyim valla kulubün adınımı yanlış açtık yoksa
  • Valla ben işlemci satiyordum adamin biri öle dedi.sordum işte ankart ne var sogutucu ne felan en düşük seviye şeyler söyledi bana işte alma dedim zorlanir stok fanla i7 4790k iste 1333mhz ramler en kalitesizinden psu desen ölesine adini duymadiğim bişi anakartda acabip bi z87 dedim neden almak istiyorsun 4790k dedi bana satarken 2.ci el k modelleri satmasi kolay oluor piyasasi iyi oluyor die almak istiyorum abi dedi
    bendeki 5 de 1,375 voltaj istiyor (1,310 ile) 5ghz yapanlar var vietnamla
    Kıymetini bilin o işlemcilerin

1,310 ile yapanın ss ini göremedim
    5'i bulamayanlar var.
  • yani
    kırbaçlıyom kırbaçlıyom yaptıgı yapacagı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supervisor_ -- 9 Mayıs 2015; 21:50:00 >
    5 stabil dimi

5 de kullanmanın havası da bir ayrı olur be
    işlemcide dellleniyor sahibide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supervisor_ -- 10 Mayıs 2015; 10:20:01 >
  • Foruma hareket bereket gelmiş bu gibi konuların takipçisi çok olur açılması isabet iyi olmuş tebrikler.

Bende bu aralar 4790K Vietnam bakınıyorum tesadüfen konuyu gördüm. Şuan 3770K var bir SS 'de ben atayım belki dereceye bile gireriz.

Bir de şu 5GHz 'i 1.31v ile yapan arkadaş bir SS atabilirse çok memnun oluruz en azından aynı batch kodlu işlemciyi almak için çabalarız diyorum.
  • HWS kullanıcısına yanıt
    tşk ederim hocam yorumların için tabiki alalım degerleri
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.